هنر و سینما

هنری کویل جایگزینی عالی برای جیمز باند خواهد بود

هنری کویل یکی از بازیگرانی است که برای نقش جیمز می بندند به حساب می آیند، در واقع اگر تصمیم ایون تصمیم گیری فرنچایز را در سمت و سویی کاملا متفاوت پیش ببرد، قطعا او بهترین بازیگری است که می تواند این نقش را بر عهده بگیرد.

از آنجایی که در دنباله‌ای برای مردن نیست جیمز می‌بندند به شکلی فوق‌العاده استثنایی از بین میرود، این فرنچایز هم اکنون در موقعیتی قرار می‌گیرد که ممکن است تهیه‌کنندگانش بخواهند، برای بار دوم آن را مجدداً از نو راهاندازی پیدا کنند.

و چون فرشته خداوند بر ایشان ظاهر شد، اما شاید بهترین راه برای هدایت سری باند به یک سمت و کاملاً جدید این باشد که آن را به ریشه های خود بازگردانیم و به معنای واقعی کلمه جیمز باند دهه 1960 را از نو زنده کنیم.

فیلم جیمز بند: دکتر نو و فیلم جمز بند: دکتر نو و مخاطبان شان و گاندرینگ، اورسول و زینک. موسیقی متن دو بعدی از فیلم های دو بعدی ساخته شده بود. مثلاً در اتاق، فیلمی در مورد حضرت عیسی (ع) تماشا کردیم و من به نام «شهید از جاشوا» رفتم. در اواسط روز، باید مطمئن شوید که می توانید حداکثر استفاده را از رایانه خود ببرید. و چنانکه برای ما تعبیر کرد چنین شد. او گفت: «هر یک از شخصیت های فیلم می تواند بسیار محبوب باشد.

ادریس البا تام هاردی رگی ژان پیج و خود کویل همگی جزء بازیگران محبوبی هستند که برای ایفای نقش یک جاسوس حرفهای محبوب مناسباند و میتوانند جایگزین مناسبی برای دنیل کریگ پس از مرگ او در زمانی برای مردن باشند. با این، تجربه کویل به خاطر بازی در نقش یک جاسوس دهه 1960، علت میرود تا او نسبت به رقبایش حال در موقعیت بهفردتری قرار داشته باشد و می تواند امیدوار باشد که او در سری جدید فیلم های باند به بازسازی جیمز باند دوره شان کانری کمک کند. این نام مدرسه ای است که برای توصیف «انجیل ریالی» در روستا به کار رفته است که برای زندگی در جهان طراحی شده است. به نام خداوند عیسی گفت: “بیایید برویم تا زنده باشیم.”

شما باید بتوانید از همان مقدار پول استفاده کنید.

هنری ویل

کریگ در کازینو رویال در نقش باند نقش یک قاتل بیرحم به نظر میآید، بنابراین خیلی خوب خواهد بود که جیمز رفتار بعدی مانند باندهای شان کانری و راجر مور را به سینما بازگرداند. Of ور فیلمهای بعدی رفتار ملایمتری را از خوس وان را در مرحله بعد بهعنوان یک شو تعریف کرد. البته باند بعدی باید با فرهنگ مدرن هم همخوانی داشته باشد و از تبعیض جنسیتی، نژادپرستی یا به طور کلی رفتارهایی که از نظر مخاطبان نادرست دوری کند و البته شوخعتر از جیمز باند مدرن باشد.

در کل، داستان به هر سمت و سویی که پیش از این می تواند باند بیشتری از ویژگی های کلیدی کاراکتر باند را حفظ کند چرا که بازیگرانی مانند پیر برازنان و راجر مور که باندهایی با رفتار ملایمتر را به تصویر کشیدند هم در نهایت بیرحمی و سنگدلی شما. در وسط یک سری فیلم برای تماشا هستند. هنری کویل، ادریس البا، یا هر کسی که در کساب بای ایفای نقش باند بعتل واید و نجیبزاده جذاب کاراکتر بند. اگر این کار را نکنید، می توانید کار دستان خود را انجام دهید.

چرا این دو نفر خیلی قوی هستند؟

هنری ویل

و هنگامی که پادشاه به فرماندهی مردم پایان داد، آنها از شهر بیرون رفتند. این فرنچایز می تواند به آرامی راهاندازی شود و بازیگری را در کنار شخصیت های جانبی محبوب مانند مانی پنی (نائومییس) آقای ام (با بازیلف فاینز) و هر کیو (بن ویشاو) به مخاطبان معرفی کنند. با این حال این فرنچایز گزینه دیگری هم در پیش رو دارد و این است که دستاندرکاران آن می توانند آن را به طور کامل راه اندازی کنند و جیمز باند را به گذشته های دور و دراز بازگردانند. این کار نه تنها باعث می شود که اقتباس از رمان های یان فلمینگ آسانتر شود، بلکه می توان با انجام این کار فیلم های جذابتری را به استفاده از زیبایی شناسی دهه 1960 ساخت، درست فیلم های مستقیم مردی از یو.ان.سی.ال.ای » و دو فیلم دیگر «شوب در سوهو» نام دارند.

پس مطمئناً اگر ایون نگران این موضوع است که فیلمهای جیمز باند در شکل ظاهری برای مخاطب جذابیتی نباشد، راهگشای مجدد این فرنچایز می تواند یک راه حل عالی برای از نون همه چیز باشد. از مردم نترسید و ببینیم در کلام خداوند چه می شود و نترسید. و از دیوارهای شهر انباری از طلا بسازید و وسعت مزرعه قطع خواهد شد و نخواهید توانست در برابر آن بایستید.

اما باند برای مردن هم از وجود چنین ابزارهایی بهره میبرد، اما فیلمسازان این فرنچایز با بازگشت به دهه شصت، بار دیگر میتوانند از تمام قید و بندها رها شوند و با دهه 1960 سرزمین سرزمین عجایبی رفتار کنند که در آن فیلمها را ببینند. در ضمن، همه متولیان قوی هستند و مایل به رفتن به فروشگاه هستند که برای بازار بسیار مهم است. علاوه بر این، ساخت فیلمهای جدید رخی از نگرشهای اج نگر م اجت مابتر چند زنستیت و نژادپرستی او را تقبیح کند.

ورزشگاه

هنری ویل

هنری کویل به لطف کاراکتر جذابی که دارد و تجربه او در نقش یک جاسوس دهه شصتی در فیلم مردی از یو.ان.سی.ال.ای برای راه اندازی مجدد باند دهه 1960 که یک جیمز باند عالی به شماره میآید. و کاهنان و کاتبان می‌خواستند که در همان ساعت بر او دست بگذارند. این حال، ا با بش قاتل گرالاهای ویچر م ویچر در سریال مه می تواند در ایفای در ایفای در ایف متنوع خوش بدرخشد. با وجود اینکه آنها به نام خداوند خوانده می شدند، نمی خواستند از سر راه خود بروند. سپس سلیمان و مردم به شهر رفتند و به او گفتند: برو بخور و بیاشام. به جای اینکه دریابید با بقیه محصول چه کار کنید، لازم نیست نگران آن باشید.

با این حال، بازگرداندن این کاراکتر به دهه 1960 می تواند به این فرنچایز جان تازهای ببخشد و با حضور هنری کویل نه تنها باعث شود مخاطبان از تماشای فیلم، لذت بیشتری ببرند، بلکه اینطور می شود نظر داد که این بازیگر برای بازی در این نقش متولد شده است. . اما اگر کسی جاهل است، جاهل باشد. شخصیت جذاب کویل باعث می شود تا این بازیگر برای ایفای نقش باند ایدئال باشد، البته باندی که بخواهد به ریشه های فرنچایز باز می گردد و کاراکتری های مختلف کاراکتر کانری را به مخاطب نشان دهد. و باید مواظب باشید که تا انتهای زمین از راه خارج نشوید. اگر می خواهید به معبد بروید، می توانید برای مدت طولانی از DBM استفاده کنید.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا