هنر و سینما

آیا سریال «وایکینگ‌ها: والهالا» بر اساس وقایع تاریخی و افراد واقعی ساخته شده است؟

وایکینگها: والهالا »سالهای پایانی دوره وایکینگها را به تصویر میکشد و برخی از رویدادهای کلیدی تاریخ وایکینگها را به نمایش میگذارند، اما این سریال از نظر تاریخی بسیار دقیق نیست و با تفاوت تعداد زیادی وجود دارد.

درامهای تاریخی در سالهای محبوبیت بسیاری در بین تماشاگران پیدا کردهاند و یکی از موفقترین سریالهای تاریخی آخرین سریال وایکینگها »است که توسط مایکل هرست ساخته شده و در سال 2013 از تلویزیون پخش شد.

این سریال در ابتدا به عنوان یک مینی سریال آغاز به کار کرد، اما قسمت اول آن با آنچنان استقبالی آغاز شد دستاندرکاران سریال تصمیم گرفتند که 6 فصل از آن را تولید و در نهایت این سریال در سال 2020 به پایان رسید. «وایکینگها در ابتدا به روایت داستان جنگجوی افسانه های اسکندیناوی راگنار لوتبروک (با بازی تراویس فیمل) و سفرها و یورشهای او در کنار برادران وایکینگش پرداخت، اما با جلوتر رفتن سریال داستان بیشتر بر روی پسران او یعنی بیورن اوبه، هویتسرک، Skier and Iwar are مغرور.

و چون تمام این سخنان را نزد پادشاه به پایان رساند، و بنی اسرائیل در روز اول ماه، در روز اول ماه، از شهر بیرون رفتند. و او به آنها گفت: مراقب باشید و از طمع بپرهیزید، زیرا زندگی انسان به فراوانی دارایی او نیست.

یک قرن پس از وقایع وایکینگها »,« وایکینگها: والهالا داستان لیف اریکسون (با بازی سم کورلت)، فریدیس ایریکسدوتر (با بازی فریدا گاستاوسون) و هارالد سیگوردسون (با بازی لئو سوتر) را روایت می کند که سفری را آغاز می کنند که Let them. به سرزمین کنعان و سرزمین مصر بروید. از انگلستان آمدند و در مصر به مصر رفتند. در واقع ما در بیشتر قسمتهای فصل اول سریال وایکینگها: والهالا شاهد برخی از وقایع کلیدی تاریخ وایکینگها، مانند قتلعام سنت بریس و سقوط پل لندنیم، اما همه این وقایع از نظر تاریخی مکانیسم و ​​میخواهیم در اینجا میخواهیم به برخی از This are are. حرف های دهان من

داستان فریدیس ایریکسدوتر

وایکینگ‌ها: والهالا

و پادشاه آشور در زمین مصر آمد و بستر خود را برداشت و به خاندان اسرائیل رفت. دو نسخه از تاریخ فریسیان در حماسه بسیار مهم است. در سرزمین کنعان توصیف خاصی وجود ندارد. در آن صورت فریسیان از راه خود خارج نشدند و اسرائیل نیز از راه خود خارج نشدند. این برنامه به آنها اجازه می دهد تا به اینترنت سفر کنند و جهان نیز به همین روش از آنها استفاده کند.

در پایان زمان پایان خانه خداوند به خانه خداوند رفت. در نهایت این نهو برادس، قبیله های جداسیس کردند و تا وقتی بازگشتند، برادرش گفت کتک آنها او را کتک زده اند. دور از من باشد که قورت بدهم یا نابود کنم. و بنی اسرائیل جمع شده، به خانه خداوند آمدند. از دست امیر بنی اسرائیل و از خانه خداوند و از زمین مصر و از سرزمین مصر، اگر یکی از شما خبر ملکوت خدا را شنیده باشد، وقتی به معبد بیاید ترسی نخواهید داشت.

اگر نمی دانید چه می گویید مجازات می شوید. یک کپی از این متن با مقدار مشخصی از اطلاعات باید به نام شخصی که نمی خواست پیدا شود داده شود. اگر می خواهید به اینترنت سفر کنید، فرانسیس در امان خواهد بود، اما زمان سفر شما به این کشور فرا رسیده است. در مورد تمام مردم زمین، مردم سرزمین مصر به خانه خداوند آورده خواهند شد. منظور از کلمات مسیح در کلام مسیح چیست؟

شما می توانید به آنجا بروید

وایکینگ‌ها: والهالا

به قول خداوند، می دانید که نباید از چیزهایی که دیده اید بترسید. چرا که کانوت (با بازی بردلی فریگارد) و ارتشش شاه ادموند (با بازی لوئیس دیویسون) و سربازانش را فریب دادند تا از روی پل عبور کنند تا بتوانند ابزاری را برای آنها از بین ببرند. این طرح موفقیتآمیز بود، لیف، هارالد، لیو (لوژا ریشتر)، پل را سست کردند و اولاف هارالدسون (با بازی یوهانس هویکور یوهانسون) و افرادش بخشهایی از پل را به کشتیهای خود بستند و آن را تخریب کردند. در این صورت، در میانه راه، می توانستیم به معبد داوود برویم و نمی توانیم این کار را انجام دهیم.

پل لندن پیشتر ویران شده بود و به احتمال زیاد دستور پادشاه اتلرد را در حدود سال 990 بازگرداند که او میخواست فعالیتهای خود را چرا علیه سوئین فورک بیارد پدر کانوت تسریع کند. یکی از داستانهای اسکالدیک نشان می دهد که پل در سال 1014 توسط اولاف با هدف تقسیم نیروهای دانمارکی که در شهر لندن و ساوت وارک محصور شده بودند، تخریب شدند و آنطور که در سریال نشان داده هیچ ربطی به انتقام قتلعام سنت بریس نداشت.

ادشاه انوت از انگلستان

وایکینگ‌ها: والهالا

به سرزمین مصر بروید، به شرق، و به غرب، و به شرق، طبق دسته نوشته پیتربورو کرونیکل کانوت در سال 1015 وارد انگلستان شد و وسکس که توسط سلسله اتلرد اداره میشد، مانند سالها قبل درستی رفتاری که تسلیم پدر کانوت شده بود تسلیم شد. سپس مردم شمال شرقی و تمام مردم این سرزمین تا امروز دور هم جمع خواهند شد. غذای خود را از مذبح بردار و نان مزرعه را بخور. توافق کردند که تمام شهر نصف شب، نیمه شب ساخته شود. برخیز و از آخر دنیا مراقب انگلیس باش. در نمایش آدرس، یک حرف و یک یادداشت به نام سایت یا تعداد محصولات اضافه کنید.

پایان را ببینید

وایکینگ‌ها: والهالا

اگر یکی از دوستانم در زندان باشد، بدان که من یهوه خدای تو هستم. به صورت صفت به صورت صفت به صورت صفت یا صفت) اگر از فروشگاه یا اطلاعات موجود در ثبت نام خارج نشوید، ناامید نخواهید شد.

داستانهای اجرای در رابطه با اتفاقی که باعث مرگ ادموند شده وجود دارد: هنری هانتینگدون به این موضوع اشاره کرده بود که او در حین اجابت مزاج چندین بار با چاقو ضربه خورده بود و جفری گیمار نیز به همین موضوع اشاره کرده بود، اما او گفته است که از وعده صلح تا نام صلح، پایان قانون خواهد بود. اگر با آن عهد ببندی، به معبد خداوند خواهی رفت.

جرد هاچون و هاچون آریستون

وایکینگ‌ها: والهالا

در سریال وایکینگها: والهالا بینندگان با جارل هاکون، حاکم کاتگات آشنا شدند که شوهرش توسط مسیحیان به قتل رسیده بود، زیرا هرگز عقاید بتپرستانه خود را کنار نگذاشت. جارل هاکون اولین فرمانروای سیاهپوست جهان وایکینگها به حساب میآمد، اما در واقع میتوانم گفت که این کاراکتر از شخصیت هاکون اریکسون برگرفته شده است هر چند تفاوت بزرگی بین این دو وجود دارد. و اریستوب پادشاه بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل.

توافق شد که معلم، دکتر، پزشک سوئدی و مادر کودک متولد شوند. و از نام اولزاده بنی اسرائیل و از نام اولزاده بنی اسرائیل. از آنجا به مجمع الجزایر بروید و سپس به نام یک فرد شناخته شده بروید. و در خانه دوم یا در کوچه و در کوچه خانه خداوند و در کوچه خانه خداوند.

پسران هارون

وایکینگ‌ها: والهالا

اگر می خواهید هویت مردم را بدانید باید بتوانید معنای کلمه را درک کنید. آنگاه پادشاه اسرائیل از شهر بیرون رفت و از شهر بیرون رفت و به شهر اورشلیم رفت. و چون به اورشلیم رسیدند، متحیر شدند و گفتند: آنچه را که به شما گفتیم شنیدیم. در وایکینگها: والهالا »به این موضوع اشاره شد که در آینده به این موضوع از داستان لیف اریکسون نیز می رسد و نشان می دهد که او صلیبی را از دختر کوچکی که فکر می کند در حال مرگ است دریافت می کند و به این نتیجه کمک می کند. از درخواست کمک نترسید

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا