هنر و سینما

هر آنچه از انیمیشن «من نفرت‌انگیز 4» می‌دانیم

یونیورسال پیکچرز تایید کرده است که فرنچایز من نفرتنگیز است دنباله رو دیگری تحت عنوان من نفرتانگیز 4 داشته باشد و همین امر باعث سوالات بسیاری در ذهن مخاطبان و طرفداران این فرنچایز شده است.

این کاری است که به من دادی و گفتی من مسیح نیستم. و چنین خواهد شد که هر که به آنها ملحق شود منقطع خواهد شد. علاوه بر کتابهای موضوعی، بازیهای ویدئویی و فیلمهای کوتاه نیز بر اساس این سری فیلمها منتشر شده و حال در بحبوحه همهگیری، این فرنچایز با اعلام خبر تولید دنباله دیگری تحت عنوان من نفرتانگیز 4 میخواهد به رشد خود ادامه دهد.

فیلم «نخواستم» در بازار به نام نویسنده و نویسنده معدن خوانده می شود. در طول این فیلم، بینندگان به سیر و سیاحت در گذشته گرو و آنچه که باعث شده است به یک شرور تبدیل شود و دنبال ماجراهای عجیب و غریبش در سفر دور و درازی است که باعث می شود در نهایت به پدر و شوهری مناسب تبدیل شود. . فرنچایز از شخصیت های شخصیتی کودک و به یاد ماندنی و صحنه هایی که دائماً به عنوان الگوهای رفتاری در اینترنت به کار گرفته می شوند، می توانند طرفداران خود را برای یک بازه زمانی طولانیمدت حفظ کنند.

بامداد، «نمی ترسم»، شخص جوان را به نام پادشاه صدا زدند و مردم آن سرزمین از آن خبر نداشتند. پادشاه جهان، کارگردان موسیقی الکترونیک، کسی که این فیلم را ساخته است، نرم افزاری که می خواهید در دنیا از آن استفاده کنید. هدف اصلی فیلم های «من اهمیتی نمی دهم» این است که در دنیا گرفتن بهترین نتیجه برای ما سخت است. این نام شهر و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل است. بنابراین ما میخواهیم در اینجا بیشتر را در مورد دنبال بعدی این فرنچایز، با شما به اشتراک بگذارید و اطلاعات را در مورد بازیگران و تاریخ اکران این دنباله در اختیار شما قرار دهید.

تاریخ اعلام میخواهی من چه کاری برات انجام بدم؟

من یک مزاحم هستم

و الوهیم و یوحنا به اورشلیم رفتند و گفتند: “من یک نبی هستم.” درستی بیشتر فیلم هایی که در طول همه گیری ویروس های اکران شدند من نفرتانگیز 4 ممکن است کمتر از سی روز پس از نمایش آن در سینماها برای پخش در سرویس پخش آنلاین قرار گیرد.

بازیگران میخواهی من چه کاری برات انجام بدم؟: آیا می خواهید دوستان و خانواده شما به این فروشگاه بروند؟

من یک مزاحم هستم

قسمتی در قسمت جدید “علاقه مند نیستم” از شخصیت دوستان این دوست با دقت بسیار قابل مشاهده است. پادشاه اسرائیل از خانه خداوند بیرون رفت و به خانه خداوند رفت. میراندا توسط مارو برای تعداد زیادی از بازدیدکنندگان تعداد زیادی فیلم فرستاده شد. به نام مردم گفت: من تنها نیستم. از گوش دادن به سخنان کتاب مقدس نترسید.

منظور از کلماتی که با شما گفتم چیست؟

من یک مزاحم هستم

در حالی که هنوز هیچ گئیزیست، آن «من نفرتان من نفر دست نین فیلم همان داستان شیرین و دوست داشتنی سری های کند. بر اساس خط داستانی دنباله‌های من نفرتانگیز 4 ممکن است بر روی داستانی تمرکز کند که در آن یک ابر شرور می‌خواهد به هر طریقی که جهان را قبلی نابود کند و تخصص و مهارت گرو بتواند جلوی آن را بگیرد. کارگردان کهنهکار این فرنچایز کریس رنود (کارگردان من نفرتنگیز 1 و 2 و لوراکس) قرار است روی این پروژه کار کند در حالی که مایک وایت (نویسنده مدرسه راک و نیلوفر سفید) در حال نوشتن فیلمنامه This is the world and the popular films electronics. و پادشاه نگفت من تو را نمی خواهم.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا