تکنولوژی

رونمایی از مدرسه فیلیمو ؛ از پلتفرم آموزشی صبا ایده چه میدانیم!

مدرسه فیلیمو همزمان با آغاز سال تحصیلی رونمایی شد. برای مشاهده جدیدترین محصولات تیم صبا ایده، محیط آموزشی آنلاین، با ما همراه باشید.

خرید زمین در گلبهار مشهد

فیلیمو، سرویس تماشای آنلاین فیلم و سریال، تصمیم به ساخت پلتفرم آموزشی جدید VOD گرفته است. به گزارش روابط عمومی فیلیمو، محصول جدید صبایده با نام مدرسه فیلیمو در پاییز و با شروع سال تحصیلی وارد بازار می شود. در مدرسه فیلیمو پایه های اول تا نهم با توجه به موضوع کتاب تدریس می شود.

در این زمینه رویکرد آموزش تغییر و کیفیت آموزش است. آموزش ابتدایی، دبیرستان و دبیرستان در قالب ویدئوهای تعاملی شامل نمایش، آزمایش، بازی و انواع ویدئوها به صورت کاملاً تحت پوشش ارائه می شود و موضوع کتاب درسی اشتباه نخواهد شد. فیلیمو گفت که این مدرسه بر اساس اصول یادگیری سرگرم کننده و عدالت آموزشی است.

انتشار مدرسه فیلم

مدرسه فیلیمو شروع شد

در مدرسه فیلیمو با متخصصان خلاق و مجرب در زمینه آموزش، بیش از 150 معلم و مربی از روش های تدریس خلاق پیروی می کنند. علی عبدالعلی |دانشیار دانشگاه علم و صنعت، محقق و تحلیلگر نوین آموزش، تولید و برنامه نویسی ویدیویی آموزشی. همچنین مربیان، مربیان و کارشناسان تلاش می کنند تا محتوای آموزشی جالب، هیجان انگیز و موثر را به صورت «مفرح» تولید و ارائه کنند.

بیشتر بخوانید:

مدرس و مدرس فیلیمو در بیش از 20 رشته از جمله ادبیات، فیزیک، شیمی، زیست شناسی، تاریخ، جغرافیا، علوم اجتماعی، ریاضیات، هندسه، دین، مضامین قرآنی، عربی، انگلیسی، مهارت ها، هنر و خلاقیت، ورزش و سلامت و گیمیفیکیشن هستند. فعال.

انتشار مدرسه فیلم
انتشار مدرسه فیلم

هدف آموزشگاه فیلیمو لذت بردن از یادگیری و ایجاد فرصت های آموزشی برابر و تحقق عدالت آموزشی است. مدرسه شروع به استفاده از رویکردهای خلاقانه، مبتنی بر مهارت و نوآورانه برای برنامه های آموزشی، از جمله استفاده از چهره ها و هنرمندان برای تولید برنامه های آموزشی خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد افتتاحیه مدرسه سینمایی چیست؟ در بخش کانت، نظرات خود را با ای بی سی مگ در میان بگذارید.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا