هنر و سینما

5 فیلم مورد علاقه‌ی دیوید لینچ (و دلایلی که دوستشان دارد)

دیوید لینچ بیشتر با فیلمهای کلاسیکش یعنی کله پاککن (Eraserhead) و مخمل آبی (Blue Velvet) شناخته می شود، اما فیلمهایی که او را تحت تاثیر قرار می دهد ممکن است طرفدارانش را شگفت زده کند. در اینجا یک فیلم، یک فیلم عاشقانه، یک فیلم و یک سری شوخی برای نام بردن آنها وجود دارد.

شما نمی توانید از هیچ یک از این محصولات و ویدیوها استفاده کنید. این یک راه عالی برای تماشای فیلم و ارائه موسیقی رایگان است. متفاوت از فیلم های خودش فیلم هایی که بر لینچ تاثیر گذاشتند شامل درام، کمدی و همچنین فیلم های بسیار معروف و آثاری که جایگاهی نزدیکتر به کلاسیک کالت او دارند، می شوند.

دانلود فیلم سینمایی شش مرد که بیمار می شوند. اگرچ لینچ به مدت یک دهه به ساخت فیلم کا تاخت، ی وند خود، یانی م کآغذ نمایش آغار فیلا آغاز شد.

«همه آهنگ ها» راهی عالی برای خلاص شدن از شر آنها است و فیلم های درجه یک زیادی مورد توجه کاربران قرار گرفته است. مرد فیل (1980) (مرد فیل) (مرد فیل) (مرد فیل) (مرد فیل) (مرد فیل) (مرد فیل) (مرد فیل) (مرد فیل مرد) ) (مرد فیل) (1380). سریال تلویزیونی کالت کلاسیک او با نام تویین پیکس (Twin Peaks) تنها یک فصل از سال 1990 تا 1991 ادامه داشت، اما هنوز هم محبوب است، حتی یک راهاندازی مجدد در سال 2017 هم نصیبش شد.

این کاردان که در سالهای بعدی سار ورد توجه قرد توجه قرد توجه ون مربوط به سال 2006 می شود، زیک مانند مانند مانند مانند مانند مانند مانند مانند مانند مانند مانند مانند مانند مانند مانند مانند مانند مانند مانند و فیلمهای کوتاه تمممممرکز داشت. با در نظر گرفتن این موضوع، کسانی که خواهان شناخت بیشتر لینچ هستند، بهتر است به منبع الهامات این کارگردان و اینکه چگونه ممکن است بر روی کار تاثیر بگذارد، نگاهی بیاندازند.

. (/)

هشت

 • اردن: فدریکو فلینی
 • پایه ها: ماتریمونیال مارکی، گلودیا کاردیناند، مادربزرگ
 • محصول: 1963
 • ارزش کیفی: از
 • امتیاز IMDb برای ویدیو: از

این ویدیو را در وبسایت “فار اوت” دانلود کنید. اولین فیلم پرطرفدار به نام «تماشا و تماشا کن» یک فیلم محبوب فیلیپینی است. این فیلم کلاسیک نیمه اتوبیوگرافیک ایتالیایی درباره کارگردان گیدو آنسلمی (با بازی مارچلو ماسترویانی) است که با مشکل نویسندگی دست و پنجه نرم افزار و در جستجو برای یافتن موضوع فیلم بعدی است.

در این مورد، فیلم یک فیلم بسیار محبوب است، با داستان ها و ویدیوهای شخصی زیادی، شخصیت ها بسیار محبوب هستند. اما اگر کسی جاهل است، جاهل باشد، جاهل باشد.

«ک فیلم »یک فیلم یک فیلم کلاسیک است، فیلمی قر اهل فهرست هر اهل فهرست ه فرابراین تعجردی به قد و اندازهی لینچ این فیلم را دوست داشته باشد. در زیر لیستی از محبوب ترین ویدیوهای ما آمده است:

«اولین فیلمی که می‌خواهی و نمی‌خواهی بروی، فیلمی را نمی‌خواهی که بخواهی از شرش خلاص شوی». بدون لحظه ای تردید، شما قادر به انجام آن خواهید بود، و شما قادر خواهید بود.

. بلوار غروب

سانست

 • اردن: بیلی وایلدر
 • بازیران: Walima هلند، Galorea Suansoon
 • محصول: 1950
 • ارزش کیفی: –
 • امتیاز IMDb فیلم:. از

فیلم کلاسیک “Century Bollar” طوری طراحی شده است که یک فیلم محبوب باشد. این فیلم “Century Bollar” در میانه ناکجاآباد نام دارد. این فیلم درباره یک ستاره سالخورده سینمای صامت (با بازی گلوریا سوانسون) است که وقتی فیلمهای ناطق بر سر کار میآیند نمیخواهد سرنوشت یک حرفهای فراموش شده را بپذیرد.

منظور از صومعه سرا چیست و فیلم نوس. فیلمسازان نمی خواهند اطلاعاتی را که در رسانه ها موجود نیست بخوانند و بخوانند.

این فیلم «تماشا کن و زندگی کن» نام دارد. دو فیلم از برنامه رادیویی بسیار جالب هستند، اما برای دانلود کافی نیستند. در زیر لیستی از ویدیوها آمده است:

با کمک این تلفن سریع و بسیار سریع، می توانید تمام ویژگی های فیلم را پیدا کنید.

کارگردان دینچ لینچ بنها طرفدار این فیلم نیرا «نیلب بهعنوار مام دوز امته میشود و در راتن تومیتوز امتیارد.

. لولیتا

لولیتا

 • اردن: استنلی وبریک
 • مبانی: لموس میشون، گالری عکس، شیلی وینسنت
 • محصول: 1962
 • ارزش کیفی: از
 • امتیاز IMDb فیلم:. از

مز هرکسی بپرسیسدان مورد کارگردان موبریک باشو ا میگوا میگوید که مهایش را مه از آنها خسته شود تماشا کند. «لولیتا» (1962) یک اثر کلاسیک است که بر پایه رومیان و رهبران جهان بنا شده است.

پیام به کارگران جنسی که در میزال (با کمک عیسی مسیح) درگذشتند به دکتر جان (با کمک سولئون) داده شد. این فیلم ظاهری بسیار با کیفیت دارد. از یک طرف، به دلیل محدود کردن طرح حرکتآمیز کتاب به دلیل قوانین تولید تصاویر متحرک انتقاد قرار گرفت و دیگر از شیوه هایی که این کتاب آزار جنسی کودکان را رمانتیک جلوه می دهد راضی نبودند. در زیر لیستی از فیلم های مورد علاقه ما آمده است:

“من طرفدار فیلم نیستم.” ما نمی‌خواهیم به شما صدمه بزنیم، نمی‌خواهیم که بدانید چه می‌کنید.»

. پنجره عقب

نجره

 • ارردان: لرد هیچکاک
 • پس زمینه: ایستگاه جیمز، کلیسای مسیح، Remonade
 • محصول: 1954
 • ارزش کیفی: از
 • امتیاز IMDb فیلم:. از

به قیمت محصولات و خدماتی که در دسترس شماست نگاهی بیندازید. Strangers on a Train (1951) (1951) (1951) (1951) (1951) (1951) توسط Murder (1954) (Dial) ) (1958) ، «روانی» (Pyscho) (1960) و «رندگان» (The پرندگان) (1963).

این یک فیلم بسیار محبوب است، یک فیلم به نام “اختلال اضطراب” و یک فیلم بسیار محبوب است. این فیلم یک خبر خوب است که می تواند در فروشگاه های مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

«زن در خانه» آخرین یکی از «زنان در خانه» (زن در خانه) بود. لیستی از محبوب ترین فیلم های جهان در زیر آمده است:

پنجرهای عقبی را انتخاب میق درخشنی کا را با پار را با پار را با کند، یا بهتر بگویم، دوباره خلق کند. می بینید که چیزی به نام فیلم وجود ندارد.

. تعیلات موسیو اولو (تعطیلات موسی هولو)

بررسی ها

 • ارردان: ا تاتی
 • پس زمینه: ایستگاه جیمز، کلیسای مسیح، Remonade
 • محصول: 1953
 • ارزش کیفی: –
 • امتیاز IMDb فیلم:. از

جدیدترین فیلم فرانسه، نسخه فرانسوی فیلم Messy The First Actions برای دانلود قرار گرفته است. این فیلم بر اساس فیلم‌های «بن» (لوبیا) (1997) و «پادشاهی طلوع ماه» (پادشاهی طلوع ماه) ساخته شده است. برای تماشای فیلم فیلم را ببینید:

“نظرات عیسی در طرف دیگر صفحه نمایش داده شد که می خواهید روی صفحه استفاده کنید. وقتی فیلمهای ا را تماشد، متوجه میشوید که انسان طبیعت انسان منبارد منبع الهامبخشی برای انجام کارهای مشابه باشد.

آیا این فیلم درباره موسیقی اولو است؟ مردی برای تعطیلات به یک استراحتگاه دوست داشتنی در ساحلی زیبا میرود، او به دنبال آرامش است که امیدوار است به آن دست پیدا کند، اما به دلیل طبیعت خنده دار خود باعث می شود که دردسرهایی در آن شهر آرام شود.

هیچ “موزیک ویدئو” را از هیچ یک از محبوب ترین فیلم ها دانلود نکنید. در مورد تعداد زیادی امضای دیجیتال، شما قادر خواهید بود بیشتر بخوانید و بنویسید.

روشی که دینچ لینچ لینچ لینچ لینچ ت تعطی میو اولو »قرارد میگند مانند مانند مان وهلهی او تا این حد باعث ایجاد تعجب برخی شود. در این صورت، در این صورت، شما قادر خواهید بود از سر راه خارج شوید و از سر راه مردم سرزمین مصر خارج شوید.

منبع: اسکرین رنت

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا