تکنولوژی

ماجرای فعال شدن اندروید ایرانی روی برخی گوشی ها چیست؟

خبر فعال سازی اندروید ایرانی در برخی گوشی ها واکنش هایی را برانگیخته است. با ما همراه باشید تا مکان ها و ایده های مختلف در این مورد را بررسی کنیم.

قصد ساخت اندروید ایرانی را می‌توان به اصرار بر نصب و راه‌اندازی ماموریت فارسی تشبیه کرد، اما با توجه به اینکه گوگل و اپل اخیراً چندین بار بدون اجازه کاربر اقدام به حذف برنامه‌ها از گوشی‌های ایرانی کرده‌اند، شاید برای اندروید فارسی هم همین‌طور باشد. یک راه دیگر. اما چگونه می توان اندروید ایرانی را روی برخی از گوشی ها فعال کرد؟

اندروید یک سیستم عامل متن باز است. این بدان معناست که افراد می توانند آن را بدون دخالت گوگل تغییر دهند. ظاهرا به خاطر همین ویژگی نسخه ایرانی نوشته شده و حتی روی گوشی های با برند ایرانی هم قابل نصب است.

فعال سازی اندروید ایرانی در برخی از گوشی ها

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در جلسه این کمیسیون با وزیر ارتباطات بر لزوم تاکید بر موتور جستجوی ملی و پیام های رسانه های داخلی تاکید شد و گفته می شود در حال حاضر ایرانی است. اندروید. فعال در برخی از گوشی ها

ابوالفضل عمویی، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره جلسه عصر امروز (یکشنبه 23 شهریور) کمیسیون متبوعش گفت:

خرید زمین در گلبهار مشهد
تاریخچه فعال سازی اندروید ایرانی در برخی گوشی ها چیست؟
فعال سازی اندروید ایرانی در برخی از گوشی ها

وی افزود: در این جلسه آقای آذری جهرمی ضمن ارائه گزارش پیشرفت و توسعه شبکه ملی اطلاعات، در خصوص سپر امنیتی یکپارچه در دنیای سایبری در اینجا، کشور و یاران وی نیز گزارش هایی در زمینه امنیت ارائه کردند. سپرها حفظ امنیت در دنیای سایبری در کشور.

بیشتر بخوانید:

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: آقای آذری جهرمی تاکید کرد که هدف توسعه شبکه ملی اطلاعات است و نیاز به تدوین قوانین لازمه مدیریت دنیای سایبری و تاکید بر حاکمیت ملی است. . جمهوری اسلامی در فضای مجازی

عمویی خاطرنشان کرد: در جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس عنوان شد که از 23 رکن مورد نیاز برای توسعه زیرساخت های شبکه اطلاعاتی – اخبار ملی 20 مولفه نصب شده است و هم اکنون کار برای توسعه یک زیرساخت در حال انجام است. شبکه ملی خبر

وی افزود: در این جلسه بر لزوم تقویت موتور جستجوی ملی و رسانه های داخلی تاکید شد و بیان شد که اندروید ایرانی در حال حاضر روی برخی از گوشی ها فعال است و باید از این قابلیت برای توسعه آن سیستم کار استفاده شود.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اعضای سیاست امنیت ملی با گزارش تهدیدات سایبری، از جمله تهدید به حریم خصوصی یا تهدیدات جدی داده ها، نسبت به جنبه های مختلف حکمرانی آنلاین ابراز نگرانی کرده اند. تمام تلاش وزارت ارتباطات در مدیریت، حفاظت و صیانت از داده های موجود کشور و محرمانگی کاربران سایبری مورد انتظار است.

عمو در پایان گفت: در این جلسه ادامه مطالب طرح تشکیل سازمان حقوق بشری مورد بحث و بررسی قرار گرفت و این موضوع همچنان در دستور کار کمیسیون باقی ماند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد فعال سازی اندروید ایرانی در برخی از گوش ها چیست؟ نظرات خود را در قسمت نظرات با ای بی سی مگ ارسال کنید!

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا