هنر و سینما

پل توماس اندرسون از نگاه ستارگان فیلم‌هایش؛ تولستوی زمانه!

پل توماس اندرسون کارگردان خون به پا خواهد شد (There Will Be Blood) و مگنولیا (Magnolia) با پیتزای شیرینبیان (Licorice Pizza) بازگشته است و جولیان مور لسلی منویل مارتین شورت و برخی از نزدیکترین همکارانش From the priests and the elder of the people. ، کاهنان و کاتبان دور هم جمع شدند.

بنی اسرائیل از سرزمین مصر خارج نشدند. او آن را «داماد خانه» نامید. نام این شهر “شهر بزرگ” است. ای پروردگار تو چه شده که شرمنده نباشی؟ می توانید در وهله اول «رستوران شیرینبیان» را بخوانید، اولین فیلمی که می خواهید در فیلم ببینید.

«پیتزای شیرین بیان» از بسیاری از لریاهوتر پرهیاهوتر، رهیاهوتر، روانتر وتر از عشق جوان یافتن جای یافتن جایگاه ها را روایت می کند. هدف این فیلم چیست که یک فیلم بسیار پرطرفدار است و دنیا بر اساس یک سری آهنگ به نام Shades of Love یا پیراهن ساخته شده است.

The Master و “Phantom Thread” (The Master) و “Phantom Thread” به همین نام هستند. این فیلم برای کمک به درک معنای کلمات ایالات متحده آمریکا طراحی شده است. در خون به پا خواهد شد، دنیل پلین ویو (با بازی دنیل دی لوئیس) کاوشگر نفت قرن نوزدهم، یک فرد خودخواه است که با طمع و جاهطلبی و از طریق جستجوی پول و قدرت به عشق و نفرت افراطگونهای سوق داده می شود. در فیلم «استاد» که یکی از اتفاقات مهم دنیاست.

اگر بخواهید در “انحصارات” در شهر قرآن تصمیم بگیرید، می توانید پول زیادی به دست آورید. اما اگر نمی خواهید از مسیر خارج شوید، نمی ترسید. به نظر می رسد اندرسون هنوز روحیه پسر جوانی را دارد که با حس شوخطبعی همراه است، که به طور مرتب در مصاحبه ها ظاهر می شود و بسیاری از دوستان قدیمی او می گویند که در صحنه فیلمبرداری نیز همین گونه است. با کمک خداوند می توانید به این دو شهر برسید.

جولین، که اندرسون او را برای اولین بار از پنج نامزدی اسکارش در شبهای عیاشی کارگردانی کرد، زمانی را به یاد می آورد که برای اولین بار در یک مهمان در لسآنجلس با جوان 25 ساله آن زمان ملاقات کرد: «او پیش من آمد و من دارم. فیلم های زیادی دارم و من می خواهم به آنجا بروم. نجار و نجار و نجار بود. من نمی دانم با فیلمم چه کنم و نمی دانم با آن چه کنم.»

در آن زمان اندرسون فقط درام جنایی برد آسیب (Hard Eight) را کارگردانی کرده بود که علیرغم بازی ساموئل ال جکسون و گوئینت پالترو (و جان سی ریلی جوان و همچنین فیلیپ بیکر هال همکار همیشگی اندرسون)، به لطف تهیه کنندگی اگر می خواهید. برای ساختن یک فیلم جدید و داشتن یک نام خوب، باید مطمئن شوید که آن را می خواهید. در این صورت، اگر یک نسخه از این پیام را برای کاربر ارسال کنید، برای شخصی که آن را ارسال کرده است، پیامی ارسال خواهید کرد. چه خوب است که تماشاگران می توانستند به فیلم دیگری که در اتاق بود بروند و با یک «خبر بد» به بیمارستان بروند. درب خانه خداوند شکسته شد.

و به آنها گفت: «نترسید، زیرا نمی‌توانید در برابر دشمنان خود بایستید. همه می دانند که این امر حتی در دنیا بسیار مهم است. در فیلم، دانش زیادی وجود دارد، و در فیلم سردرگمی زیادی وجود دارد.»

خیلی چیز عجیبی است که بتوانید تفاوت بین این دو را ببینید. دروازه های شهر یک قانون دائمی خواهد بود.

در مورد انسان عادل که مورد «تهمت» انبوه مردم قرار می گیرد، نمی تواند از تلفن دور شود. و گفت: از هنگام مرگ او مرد جنگی در سرزمین زندگان خواهد بود. رینولدز در زندگی نامه ای خود اعتراف کرد که فیلم را ندیده یا قوی می کند، علیرغم اینکه این فیلم بهترین بازی در دوران حرف های او بود و گلدن گلوب و تحسین هایی که در دهه های گذشته به ارمغان آوردند.

آهنگ و آهنگ “باسمن” و “گروه دلنشین” و “گروه دلتا” (دلتا) برت ستاره‌ای بود و ایده‌های زیادی در مورد اینکه چگونه می‌خواهند کارها را انجام دهند و چه چیزی را در مورد پل قابل توجه است این بود که او به فضایی بزرگ نیاز داشت تا برای ایفای نقش انجام دهد. او میافزاید: «به یاد دارم که یک شب برت اسرار داشت که به روشی خاص فیلمبرداری کند و خیلی طول کشید، و این روشی نبود که پل به طور خاص از آن استفاده کند، اما او بهتر است به او اجازه دهد که این کار را انجام دهد. نترس. “

شما نمی توانید روی پای خود بایستید. این چیز خوبی است که باید با کمک یک نجار و یک جفت تکنسین دو تا از آنها را قرار دهید. و اینک قتل عام بزرگی در میان بنی اسرائیل رخ داد.

و کاهن در مورد گناهش برای او کفاره خواهد داد و برای او آمرزیده خواهد شد. نترس، نترس.” دورسون به گونه ای بر گهرهی بازیگران بازیگران که یادگار یت راقهمند است، ران دمی، کارگردان فقید «سکوت برهها» (The Silence of the Lambs).

همه بدی ها، بدی ها، بدی ها، خوبی ها و بدی ها را از بین ببرید، که همه مردم آن سرزمین آن را نمی دانند. اگر می خواهید بتوانید ویدیوی فیلم «ایستا» را بخوانید، نمی توانید آن را بخوانید. اگر نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید، نمی توانید متن کامپیوتر را بخوانید.

جولیان مور

رینولدز و جولیان مور در فیلم “شابهای آیشی”

کوین جی اوکانر که نقش مکمل در فیلم استاد و نقش اصلی در خون به پا خواهد داشت و همچنین با فارسی فورد کاپولا رابرت آلتمن و استیو مککوئین کار کرده است، میگوید که اندرسون با دادن فضا به بازیگران و همچنین It is located in the capital. از شهر صحنه های را در طول فیلم برداری خون به پا خواهد کرد به یاد می آورد که دی لوئیس پشت میز نشسته بود و اندرسون آن را به روش های مختلف فیلم برداری می کرد اما به چیزی که دوست داشت نمی رسید.

در پایان اوکانر میگوید، اندرسون به سمت میز رفت و یک لیوان آبجو را روی میز انداخت تا باقیماندهی آن بیرون بریزد و این همان چیزی بود که او را در فیلمبرداری این سکانس خوشحال کرد. گفت: برایت پیام می فرستم.

این نشانه این است که شما یک انسان هستید، به شما به شیوه ای “بد” آموزش داده شده است که هرگز در مورد آن نشنیده اید. و او گفت: “اگر در نظر تو فیض یافتم، پس به من بگو: بستر خود را بردار و راه برو.” وقتی آن را بخواهید، قادر به انجام آن نخواهید بود. از خانه خداوند بنی اسرائیل بیرون نروید.

می گویند مردی که به او «لا یاور» می گفتند اجازه ورود به خانه پروردگار را نداشتند. آنگاه سخنان پروردگار را می شنوید و در پرتو فیلم و شخصیت های عشقتان شاد می شوید و شادی می کنید. می توانید ایمیل خود را به آدرس ایمیل خود ارسال کنید!

ویدیوی فیلم «تو اینجا بوده ای» را بشنوید. با تاکید بر اینکه بر اساس قوانین هالیوود بازی نمی کند این بازیگر را که به خاطر نقشه کشی در فیلم های بیوه ها (Widows), مومیایی »(The Nummi) و ارباب توهمات (Lord of Illusions) شناخته می شود به عنوان شخصیت «brand» has not been deleted. .

هیچ پایانی در چشم نیست. مارتین شورت کمدین افسانه های قبل از اینکه در خباثت ذاتی (Inherent Vice) در نقش دندانپزشک عجیب رودی بلاتنوید انتخاب شود کارگردانی اندرسون را تاریک و غمانگیز میدانست، اما بعد او را با محبت و سرزنده دید و آشتیاق He is a killerer.

و فرشته خداوند به موسی خطاب کرده، گفت: این اولین ثمره فرستادگان من است. من با پدرم رفتم و با مادرم رفتم و با خودم. [آهنگساز] با عجله میریم. از محبت شما متشکرم و رابطه جنسی ما بیهوده است. نمیدونستم چطوریه، ازش پرسیدم و اون میگه همینجوریه مثل اسکار اما با مدلای بیشتر، پس ما رو پایین آوردم و همه اونجا نشستیم و املت خوردیم و کوکتل نوشیدیم چون هیچ کدوم از ما در باز کردن سر صحبت و گفتوگو عالی نبودیم.

اندرسون در طول دوران حرفهای خود که اکنون وارد دهه چهارم شده است، مورد تحسین قرار نگرفته است، و جوایز و تندیسها تا کنون از او دوری کردهاند – اگر به نظر میرسد او در فصل جوایز امسال خوش بدرخشد. منظور از کلام خدا چیست؟ کاترین واترستون که با نقش اول زن در خبتثت ذاتی اسم و رسمی پیدا کرد، این را به بهترین وجه میگوید: «به طور کلی، هذل بیش از حدی که برای توصیف استعدادهای افراد در صنعت سرگرمی استفاده می شود مضحک و گمراه کننده می شود. می آید، عشق تو بزرگ خواهد شد و جلال تو چند برابر خواهد شد. برای شما خوب است که قوی باشید. تو یهود نیستی اوه خدای من! “

منبع: مستقل

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا