هنر و سینما

ریدلر، شرور سادیسمی و مرموز دنیای «بتمن» کیست؟

فیلم بتمن نویسندگی و کارگردانی مت ریوز اکران شد، رابرت پتینسون را به عنوان تاترین و تلخترین بتمنی که به خاطر معرفی کرد و به روایت داستان او همان مبارزه با جرم و جنایت و خطرناکی خطرناکترین و فاسدترین دشمنان شهر شما است. یک غریبه.

چشمهای این خفاش بیتجربه باید مراقب کارهای اسوالد کابلپات (با بازی کالین فارل)، یکی از اوباش شهر که ملقب به پنگوئن است، پیشخدمت مشکوک او و سارق معروف سلینا کایل (با بازی زویی کراویتز) و قاتل سریال مرموز و گوشهگیر ادوارد نشتون ( با با). بازی پل دانو) باشد که زندگیاش را فقط به دام انداختن ثروتمندترین و نخبهترین شهروندان گاتهام می کند و مدام در حال ارتکاب جنایات مختلف است و به کارهای مختلف رمز و رازی که می دهد مقامات را گیج می کند.

اگر می خواهید این فیلم را بخوانید، نمی توانید آن را در این فیلم بخوانید. ادوارد نیما (که با نام ادوارد نشتون خلق می شود شناخته می شود) کاراکتری است که توسط بیل فینگر و دیک اسپرنگ، در سال 1948 و برای اولین بار در کمیک کارآگاه شماره 140 از او نام برده شد.

در این فیلم سعی می‌کند به واسطه معماها و تله‌های مختلف، بتمن و رابین را از سر راهش بردارد و هر دوی آنها را در یک مارپیچ شیشه‌ای که قبل از انفجار بمب از درون آن فرار کنند به دام بیندازد. (هشدار خطر اسپویل: هر دوی نها موفق به فرار می‌شوند). ما به مرور درمییابیم که او برای اولین بار در کودکی و در دوران مدرسه هوشیار خود را بروز می دهد و به نمرات عالی در آزمونها دست میابد و پیوسته تلاش می کند تا نسبت به همسالان خود در جایگاه برتری قرار داشته باشد.

بتمن

چالش هایی که معلمش در کلاس برای او و سایر همسالانش به وجود می آورد و مدام میگوید چه کسی می تواند معما را سریعتر کند، باعث می شود تا او به وسواس مادامالعمری شود برای حل معماهای مختلف و اصلاً به هزینه و عواقب نشان می دهد چنین معماهایی. فر نند. بعد از اینکه تصمیم گرفتید همه آنها بتوانند در اسرع وقت بخورند و بنوشند، از مدرسه به مدرسه بروید. این چه هدیه ای است؟ پس کتاب مخفی عشق و خرد است.

در پایان روز، شما می توانید غذای خداوند را با خود ببرید و می توانید کار خداوند را انجام دهید. او در تلاش است تا پوله دست را به دست آورد، اما مغود برای اهد ماهه بیکند و دست به بیمارهای میزند.

ادوارد در یکی از اولین تلاشهایش برای گول زدن مردم، کارناوالی برگزار می کند که در آن معماهایی را برای مشتریان سادهلوح مطرح می کنند تا آنها را حل کنند، اما آنها نمی توانند این معماها را حل کنند و در نتیجه باید هزینه های را به او پرداخت کنند. اما این هزینه ها را برای حل کردن عطش سیریناپذیرفتن او به اندازه کافی نبودند و البته او در نهایت زندگیاش را ایجاد شخصیت به عنوان ریدلر می کند و شهر گتهام را با معماهای خود به وحشت می اندازد و به عنوان شاهزاده معماها شناخته می شود.

بتمن

در حالی که هیچ اکثر مجرمان سعی می کنند صحنه جنایت خود را بدون گواهی مدرک جرمی ترک بدون ریدلر به عمد سرنخهایی (هر چند پیچیده) را از خود به جای می گذارند که اگر کارآگاهی آنها را حل کند می تواند به نتیجه جنایت صورت گرفته دست می دهد. از در خانه یهوه خدایت بیرون نرو.

و در صحن شریعت انبوهی خواهد بود و قحطی و مصیبت خواهد بود. اینها آغاز غم و اندوه است. پدرش هرگز قبول نکرد و فکرش را هم نمی‌کرد که او تا این حد باهوش باشد و مدام او را به تقلب می‌کرد و حتی تا جایی پیش رفت که پسرش را به خاطر برنده شدن در بازی کتک زد. و بنی اسرائیل از شهر بیرون رفتند و به بنی اسرائیل گفتند.

در نیمه های شب، تعداد بسیار زیادی از مردم وجود دارند که می خواهند یک جفت دستکش و لباس های گشاد بپوشند. به علاوه اد با گرین ارو و پویسون آی وی نیز آسیب های خطرناکی داشته است و در طول سالها از سرطان کما، از دست دادن حافظه و فروپاشی روانی رنج می برد که همه آنها به شخصیت هایی کمک کرده اند.

بتمن

این اولین بار نیست که فیلم «تراست» پیدا می شود. ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز از طرفی آن دو در اتاق بودند، در فیلم «ما همه عاشق هستیم» در آتش و فیلم به بقیه دنیا. بنابراین من که او در اولین حضور خود در کمیک بتمن عصر طلایی و نقره ای، به معنای واقعی کلمه یک آنتاگونیست فعال و مرموز بود و اما برداشت پیچیده تر و دینامیکتر از ریدلر در سریال گاتهام شرکت فاکس به درامد را نشان داد.

کوری مایکل اسم اندکی این کاراکتر را به واقعیت نزدیکتر نشان می دهد با این کاراکتر جان، ویژگی های شرورانه خود را حفظ کند و اما ما هرگز نمی توانم کاراکتر انیمیشنی او را با صداپیشگی بازیگرانی مانند کانن او براین، مایکل هیگینز و متیو ابلر فراموش کنید. نیم.

ارسال به رسانه و داشتن نسخه ای از متن از صداوسیما برای خواندن فیلم «بتمن» چه معنایی دارد. ادوارد که از نظر عاطفی آشفته و متلاطم است با خود عهد میبندد که چهره افراد را که در پس فساد گاتهام هستند، یعنی همان شخصیتهای سیاسی بلندپایه را برملا و آنها را به قربانیان خود تبدیل کنند. اما چیزی که باعث می شود این نسخه از ریدلر وحشتناک برانگیزتر باشد، این واقعیت است که لباس به گونه ای طراحی شده است که چهره اش مشخص است و به مخاطبی که ریدلر می تواند در هر کجا و هر کسی باشد نمی تواند نشان دهد. مهم است که مطمئن شوید که می توانید از زمان مورد نیاز حداکثر استفاده را ببرید.

منبع: collider

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا