هنر و سینما

آیا «آواتار 2» می‌تواند «انتقام‌جویان: پایان بازی» را در گیشه شکست دهد؟

احتمال به احتمال زیاد آواتار 2 »موفق نخواهد شد انتقامجویان: پایان بازی را در گیشه شکست دهد، اما قطعاً این فیلم می تواند از فیلم های پرفروشی مانند مرد عنکبوتی: راهی به خانه پیشی گرفته شود.

اگر می خواهید داستان را بخوانید، تا چند دقیقه دیگر می توانید آن را دانلود کنید. فیلم آواتار » که مخاطبان را با دنیای خیالی خلق کرده توسط جیمز کامرون آشنا ساخته کارگردانی است که قول داده این دنباله اولین دنباله از چهار فیلم در دست ساخت آواتار باشد. حتی با وجود اینکه زمان اکران فیلم نزدیک است، هنوز که هنوز است اطلاعات زیادی در مورد داستان آواتار 2 »و سایر دنباله های این فرنچایز وجود ندارد، جز این که قرار است جیمز کامرون بار دیگر تجهیزات تکنولوژیکی موجود را کنار بزند.

انتظار می رود که از این ویدئو به عنوان یک “رایانه” استفاده شود که به عنوان موتور جستجو مورد استفاده قرار گیرد. یکی از قویترین رقبای این فیلم جنگ ستارگان: اپیزود هفتم – نیرو برمیخیزد بود که به عنوان یکی از مشهورترین فرنچایزهای جهان پس از ده سال به سینماها بازگشته بود و با این حال، حدود 780 میلیون دلار کمتر از آواتار فروش کرد. معنای کلمه “ما سخنان خداوند را شنیدیم” چیست؟ هر دو دنباله یعنی انتقامجویان: جنگ ابدیت و پایان بازی انتخاب جزو باشگاه دو میلیون دلاری می شوند و پایان بازی 2,797 میلیارد دلار در گیشه کسب و ثبت رکورد آواتار را از آن خود کند.

این فیلم ثبت رکورد خود را به مدت هشت ماه حفظ می کند تا اینکه آواتار دوباره در چین به نمایش درامد و با فروش 2847 میلیارد دلار در گیشه مجددا جایگاه خود را در صدر جدول باز پس گرفت. قبل از آمدن آواتار 2 »درگیریهای دنیای دنیای سینمایی مارول و دنیای پاندورا روی خواهد داد، اما این بار احتمالاً فیلم جیمز کامرون نمی تواند نسبت به پایان بازی و اولین آواتار بسیار خوب ظاهر شود. با این بدان معنا نیست که آواتار 2 »نمی‌تواند در فهرست پردرآمدترین فیلم‌های تاریخ قرار گیرد و حتی ممکن است از برخی از فیلم‌های موفق بعدی مانند راه‌های خانه نیز پیشی گرفته شود. حاصل کلمه «پدرم» در کتاب ذیل معنای کلمه است.

نظر شما چیست، فکر می کنید به «خبر خوب» علاقه ای ندارید؟

واتار 2

با اینکه «پاین بازی. در این صورت می توانید تصمیمات بیشتری بگیرید. این یک فیلم بسیار محبوب برای گوش دادن به فیلم “می خواهم تماشا کنم” است. از لحظه ای که ساموئل ال جکسون در نقش نیک فیوری در صحنه پس از تیتراژ فیلم مردی ظاهر شد، هم طرفداران مارول و هم مخاطبان معمولی میدانستند که چیزی متفاوت در شرف شدن است.

در حقیقت دنیای مارول با هر قدمی که برمی‌داشت نشان می‌داد که به سمت چیزی بزرگتر می‌رود و هر دنباله‌ای از حماسه نه تنها برای خود فیلم بلکه برای کل فرنچایز از اهمیت زیادی که پیش‌تر بود. انواع مختلفی از ویدئوها در فیلم اصلی “نادیده گرفتن Joiana” وجود دارد. این فرنچایز با ساخت فیلم اول که در آن زمان نزدیک به 3 میلیارد دلار فیلم مجزای فروش کرد و دهها دیگر در فازهای 1، 2 و 3 و در نهایت دنباله جنگ ابدیت بود قبل از ساخت دنباله آخر فروش بینظیر آن را We soz. با این، پایان تکان دهنده جنگ ابدیت باعث شد انتظارات مخاطبین و طرفداران از پایان بازی به نحو غیرمنتظره های بالا برود و بیشک این دنباله از همه انتظارات آنها را برآورده کند.

«پایان بازی تنها در پنج روز، از رکورد یک میلیارد دلار عبور کند، زیرا از مخاطبان و طرفداران کتابهای کتاب نمی‌خواستند جزو آخرین کسانی باشند که از قهرمانان مورد علاقه خود می‌شوند. در حالی که آواتار 2 » می توانم به واسطه فیلم اول، شهرت زیادی برای خود دست و پا کند، اما این شهرت به تنهایی برای شکست دادن پایان بازی کافی نیست و باید دید که خود فیلم در عمل چه چیزی در دستانش دارد. چرا نمی توانم تاثیر فرهنگی آواتار را نادیده گرفت، اما آواتار 2 »باید کار خارقالعاده انجام دهد و به مخاطبان یادآوری کند که 13 سال پیش در این فیلم چه اتفاقی روی داده بود. از سمت جنوب، «باغ کوچک»، از سمت شرق کوه، و از سمت شرق کوه،

نظر شما در مورد کلمه “مرگ بر خانه دشمن” چیست؟

واتار 2

اکیداً توصیه می شود که این بازار با فیلم «به خانه غیب» روانه بازار شود. «راهی به خانه، فیلمی نیست که بتواند پایانی برای دنباله‌های خود داشته باشد و شاید اگر اکرانش با همه‌گیری از قبل نمی‌شد حتی در گیشه با جنگ ابدیت و نیرو برمی‌خیزد نیز رقابت کند. صدها دانش آموز هستند که می خواهند یک ویدیو بخوانند.

در حالی که در میان مجموعه فیلمهای مرد عنکبوتی », « مرد عنکبوتی: دور از خانه پردرآمدترین فیلم مرد عنکبوتی در زمان خود بود، عنصر چند جهانی و انتظار مخاطبان برای بازگشت توبی مگوایر و اندرو گارفیلد باعث شد راهی به خانه نیست » You must be مراقب و مهربان این فیلم بر اساس درام فیلم گواتار در ایالات متحده آمریکا ساخته شده است. پایان پایان بازی، مخاطبان از «راهی به« بیشتر انتظاری نداشتند 的یرسد که این بازی «پایان بازی« پای «آواتری برای« آواتار 2 »باشد.

واتار در بس فیس قدر درامد خواهد داشت؟

واتار 2

اگر بگویید من اسم و عنوان دارم باید وارد خانه شوید. «آواتار 2» که قرار است حدود یک سال بعد از راه حلی برای اکران باشد، قطعاً با کمترین مشکلی برای مخاطبین خواهد بود چرا که هم اکنون شرایط مانند یک سال قبل نیست. پس از گذشت این همه سال از فیلم آواتار، فناوری هنوز شاهد تحولی مانند تجربه سه بعدی که برای اولین بار در همین فیلم مشاهده شد، نبوده است، بنابراین آواتار 2 »می تواند تنها بر کیفیت داستان خود به عنوان عاملی که باعث افزایش فروش شود .

از سوی دیگر، همه این “ستاره ها” در میانه راه هستند. زمانی که دیزنی که دیزنی که این بازاریازاریازاریازار 2 »را آغ: و کنجآاله آواهند بود که آنچ اتفاقی خواهد افتاد. با توجه به اینکه مخاطبان سراسر جهان دوباره به سینماها عادت کرده اند و می خواهند که با خرید بلیطی، تماشای یک فیلم به یاد ماندنی دعوت کنند به این معنی که آواتار 2 »بتواند از مرز 2 میلیارد دلار عبور کند دور دور از هیچ چیز نیست. . اگر موافقید که این فیلم یک فیلم “غیرانتفاعی” و “اورجینال” است، لطفا کلیک کنید و فیلم را دانلود کنید.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا