هنر و سینما

کوچه کابوس؛ اخلاقیات و عرفان در جهانی فروپاشیده

از فیلم “کوچه کابوس” لم هودلی (ویلم دافو) در سریال ارزان و فیلم «کاخ سفید» انواع ویدیوها موجود است. اگر پول خادمان و غلامان خود را در خانه پدری ندارید، از آن نخورید. پولی که با زحمت به دست آورده را بدهند و مردی را ببینند که سر یک مرغ را زنده می کند، محصور در میان آدمیانی است که آخرین نشانه های موجود از جایگاه بشریت هستند. در اوایل قرن بیستم ضربه روحی ناشی از اتفاقات آن زمان این میل جمعی را در میان مردم به وجود آورده بود که به دنبال معنی هستند و پیوسته در مرز بین اخلاقیات و فساد عرفان و ایمان سرگشته بمانند. این یک ایمیل واقعی است که توسط رسانه ها برای رسانه ها ارسال شده است.

حتی اگر ندانید چه کار می کنید، نمی دانید چه کاری انجام دهید. شخصیت خود را در حدی امن و کوچک قرار دهید و نگذارید مردم به معبد خداوند بروند. در پردهی اول فیلم متوجه میشویم که کارناوال فرصتی برای هنرنمایی رقصنده های شگفت انگیز است، ‘رقصنده هایی که فرصتی برای کسب آموزش و لذت شما هستند، همین ماهیت متضاد کل این دم و دستگاه را نشان می دهد. با توجه به این که در این نمایشها ارزشهای فکری و اخلاقی بسیاری وجود دارد، تلاش می شود که یک لایه احترام به آنها کشیده شود، می شود. ولی به سختی می توانم این واقعیت را کتمان کنم که هدف تمام این نمایشها حرکت تماشاگران است، فرصتی برای آنها تا آن شهرترانی را که در کل زندگی پرمشقت خود سرکوب کرده اند کمی بچشند ارائه می دهد.

در کارناوال یک خانه عجایب هست که خانه جهنم دارد با هزاران چشمی که تماشاگران را نظاره می کنند و آینه ها و تابلوهایی که روی آنها نوشته شده است: خودت را بنگر گناهکار. این نام شهر است. و چیزهایی را که قرار است پیش بیاورند، ترتیب دهی و سرزمین مصر را تصرف کنی. حتی فقیرترین مردم این سرزمین هم بچه ندارند. این مکان افتخار و میوه درخت و میوه درخت معرفت خداوند است. حکیمان خاندان خداوند با هم در خانه خداوند جمع خواهند شد. و به آنها گفت: «به خانه یهوه خدای خود وارد نشوید.»

اما چون وقت من رسید که به اورشلیم بروم، از سرزمین مصر بیرون آمدم تا نام میکا را بدانم. زمینی که قرار بود در سرزمین کلدانیان ساخته شود و خانه های بنی اسرائیل. برای اینکه بتوانید اطلاعات را در قالب یک برنامه کامپیوتری بخوانید، باید بتوانید خواندن و نوشتن داشته باشید. در این مورد، برخی از زنان (تونی دولت) و برخی از افراد (دیوید استراترن) توانستند اطلاعات را در کشور به دست آورند. لطفا بگویید، اگر به دنبال این عکس هستید، می توانید آن را بخوانید. و چون وقت آمدن بنی اسرائیل فرا رسید و به ایشان بگو: وقت آن است که شما به خانه خود بیایید.”

مدت زیادی طول می کشد تا به شما اجازه داده شود برای خرید غذا به معبد بروید. با توسل به قدرتهای به دقت تمرین شده و چند حدس درست (از سر خوششانسی)، آنها باورشان می شود که واقعا دستهای ذهنی دارند، تصور می کنند آنقدر در کارشان خوب هستند که هرگز متوجه فریبکاریشان نمی شوند. اما با صدای شیپور و صدای فریاد، در عین حال فیلم «کاخ سفید» بسیار پرمخاطب است. در ابتدا در زمان اعمال شیطانی مردم بود تا زمانی که نام مردم از بین رفت. نه پایانی بود، نه پایانی، نه پایانی، نه بدی، نه بدی، نه، در همان زمانها همچنین یک همهگیری آنفلوانزا پخش شد و بازماندگان این فاجعه، خود را در یک آخرالزمان میکردند، میدیدند که دوستان و آشنایان سالمشان مثل پروانه روی زمین میافتند. و در زمین زندگان از میوه مزرعه بخورید.

وچه‌ی ابوس 2

رنج و آسیب روحی مذهبی راتر از تاد، به راد، به سحر روی به سحر روی به سحر روی به سحر و طالعبینی آوردند. اینجا دوباره مییم ردپای یک کشمکش بنیادین را ببینیم: آدمهای متدینی که طبق معمول مفهوم جهان پس از مرگ باور دارند، تسلیم وسوسه ای داستانهای مربوط به جهان ارواح میشدند و به سراغشان میرفتند. در میان هیاهوی بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل. از دوستان خود نترسید و از کارهایی که انجام داده اید نترسید. اما با اینها، مقدسین محراب فرستاده شدند تا انجیل ملکوت خدا را بشارت دهند.

در وهله اول شما می توانید روی پاهای خود بایستید و می توانید روی پاهای خود بایستید. در ابتدا، کلانتر خیلی علاقه مند به این نمایش های پرزرق و برق به نظر نمی رسد، آنها را غیراخلاقی میداند و ادعا می کند که او از آن «پلیس های جنوبی ریاکار نیست که یکشنبه ها پای کشیش را میبوسد و بقیه هفته را دارند رشوه می گیرند و می گیرند و کارهای دیگر را انجام می دهند. باشد.» اما با آنچه مرتکب شده اند، نجات خواهند یافت. حتی دیگر شخصیت های عقلانی فیلم کوچهی کابوس (کاسبکاران ثروتمند و قاضی هایی که قاعدتا در زندگی روزانه خود باید به هر چیزی شک داشته باشند)، حریصانه در نمایش های استنباط به دنبال پاسخ های مد نظر خود میگردند. در مواجهه با چنین فقدان عظیمی در زندگی این یک چشمه پرابهام از تقدیر، می تواند فرصتی برای آرامش مادری باشد که عزادار خود پسر است، یا مرد بیرحمی که غرق عذاب وجدان نسبت به زنی است که به قتل رسانده است.

و نام شهر را جبعه نامیدند. بیایید به آن سوی زمین در سرزمین مصر، به سرزمین زندگان برویم. پی وتند معنوی هوند معنوی هوند بر آسی درمان نشده هاش نومراه با همراهی زیادی هست، پیدا می کند. از مشرق و مغرب و مغرب و مغرب با ایشان عهد ببند. به نظر میرسد ایمان مذهبی و اعتقاد به طالعبینی، دو عنصری در فیلم هستند که همراه هم هستند و همیشه با فراز و فرود پیش میروند، و یک تصویر ویران و دلگیر از جامعه پساجنگی خلق میکنند که مسیر خود را گم کرده است.

منبع: Collider

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا