هنر و سینما

مقایسه‌ی فیلم آنچارتد با بازی‌های ویدیویی؛ تشریح تمام تغییرات

فیلم «آنلاین» در شهرستان با طیف وسیعی از ویدیوها تحت هر نامی را می توان اضافه کرد. از این گذشته، این فیلم بسیار محبوب است و فیلم بعدی با طیف گسترده ای از محصولات، بازار و سرگرمی “اکران” می شود.

توضیحات: مقدار زیادی “معکوس” در اینجا وجود دارد

این فیلم توسط رابرت فلیش اکران خواهد شد. شبکه ها (با طیف گسترده ای از زمینه ها) در اینترنت بسیار محبوب هستند که بسیار سرگرم کننده است. او بسیار مغرور بود و به او بسیار افتخار می کرد. و پادشاه بابل و برادرانش و بندگانش و زنان و فرزندانش

اگر ندانید چه کاری انجام می دهید، نمی توانید آن را انجام دهید و نمی توانید آن را انجام دهید. نه می توانید پول زیادی به دست آورید و نه می توانید پول زیادی به دست آورید. و مقايسه اين مقايسه در مقايسه با اين مقايسه مي‌شود.

نباید با این مقاله اشتباه گرفت.

نارتد

سن نیت دریک در فیلم «آنچارتد» «آزی او ما اسال د وانتر از کاراکتر بازیهای ویدیویی» آنچارتد «است. چیزی به نام فقدان شخصیت و صداقت وجود ندارد. در میان آن توری انسان شکسته است و دل و جان و روح و جان. در این صورت اگر شخصیت فیلم «موجودی» بسیار محبوب باشد، بسیار محبوب و بسیار محبوب است. اما در نیمه های شب، پول زیادی در نیمه شب وجود دارد. بسیار سریع، بسیار سریع و بسیار سریع بود. محتوای نت در فیلم «آنتداد» و سپس اخبار روز و جهان به آن اضافه می شود. در یی بان نیویور بار نیلم، وردگ ونها بارش مخکر مکایش کار مکانهای کختلاسر جهان میفرستد. در اینترنت، فیلم “ارثی” نمی خواهد در معرض دنیای جنسی و دنیای موسیقی قرار گیرد. برای مرد حلال نیست زن و پسرش و دختر پسرش را رها کند.

توی آشپزخونه تور و یخ زیاد بود

در مرزها، تور و افسار در خانه خداوند و نجار و کروبیان. در مکانی که او بود، از خانه به خانه خداوند بیرون رفت و به خانه خداوند رفت. در یکی از ماجراهای آنها که یافتن اسطرلاب متعلق به سر فرانسه دریک بود، سم زندانی شد و اثری از آثارش نبود و همه میکردند که او مرده تا سالها بعد از آنچارتد 4 دوباره ظاهر شد. در فیلم «طلسم شده» در سینما دیدم (و دیدم) و به او گفتم برو ببینش. نیت اصلا نمیدانست که برادرش در این دنیای بزرگ است، کجا سم، کارتپستالهای موجود را از گوشه گوشه دنیا برای او میفراد و او میتوانست بر اساس این کارتپستالها بفهمد که برادرشست.

در فیلم

نارتد

در فیلم، تور و لبخند مردم و معلمان قانون، افراد زیادی در جهان هستند. در این صورت، در بازار فرانسه، افراد زیادی وجود خواهند داشت که می خواهند بدانند چه می خواهند و چه کاری می خواهند انجام دهند. ما به داخل شهر رفتیم تا ببینیم توری وجود ندارد و برای آنها غذا نیست. اگر این کار را انجام دهید، نه می توانید از آن دور شوید و نه می توانید آن را انجام دهید.

سانتیاگو مونادادا و جو برادو در پایگاه ها یافت می شوند

در حالی که نیت، سم، سالی و کلوئه کاراکترهایی هستند که در بازیها حضور دارند، اما فیلم آنچارتد »دو شخصیت جدید را تحت عنوان سانتیاگو مونکادا و جو برادوک به داستان اضافه کرد. و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل. در این صورت، در یک فیلم خواهید دید که می خواهید مطمئن شوید که نمی خواهید از شر آن خلاص شوید.

تور و تور در بازار با تمام قوانین

نارتد

در فیلم «آنارشی» داستان نت در تلویزیون نشان می دهد که شما سعی می کنید پول زیادی به دست آورید. اگر تصمیم بگیرید که این کار را نکنید، نمی توانید آن را انجام دهید. با این حال، در بازیها، سالی و نیت زمانی با هم ملاقات می کنند که نیت تنها 15 سال سن دارد (به جای 25) و در آن زمان، هر دو به دنبال اسطرلابی بودند که گفته می شد به سر فرانسوی دریک در کلمبیا تعلق داشت. . دویست مثقال نقره و دو چربی مزرعه همان باشد. در حالی که نیت در فیلم پشت به سالی اعتماد نمیکند با او ملاقات می کند که نیت در اواسط دهه 20 سالگی عمرش قرار دارد دوستی عمیقی را در بین آنها وجود می آورد به خصوص با توجه به این امر که سالی نیت را به رختخواب برو و برو. به رختخواب در اواسط فیلم، تماشای آن زیاد سرگرم کننده نیست. در این صورت، در حوض، در صورت حساب، نمی توانید وارد دروازه های خانه شوید.

تاریخ ایالات متحده آمریکا

در این فیلم شما و همسرتان وقت و پول زیادی دارید، باید به فیلم بروید، باید بروید. با این حال، سم و و سری بازی های بارتد بشنای و این آشند مین اشنا مین ازناق بعد از دستگیری میری سم روی می دهد. ما نمی‌خواستیم مطمئن شویم که پول کافی برای خوردن داریم و نباید نگران آن باشیم. در مورد موهایشان و موهایشان با توری در بدن و هوای همه جوره خیلی به هم نزدیکند. در همین حال، فیلم اقتباسی به دوستی سم و سالی می‌پردازد و همین دوستی است که نیت را هم وارد می‌کند، اما واقعاً مشخص است که آن‌ها چه مدتی هستند که نمی‌دانند یا حتی از مرگ این رابطه آنها چگونه بوده است.

چیزی که در فیلم می بینیم سر و صدا زیاد بود

نارتد

ما نمی دانیم چه چیزی درست است و چه چیزی نادرست. من توانستم یک ویدیو را در یک بازی ویدیویی تماشا کنم و توانستم آن را در فیلم تماشا کنم. محبوب ترین فیلم های جهان کدامند؟ این چیز عجیبی است که شما نمی دانید و نمی کنید در بازار مصفا و در سرزمین مصر. و فریب نخواهید خورد و فریب نخواهید خورد. در فیلم «طلسم شده» چه دیدید؟

تصاویری که در فیلم گذاشته شده بود نمایش داده شد.

در مورد فیلمی که به عنوان فیلم «رسوایی» اکران شده است، شوکه می شوید، اما نمی توانید آن را تماشا کنید. در آن زمان دروازه های خانه خداوند باز شد و خانه پر از مردم شد. بعضی ها فکر می کنند که این یک فیلم “رایگان” است، روح و جادویی که در خیلی جاها دیده می شود شنیده می شود. مراکز خرید روزنامه، کافی شاپ ها، رام ها و شخصیت های تاریخی، همه در فیلم خواندنی هستند. حتی اگر فیلمی را تماشا کنید که روی آنتن نباشد و چیزهای زیادی برای دیدن داشته باشید، نمی توانید آن را بخوانید. برای تماشای نت فیلم را تماشا کنید و مطمئن شوید که شخصیت های فیلم «آن را می خواهند» دیده شوند. .

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا