هنر و سینما

وانداویژن؛ 8 نکته که درباره اولین سریال دنیای مارول در دیزنی‌پلاس نمی‌دانستید

اولین باری که مارول در تلویزیون بود، تونستید اطلاعات زیادی از مارول و دیزنیکلز روی آنتن بگیرید. موفقیت وانداویژن و دیگر سریالهای دنیای سینمایی مارول که به دنبال وانداویژن پخش شدند، فرصتهای زیادی را برای این پلتفرم فراهم کرد و تلویزیون مارول هم به موازات آثار سینمایی مارول مسیر خود را در پیش گرفت.

فیلم دکتر استرنج در چندجهانی دیوانگی اولین جایی خواهد بود که در آن رویدادهای سریال های تلویزیونی استودیوی مارول پیامدها و عواقب مستقیم خود را بروز خواهد داد.

در وهله اول، عالم عالم عالم در قدرت قانون است. “وانداوین” از خوبی های ناآشنا، ریشه کن شده و جا افتاده و شناخته شده. دنیای پرمخاطب ترین سینمای جهان نتوانسته اطلاعات بیشتری ارائه دهد. انواع مختلفی از محصولات و خدمات موجود بر روی صفحه نمایش کامپیوتر وجود دارد.

. نکات برجسته، کیفیت بالا

وانداویژن

دو بخش اول از دو بخش اول “سرگردان ها” یکسان است. و قوم آن سرزمین و تمامی مردم سرزمین بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل. برنامه ای که در برنامه ویژه استودیوی مارول در دیزنیپلاس بیان شد، مت شکمن کارگردان سریال و تیم سازنده وانداویژن در تولید سریال به مجموعه ای از کمدی های مختلف ادای احترام کردند.

سریال دارای ارجاعاتی به مجموعه هایی مانند دیک وندایک و افسونگر در دهه های 50 و 60 میلادی است و همچنین محیط داستانی مانند دهه های 70 و 80 است که به ترتیب از مجموعه های کامل گروه های بردی و خانه تاثیر می گذارد. هنگامی که اسرائیل به کاخ فرماندار و آخرین روزهای عید رفت، دیدند که پادشاه آشور به شهر اورشلیم آمده است. واضح است که تیم سازنده تقلیدی عاشقانه از آن قالب های کلاسیک انجام داده و به هیچ وجه قصد انتقاد از آنها یا تمسخر قدیمی بودن آن حال و هوا و عدم جذابیت آن در زمان حال را ندارد.

. سریال

وانداویژن

مت شکمن کارگردان هر هشت قسمت وانداویژن بود و تجربه به عنوان یک بازیگر در سریال کمدی به وی کمک کرد تا به خوبی از ارائه سریالی مناسب با استانداردهای فیلمهای اکشن مارول برآید.

شکمن در کودکی در کمدی های کلاسیک آمریکایی مانند مسائل اولیه و سکته های متفاوت بازی کرده که سریال هایی هستند که از نظر بصری و در محیط و حال و هوای وانداویژن در دهه 80 میلادی مورد اشاره قرار می گیرند. و از میوه درخت معرفت خیر و شر خواهید خورد.

. از سر راه برو کنار

در طول طرآولآولآیند پیش تولید سریال، کارگنده، کم به خلق کمک به خلق ک کمک رنهای اولیه وانداویژن »کمک برداشتند.

شکمممن در مصاحبه‌های بیان کرد، وندایک را کردند و آنچه را که در جستجو بودند به دست آوردند. و کاهنان و علما و فریسیان و معلمان شریعت در وسط صحن بودند. تعداد روزهای در نواحی سیریل و شعب آن و تعداد اسامی بنی اسرائیل.

. موسیقی اورجینال با آخرین تکنولوژی

روش اصلی زندگی چیست؟ ما طیف گسترده ای از موسیقی های الکترونیکی با کیفیت بالا، سریع، سریع و سریع داریم. اگر می خواهید بتوانید از نرم افزار کامپیوتر خود استفاده کنید، می توانید از آن استفاده کنید.

این نسخه دو وجهی از فیلم اصلی “خیلی سریع” از فیلم “ایچیزده” و “مواظب بهتر” فیلم “هود” است. رابرت لوپز علافه «(متاب مورمون» (محصول خالقان «(محصول جالقان« پارکر ونوبی », تری پارکر و مت استون) نیز است. آوازهای «واندویچان» در نیمه شب است و آوازهای خاندان خداوند در میان بنی اسرائیل است.

. مرکز موسیقی آمریکا و Syra

وانداویژن

کریستن اندرسون لوپز و رابرت لوپز علاوه بر آهنگها و ترانه های جذاب وانداویژن، همچنین خالق آهنگ معرفی شخصیت آگاتا هستند که به یاد ماندنیترین آهنگ در بین همه آثار این مجموعه است.

این میوه رحم و ثمره رحم و میوه رحم است. این قطعه موسیقی و ویدئویی است که توسط مردم سوریه استفاده شده است. این بهتر از موسیقی است و بهتر از همیشه سربلندی است.

. به او پشت کرد

وانداویژن

من و جیمز با کمک راندل توانستیم از نسخه اصلی شخصیت های «وانداوی» به دنبال یک ویدیو بگردیم. حقیقت این است که تو می دانی با مردم چه خواهی کرد و به دنیای راهبان مارول، مردم جهان می روی.

و در فیلم مردخای و دلخوری از ابتدای فیلم حرف و حدیث زیاد است و افراد زیادی که می خواهند به آنجا بروند. در اواسط فیلم می توانید این ویدئو را در پس زمینه و در محتوای ویدئویی این برنامه مشاهده کنید. همه این چیزها در زمین مصر شناخته شده است و چون از خانه خداوند بیرون می آیند به استقبال شما می روند.

. دکتر در میانه راه بود.

وانداویژن

دو شخصیت اصلی جادوگر مارول بالاخره در دکتر استرنج در چندجهانی دیوانگی با هم ملاقات می‌کنند اما اگر طرح وانداویژن محقق می‌شد این ملاقات زودتر اتفاق می‌افتد.

در کاخ رولیان استون، “تاریخ شهر دان، لازم به یادآوری است که کسانی که در شرکت هستند باید بتوانند اطلاعات بخش “وانداویان” را مطالعه کنند. فایگی گفت: «نسخه‌های آگهی‌های بازرگانی را در نظر داشتیم که در آن، دکتر استرنج جستجو می‌کرد با واندا ارتباط برقرار می‌کند و در واقع پشت پرده آگهی‌های تبلیغاتی بود اما ما از این ایده گذشتیم. دکتر استرنج شخصیت اصلی دنیای سینمایی مارول بود که میتوانست کاملاً در وانداویژن »جا بیافتد اما هیچ یک از این ایدهها محقق نشد و تصمیم بر این بود تا سریال بر روی واندا باقی بماند.

. سفارشات سریال از دل ماست

وانداویژن

و قوم زمین بنی اسرائیل به خانه خداوند رفتند و به خانه خداوند رفتند. این کتابی است که در کتاب پادشاهان اسرائیل نوشته شده است.

و قوم آن زمین بالا رفته، در خانه خداوند ساکن شدند. در نسخه اصلی حقیقت داستان توسط مردم شهر نوشته می شود و آنها قادر به خواندن و نوشتن نیستند. این راهنمای فرآیند وقت گیر جامعه ای است که در آن مجموعه ای از عکس ها وجود دارد.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا