هنر و سینما

هر آنچه از باب اسفنجی شلوار مکعبی 4 می‌دانیم

ماجراهای باب اسفنجی نه تنها در تلویزیون، بلکه بر روی پرده بزرگ سینما نیز همچنان ادامه خواهد داشت، چراکه گویا قرار است چهارمین فیلم در رابطه با باب اسفنجی و دوستانش ساخته شود و دوستش داشته باشم در اینجا تمام چیزهایی را می خواهم که در این فیلم میدانیم. با لبخندی روی لبم.

تا کنون نیکلودین، سریال های کارتونی را می توان پخش کرد و با وجود اینکه سریال های موفق در میان برنامه های پخش شده از این کانال به چشم می خورد اما تعداد کمی از آنها می توانند به موفقیتی باب اسفنجی دست پیدا کنند. «باب اسفنجی که توسط استفان هیلنبرگ ساخته شد، برای اولین بار در سال 1999 به نمایش درآمد و از آن زمان تمام بیش از 10 فصل از این سریال ساخته شده و این سریال ساخته شده است به شاخه های نیز نفوذ کند و به یک فرنچایز The weather. بد است.

«باب اسفنجی»، به اعماق اقینوس، به ویژه به شخر زیرد با شخصیت اول این کارتون است و کارتون است و کارتون است و کارتون است و ت رظرش آشنا کند. باب اسفنجی همیشه در این شهر با انواع مشکلات مختلف می شود و بهترین دوستانش یعنی پاتریک ستاره و سندی چیکس همسایهاش، آقای اختاپوس هشت پا و رئیس حریصش آقای خرچنگ در این راه او را همراهی می کنند. چندی نگذشت که ماجراهای باب اسفنجی به عرصه های فراتر از صفحه نمایش تلویزیون کشیده شد و وارد دنیای بازی های ویدیویی کتاب های مصور، فیلم ها و اسپین آف ها شد و هماکنون نیز قرار است فیلم چهارمش ساخته شود.

اولین فیلم باب اسفنجی با نام فیلم ساده «باب اسفنجی شلوار مکعبی، 2004 در سال 2004 در سینماها اکران شد و در حالی که در ابتدا قرار بود این فیلم هیچ دنباله ای نداشته باشد اما موفقیت بینظیرش راه را برای ساخت دو فیلم دیگر یعنی فیلم «باب اسفنجی». : اسفنج بیرون از آب و فیلم« باب اسفنجی: اسفنج در حال فرار باز کرد و هماکنون نیز کمپانی پارامونت چهارمین فیلم «باب اسفنجی شلوار مکعبی و همچنین خبر تولید فیلم های دیگر را منتشر کرده و به ما اجازه می دهد In the United States, I would like to بهترین فیلم های این فیلم را ببینید.

قبر مقدس در خانه ساکت و در کنیسه های ایران.

باب اسفنجی شلوار معبی

فیلم «باب اسفنجی: اسفنج در حال فرار که در ماه مارس سال 2021 اکران شد با استقبال خوبی از سویان تعجب کرد بنابراین هیچ وجهی نمی‌پذیرد که چندی بعد، صحبت از ساخت دنباله چهارم به میان بیاید. فیلم چهارمین فیلم شلوار مکعبی در فوریه 202 تایید شد و بسیار اسفنج در حال فرار که به دلیلی برای ساختن دلایلی در ساخت ویدیو منتشر شد، گویا این جدید قرار است در سینماها اکران شود.

تاریخچه تاریخ بنی اسرائیل چیست؟

فیلم های باب اسفنجی از یک خط داستانی یکسان پیروی نمی کنند، بنابراین نمی توانم بگویم که این سری فیلم ها دنباله های هم هستند در واقع هر کدام از آنها یک فیلم مستقل به شماره می آیند. اما با اینکه هرکدام از این فیلمها داستان متفاوت بارت و ما آنها رام شجاعت، از درون، از درون فط مخیرند میگاطب ارائه می کنند. در مورد این سری فیلم ها باید خیلی مراقب باشید، خیلی به شما خوش می گذرد و نگران این موضوع نباشید. با در نظر گرفتن این موضوع، نمی توانم پیش بینی کرد که داستان باب اسفنجی 4 درباره چه خواهد بود، زیرا داستان این فیلم ها می تواند در مورد هر چیزی و هر کسی باشد و به همین خاطر است که این فیلم ها همیشه مخاطبان را شگفت زده کرده اند. شاید این فیلم درباره فرمول مخفی کرابی کتون، ربوده شدن، ربوده شدن، شخصیت شدن او به شیا خیلی شیزهای دیگر باشد.

تاریخچه اینترنت اشیا چیست؟

باب اسفنجی شلوار معبی

هنوز مشخص نیست که باب اسفنجی شلوار مکعبی 4 در مرحله پیشتولید قرار دارد یا نه و اینکه آیا این فیلم تنها از یک سبک انیمیشنی پیروی می کند یا بیشتر و آیا دوباره به لایو اکشن خواهد پیوست یا خیر. مثلاً آنچه در چشمانمان می بینیم یک فیلم انیمیشن است و نمی دانیم می خواهیم چه کار کنیم. اما در کل می توان گفت که اگر باب اسفنجی 4 در طول فیلمبرداری و قبل از اکران تولید شود با هیچ مانعی از جلوگیری از چهارمین فیلم باب اسفنجی شلوار مکعبی ممکن است در سال 2023 اکران شود.

هیچ بازی ویدیویی دیگری در دسترس نیست

علاوه بر این بر باب اسفنجی شلوار مکعبی 4 پارامونت اعلام کرده که سه اسپینآف دیگر نیز با شناسایی شخصیت اصلی بیکینی باتم ساخته خواهد شد، اما مشخص است این شخصیتها کدام یک از کاراکترهای باب اسفنجی خواهند بود. جز براین مشخص نیست که آیا یکی از این فیلمها همان فیلمی است که قرار بود با کاراکتر سندی چیکس ساخته شود و خبر آغاز تولیدش در سال 2021 معرفی شد و بعدها نجات بیکینی باتم گرفت یا اینکه قرار است یک پروژه کاملا جدید باشد . فیلم از این اسپین‌آفها قرار است در سال 2023 اکران شود و در حالی که این فیلمها می‌توانند بر روی کاراکترهای بسیاری تمرکز کنند، اما مطمئنا شلوار مکی پاتریک و آقای کرفس در آنها حضور خواهند داشت.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا