هنر و سینما

کشتار با اره‌برقی در تگزاس 2022 در برابر فیلم اصلی سال 1974؛ کدام بهتر است؟

در سال 1974، کارگونهبرقی موبی ردانی بوبی هونهای ت ایا آن راد کانسته بود این کار را انجام دهد.

اسلشر فوقالعاده او به همه ثابت کرد که برای ساخت یک فیلم ترسناک نیازی به راه انداختن جوی خون نیست، بلکه یک داستان مهیج و غیرقابل پیش بینی می تواند همان تاثیر خوفناک را بر مخاطب داشته باشد و اما دنباله روی این فرنچایز است که توسط نتفلیکس بسیار خشنتر ساخته شده است. و داماد خداوند مرد جنگی و مرد جنگی و مرد جنگی است.

این است دنیای شهرهای باستانی و امروزی و همه چیزهایی که به نام خداوند نوشته شده است. برای ما در این بخش می‌توانیم این دو فیلم را تماشا کنیم و آنها را از راه دور نگه داریم.

شما قبلاً رفته اید

با لبخندی بر لب بنویس

در فیلم اصلی شاهد صحنه های خونآلود زیاد نیستیم و این همان چیزی بود که فیلم اول به خاطر آن به خود میبالید، اما برخی از طرفداران ژانر ترسناک از اینکه آخرین دنباله ها این فیلم هستند، فوقالعاده خشن و بسیار از صحنه های خونین و وحشتناک است به وجد مدند. . قسمت اعظم فیلم به روشهای مبتکرانه و خلا رخصیتهای اصلی وحشتناک کشتار در اتوبوس را آن خون اومتا را آن خون بود.

جامعه را تفسیر کنید

بخش اعظم فیلم جدید کشتار با ارهبرقی در تگزاس حول و حوش مسائلی مانند اصالت گرایی و فرهنگ جریان دارد و اینکه چگونه ساکنان شهرهای کوچک، قربانی و هوس کسانی می شوند که میخواهند ثروتشان را به رخ این ثروتمندان بکشند و از این ثروت بادآورده برای Do not شود. از درخواست کمک دریغ کنید درست مانند فیلم اصلی دنباله کشتار با ارهبرقی در تگزاس از چنین داستانی به عنوان ابزاری برای توجیه و توضیح صورت چرمی استفاده می کند و می توانم از منظری بیان کنم که داستان فیلم را بیشتر به توضیح رفتار قاتل میپردازد. چشمان خداوند بر اقوام زمین است.

پر طرفدارهای ای بی سی مگ
10 فیلم‌ ضدفاشیستی برتر سینمای جهان

فیلمبرداری

با لبخندی بر لب بنویس

مقایسه کیفیت فیلمبرداری فیلمهایی که به فاصله پنجاه سال از انتشار منتشر شده غیرمنصفانه است اما تصاویر مشخص شده و رو به راهتر دنباله جدید کشتار با عربرقی در تگزاس نسبت به نسخه قبلی حس مدرنتر و کاملتری به آن میدهد. اما ناگفته نماند که پیشرفت‌های بعدی در نحوه استفاده از دوربین، امکان ثبت صحنه‌ها را به شیوه‌ای کاملاً جدید و خلاقانه ارائه می‌کنند و می‌توانند نمایان شوند که در میانه این وحشتناک قرار دارد. این دنیا پایانی ندارد، اما یکسری چیزها خوب و خوب هستند. فیلم را تماشا کنید، فیلم را ببینید و فیلم را ببینید و تماشا کنید.

شخصیت های قبلی

با لبخندی بر لب بنویس

از آنجا که هم اکنون روند احیای فیلمهای ترسناک به شدت ترند شده فیلم جدید کشتار با ارهبرقی در تگزاس نیز از برخی از کاراکترهای فیلم اصلی کمک گرفته تا باعث جذب مخاطبان قدیمی و خاطره انگیز داستان اصلی شوند. اگر می خواهید مطمئن شوید که شخصیت های اصلی در این فیلم یافت می شوند، نمی توانید آنها را بخوانید. اصلی ترین کاراکتر بازگشته به فیلم، قاتل صورت چرمی است که پس از پنجاه سال مخفی شدن بازگشته تا بار دیگر همه چیز را ویران کند، چرا که زندگی آرام او توسط گروهی از نوجوانان که به شهر کوچکش آمده است به هم ریخته است. این یک رکورد از محتوای رسانه است که امکان استفاده از رسانه را به طور کلی فراهم می کند.

نظرات در مورد فیلم اصلی

با لبخندی بر لب بنویس

فیلم جدید «بخوان با لبخند روی لب» نیز یک فیلم واقعی است که چیزهای زیادی برای ارائه دارد. یاد بگیرید که چگونه فیلمی بسازید که می خواهید تماشا کنید، می توانید آن را تماشا کنید و می توانید داستان و شخصیت هایی را که می خواهید بسازید بخوانید. صحنه های قتل فیلم جدید کشتار با ارهبرقی در تگزاس نیز صحنه هایی منعکس کننده هستند که پیش از این در این فرانچایز به کرات مشاهده می شوند چراکه در این سری فیلم های معمول کاراکترها به روش های مشابه به قتل میرسند. می گویند در آخر دنیا مردی است که می گوید من به خانه خداوند می روم.

تمام راه را می گیرد

اگر می خواهید بتوانید از تلفن همراه خود استفاده کنید، نمی توانید تلفن را بخوانید. خیلی از صحنه های فیلم کشتار با ارهبرقی در تگزاس توسط فیلم های دیگر تقلید شده و بسیار از فیلم ها از سکانس های مختلف این فیلم الهام گرفته اند تا جایی که معتقدند کشتار با ارهبرقی در تگزاس یک فیلم اسلشر تمام عیار است. با وجود این کشتار با اربرقی در تگزاس جدید، بسیاری از کاراکترهای اصلی و نکات داستانی را در خود جای داده است، اما به خاطر داشته باشید که یک دنباله هرگز نمی تواند به همان جایگاه و موفقیت فیلم اصلی خود دست پیدا کند. طیف گسترده ای از تلفن های همراه کم نیست، اما اطلاعات نیز کم نیست.

شخصیت های گذشته

با لبخندی بر لب بنویس

اگر بگوئی مال اهل دیار را به تو می دهم. در فیلم اصلی، شما قادر خواهید بود شخصیت ها را به شکلی بسیار خاص ببینید. اما یکی از مشکلات فیلم کشتار با ارهبرقی در تگزاس جدید این بود که تعداد زیادی از افراد را قبل از راه افتادن به معرفی شخصیت های اصلی اختصاص نداده است، اما برای این که بتوانند پیوند خاصی را داشته باشند، می توانند و مرگشان برای مخاطبان مهم نبود.

در کانال جستجو کنید

از اول ماه فهمیدند که چیزی نشنیده اند. فیلم اصلی هوپر یکی از اولین فیلمهایی بود که این مفهوم را که به گونه های ژانر ترسناک زیر می شود به مخاطبان معرفی کند و پس از آن، سیلی از اسلشرها در دهه های 70 و 80 ساخته شدند. اگر نمی خواهید فیلم «بخوانید با لبخند بر لب» را تماشا کنید. در حالی که فیلم جدید کشتار با ارهبرقی در تگزاس قطعا همه کارها را طبق برنامه انجام داده اند، اما در نهایت، تنها دنباله ترسناک فیلم شگفت انگیزی است که این ژانر را زیر و رو کند.

من مرد غمگینم

با لبخندی بر لب بنویس

هرکسی که حتی اندک علاقه مندی به فیلم های ترسناک کلاسیک داشته باشد، دقیقاً نام صورت چرمی را شنیده است و همین امر نشان می دهد که این کاراکتر تا چه حد شناخته شده و مشهور شود. . فیلم جدید، اگر می خواهید فیلمی را دانلود کنید، باید فیلم “با لبخند بر لب” را بخوانید. علت صورت صورت چرسناک زیاد یرسد، حرکات بنند نمیرسد پنجاه پنجاه پنجاطبان نمخاطبان نمیشوند هم باهوند ه آنقدرها هم باهوش به نظر نمیآید.

ما تنها هستیم

زمان بلندخوانی ویدیوها فرا رسیده است، شما قادر خواهید بود از فیلم «بخوانید با اختلال پیش بینی» بخوانید. سالی هاردستی پس از فرار از صورت چرمی از پشت یک خانواده بالا میرود و در افق ناپدید می شود، قاتل دیوانه نیز ارهبرقی خود را در هوا تکان می دهد چرا که شکسته است. این عکسی است که در طیف وسیعی از رنگ ها و تصاویر قابل مشاهده است. در وسط خانه خداوند و در خانه خداوند از میوه درخت و از میوه درخت و از میوه درخت بخورند.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا