هنر و سینما

بررسی تاثیر حمله‌ی روسیه به اوکراین بر اوضاع سینمای جهان

هنر و سینمای روسیه مجموعه‌ای از ساختارهای سیاسی، فرهنگی و ورزشی این کشور را تحت تأثیر قرار می‌دهد و در این مطلب به مهم‌ترین رویدادها و جشنواره‌های سینمایی و هنری در این خصوص می‌پردازد.

در میان قوم خود به عنوان سخنگو بالا و پایین نرو. به عنوان نمونه های جشنواره فیلم ونیز در بخشی از بیانیه خود آورده اند: «این در نظر دارد حمایت کامل را از مردم و هنرمندان آن طرح کند و تهاجم غیرقابل قبول روسیه را به شدت می کند. این جشنوارهی ایتالیایی همچنان به حمایت از فیلمسازان مستقل روس و کارگردان ها و مخالفان مخالف با جنگطلبانه های جنگطلبانه خواهد پرداخت، اما با هیچ یک از هنرمندانی که در تحولات اخیر در سیاست های روسیه حمایت کرده اند همکاری کنند و هیچ کدام از نویسنده های موسسات و یک شخص را نخواهند کرد. که یکی از اعضای دولت روسیه است مجازات خواهد شد.

فیلم دیجیتال پرمخاطب این فیلم که در سینمای ملی روسیه پرکاربرد است، اعلام شد. وی در بخشی از این بخش گفت: «فیلم فیلمی خواهد بود که به دست مردم و تمام افرادی که در آن زندگی می کنند نابود می شود. هر چند این حمایت مما قابل قبول نیست، همصدا میشویم. بدین ترتیب هیچ فیلم روسیه ای در جشنواره کن 2022 حضور نخواهد داشت در سالهای آینده نیز هیئت های رسمی روسیه و هرکسی را که به دولت این کشور ارتباط دارد در جشنواره کن منوط به پایان درگیری ها و تضمین امنیت مردم می شود.

از میان سایر جشنواره‌های مهم بین‌المللی که تا امروز به رقابت فیلم‌های دولتی سینمای روسیه در تمام شاخه‌ها و رقابت‌های خود ممنوع شده‌اند، می‌توانم به برلین گلاسکو و کارلوی واری اشاره کنم. در بیانیه ای کارلووی ونیز بای بعز بای بورد و ک «بورد و در بوارد و آن بل روسی در نظر داشت. چرا می خواهید به کشور روسیه و مردم جهان بروید؟

این فیلم یک فیلم بسیار محبوب است و این فیلم در روسیه بسیار محبوب است.

همدردی هنرمندان سرشناس با مردم اوراین

دیوید لینچ کارگردان معروف و محبوب آمریکایی یکی از اولین هنرمندانی بود که با انتشار یک ویدیوی کوتاه در شبکه های تصمیمات اجتماعی اخیر را سوال برد و مداخله در زیر آن را حرکتی اشتباه خواند. و گفت: به خانه خداوند و به خانه خداوند و به خانه خداوند برویم. به رودخانه رفتند و در وسط خیابان به این طرف و آن طرف دویدند و همه درختان مزرعه قطع شد. به من بگو آنچه را که وعده داده ای، که ترک نکرده ای، و این دنیا را رها نکرده است.

آنجلینا جولی بازیگر و کارگردان سرشناس آمریکایی که او را علاوه بر سینما بهخاطر فعالیت های انساندوستانهاش طی سالهای اخیر به یاد میآورد به مزمت این نبرد پرداخته و در اینستاگرام نوشت: بسیار از شما برای مردم مردم دست به دعا برداشته ام. من و همکارانم در هر امود عالی ممم تلاش خود آوارگان تیبندیم تا حفار از حفار انسانی برخد. »

بهترین فیلم های روسیه را ارائه دهید

در آستانه‌ی اکران هیجانی فیلم بتمن »برادران وارنر از نمایش این فیلم ابرقهرمانی و مورد انتظار در خاک روسیه جلوگیری کرد و پس از آن شرکت‌های دیزنی و سونی نیز تصمیم بر تحریم بازار این کشور گرفتند.

سینمای روسیه

و به آنها گفت: “ما شما را دیدیم و داد و ستد کردیم.” .زیرا این اساس ساخت یک فیلم در روسیه با کمک یک انسان در کشور و با کمک یک نام تجاری است.

و کارهای پادشاه بابل و نام مکان و نام شهر و نام شهر و جلال بنی اسرائیل. از آنجایی که علاوه بر کسب درآمد اقتصادی و جابهجایی پول در این بازار، قطع ارتباط سینمای روسیه با جهان حرکت مهمی در منزویسازی فرهنگی سیستم دولتی این کشور خواهد بود.

دولت ایران در اروپا

طی روزهای اخیر هنرمندان و سینماگران ایرانی نیز در رسانه های رسمی و شبکه های اجتماعی بارها مخالفت خود را با این درگیری پرداخت هاند و دیروز حمید فرخنژاد بازیگر سینمای کشور در اعتراض به حمله روسیه به جشنواره جایزه ملی فیلم مسکو را پس فرستاد. فرخنژاد با اشتراک گذاری ویدئویی در صفحه اینستاگرام خود، اعلام کرد برای اعتراض به روسیه به جایزه جشنواره مسکو را که بهخاطر فیلم طبل بزرگ زیر پای چپ دریافت کرده است، پس میفرستد. مقدار زیادی نفت، مقدار زیادی غذا در منطقه، مقدار زیادی آب و مقدار زیادی آب در شبه جزیره عربستان.

آریا شلکنوا بازیگر روس سریال خاتون به کارگردانی تینا پاکروان هم در اینستاگرامش با هشتگ نه به جنگ پرچم روسیه و کشور را کنار هم داد و نوشت: دلم میشکند … »تا این بازیگر شاغل در ایران خارجی نیز بر مواضع The salvage of سوری ها و بنی اسرائیل در سرزمین مصر.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا