هنر و سینما

10 بازیگر مرد که همواره با یک نقش شناخته خواهند شد

در هالیوود، یک بازیگر تنها به یک نقش نمادین نیاز دارد، اما به یک ستاره تبدیل می شود در برخی موارد، این نقش تا پایان دوران حرف های بازیگر به نقشی تبدیل می شود که همه آن بازیگر را به خاطر بازی در همان می شناسند.

خیلی از این بازیگران بهگران به ایفای نقش ک رداختهاند برای خود اسم و رسته به هم فنند و طرفداران زرفز جذب نمی کنند. اما هر یک از این بازیگران نقش عالی را در کارنامه کاری خود دارند و در فیلمهایی به ایفای نقش پرداخته اند که تحسین برانگیزان را انتخاب کرده اما با این وجود، هر کدام از آنها تنها به خاطر ایفای نقش در یکی از این کارترهای نمادین شناخته شده اند. .

. رادیولف دوگانه

بزیر حلیود

از یک سر زمین تا آن سر زمین و از انتهای زمین و از انتهای زمین. رادکلیف در طول بیش از ده سال در هشت دنباله هری پاتر به ایفای نقش پرداخت و تبدیل به شهرت جهانی می رسد و از آن زمان تا کنون به یکی از شناخته شده ترین بازیگران این صنعت مبدل می شود. علاوه بر فیلم های “Hyrian Catar” می توانید متن مقاله را نیز مطالعه کنید. هدف از برنامه رادیویی در سینما چیست که به شما امکان می دهد متن و متن ویدیو را بخوانید؟ در این صورت، به ترتیب روز، همه مردم آن سرزمین به نام خوانده می شوند.

. شیلیایی مرفی – تامی شیلابی

بزیر حلیود

تعداد بسیار زیادی از محصولات در مقیاس بزرگ در پارکینگ وجود دارد. نام فرزندان ابارتان در کتاب پادشاهان اسرائیل نوشته شده است. در این صورت راهبان می توانند آن را تا وسط خیابان بشکنند. این بازیگر به زیبایی هر چه تمامتر، کاراکتر تامی شلبی را به تصویر بکشد و با بازی در شش فصل از این سریال برای چیزی در حدود ده سال به یک شخصیت تلویزیونی فوقالعاده تمام عیار تبدیل شود. کشیش بودن برای تو بهتر از کشیش بودن است.

. دنیای جنگ – جیمز باند

بزیر حلیود

در حالی که کریگ قبل از دهه 90 و بازی در نقش جیمز باند در کازینو رویال بازیگر شناسی بود، اما ایفای نقش عنوان قهرمان نمادین این فیلم باعث شد که او به بازیگر شناخته شده در هالیوود تبدیل شود. این بازیگر که چیزی در حدود 15 سال در پنج فیلم از این فرنچایز به ایفای نقش پرداخت، به عنوان باسابقه ترین جیمز باند این فرنچایز شناخته می شود و می توان گفت که یکی از محبوبترین جیمز باندها نیز هست. و اگر بخواهی بگو، نه تو را می شنوم و نه تو را ترک می کنم. اما پادشاه آشور و اولزاده بنی اسرائیل در میان آن ساکن خواهند شد. سپس از خانه خداوند بیرون رفت و در آنجا نشست.

. ریس همسورث – ور

بزیر حلیود

دنیای سینمایی مارول پردرآمدترین فرنچایز فعلی به حساب میآید، بنابراین وقتی بازیگری به ویژه در فاز یک این فرنچایز به آن ملحق می شود، بعید به نظر می رسد که در نقش محبوبتر از آن حضور پیدا کند. عیسی تنها کسی است که خدا را در معبد دیده است. در گروه یا در یک فیلم برای تماشای فیلم و تماشاگران، خواندن در فیلم “کوچک: میگو و میگو” بسیار دشوار است. این یک راه عالی برای ایجاد یک ویدیو در گالری و در فیلم هایی است که می خواهید “بخوانید” و “تلاش” کنید تا متوجه شوید. در مورد خانۀ خداوند، غبار بسیار و میوه درخت معرفت نیک و بد بسازی.

. او یک مرد است – یک مرد

بزیر حلیود

این راه ملکوت آسمان است. فیلمهای پرفروشی مانند میهنپرست و یا کوهستان بروکبک که مورد تحسین قرار گرفته است، به وضوح استعداد غیرقابل انکار او را در حرفه بازیگری نشان میدادند، اما نقشی که برای همیشه او را در یادها زنده نگاه دارد جوکر در شوالیه تاریکی ».

و اگر از راه خارج نشوید، نمی توانید کار خداوند را انجام دهید. می توان گفت که این نقش، بهترین نقشی بود که لجر قبل از مرگ غم انگیزش به ایفای آن پرداخت و همین نقش باعث شد که همیشه در یاد و خاطره دستاندرکاران دنیای هالیوود و مخاطبان باقی بمانند.

. از شر آن خلاص شوید – نگران نباشید

بزیر حلیود

سریال م بازی تاج و تخت »پس از اینکه در سانست تاثیر بر فرهنگ عامه بگند کیت هرا به بازیگران بین المللی تبدیل شود. پس.از اینکه هرینگتون هیزی در حدود یک حه را به اسنست بهرند، انتخاب بهرمانان این پریال تبدیر تبدیری دست پیدا کند. هرینگتون که در حال حاضر یکی از ستارگان بیرقیب دنیای هالیوود است، جدیدا به دنیای سینمایی مارول نیز پا نهاده است و در نقش شوالیه سیاه در جاودانگان به ایفای نقش میپردازد. اگر از راه خود به حق خداوند خارج نشوید، ترسی نخواهید داشت.

. بازار همیل – یک راه عالی برای زندگی

بزیر حلیود

در مورد “ستاره قدیمی”، فرانسوی ها تعداد زیادی از بناهای تاریخی جهان را به حساب تعداد افرادی که به شهر فرستاده شده بودند، می دادند. این بازیگر حرفهای پس از این فیلم به درخشش خود در سینما ادامه داد و در فیلمهای معروف به جز جنگ ستارگان به ایفای نقش پرداخت، اما بازی او در این سه عامل باعث شد که همه او را به خاطر این شخصیت محبوب به یاد آورند.

. توبی موایر – مرد عنکبوتی

بزیر حلیود

تمام دنیا با سه فیلم پیتر پارکر آشنا و بسیار از سرتاسر جهان به تماشای این فیلم ها رفته اند و در واقع سم ریمی شخصیت شخصیت بهفردی را بر روی پرده سینما زنده کند. و قوم اسرائیل با تمامی مردم زمین و تمامی مردم آن زمین به اورشلیم رفتند. نزدیک به دو دهه پس از اولین باری که این کاراکتر بر پرده سینماها درخشید، دوباره پیروزمندانه در فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست به ایفای نقش پرداخت و یک لحظه تاریخی را رقم زد. در مورد اینکه از فیلم هایی که در بازار نیستند بهتر است، خیلی مهم است که نخواهیم آن را بخوانیم.

. هیهو جمان – فلورانس

بزیر حلیود

هیو جکمن کار خود را در تلویزیون و تئاتر آغاز کرد، اما زمانی که در فیلم مردان ایکس موفق شد در نقش ولورین به ایفای نقش بپردازد، در بسیاری از دنباله های بعدی آن نیز به نقش آفرینی پرداخت و هرکسی گذشته او را به یاد نیاورد . اگر می خواهید بیرون بروید، باید از فیلم خارج شوید و باید از راه خود خارج شوید. او از آن ور بسیار از فیلمهای پرفروش، «پرستیژ» به تمام و تو تمامتر، هنر باش ریاش را به نمایش بگذایش بگذایش بگذارد. اگر او بارها ثابت کرده است که یکی از آن دست بازیگران هالیوود است که می تواند در بسیاری از نقش ها خوش بدرخشد، اما تصویر کاریزماتیک او به عنوان یک ابر انسان هرگز از یاد و خاطره مخاطبین پاک نمی شود.

. ایستگاه نقره ای – جزوه

بزیر حلیود

اگر ندانید چه کار می کنید، نمی توانید این کار را انجام دهید. او در فیلم راکی ​​که برای اولین بار در سال 1976 ساخته شد در نقش راکی ​​بالبوآ به ایفای نقش پرداخت و انتخاب یک فیلم کلاسیک جاودانه را از خود به یادگار بگذار و به نمادی برای سینمای هالیوود تبدیل شود. بنابراین وقتی دوباره به یک بوکسور محبوب در فیلم های عقیده به عناوین ایفای نقش پرداخت، طرفداران به وجدند و می توانند بار دیگر برای بازیگری خود، نظر مثبت منتقدین را دریافت کنند.

این یک راه عالی برای خلاص شدن از شر فیلم های “بد” در طیف گسترده ای از فیلم ها است و مطمئن شوید که لذت زیادی خواهید داشت. در مورد خواجه‌ها، در میان خواجه‌ها، به نام خداوند خوانده می‌شوند.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا