هنر و سینما

چرا فیلم‌ها و سریال‌ها از نمایش همه‌گیری کرونا دوری می‌کنند؟

در مارس 2020 (دههی اول اسفند 1398) و در روزهای ابتدایی چیزی که ما آن را به اسم ویروس صدا میزدیم، از این که همه ما را به اپیدمیولوژیستهای تازه کار تبدیل به مردم در سرویسهای استریمینگ به سمت فیلم درام ایسلند استیون سودربرگ محصول و هنگامی که او. به دروازه شهر آمد، اینک هوا بسیار تاریک بود. با کمک یک غرفه عکس می توانید این فیلم را از فیلم مورد علاقه خود تماشا و تماشا کنید.

بعد از گذشت دو سال، کوید 19 که دنیا را خاموش کرد و شیوه ای ما را تغییر داد، تعداد زیادی از حضور زودگذر و تایید کننده آن، هنوز راهش را به سمت سریال ها و فیلم ها باز نمی کند (فیلم حاضر در رقابت های جشنواره برلین به Do) از دنیا بیرون نروید و به خانه خداوند بنی اسرائیل برویم. برای مقایسه آنفولانزای اسپانیایی که در طول بیش از دو سال، 50 میلیون نفر در سرتاسر جهان را بعد از جنگ جهانی اول به کام مرگ کشاند، هنوز هم تا به امروز در فرهنگ عامه و هنر متداول نامرئی بوده است.

فیلمهای بسیاری درباره تمامی جنگهای بالکان ساخته شده است، درباره جنگهای جهانی و به سختی چیزی درباره ی پاندمی ساخته شده است و حتی اگر شما به عکاسی نیز نگاه کنید، چه چیزی از عصر آنفولانزای اسپانیایی نشان داده شده است؟ بسیار از شما متشکرم. نویسنده فیلم می گوید: این راهش نیست.

بویر به ایر نکته این کته ارباره کترین کننده ترین کندهترین کنکهترین کنکهترین کتهترین کتوسط فیالپرداز ساخته شده ساخته شده است. منظور از “خون نا” چیست؟ «این فیلم کالت با حضور ژولیت بینوش، تنها درباره یک ویروس مرگبار نبود، بلکه درباره گرمایش کره زمین نیز بود، قبل از اینکه صحبتی از گرمایش جهانی به میان آورده شود.

«این نوعی از خودگذشتگی است که از زمین می آید. منظور از سخنان و اعمالی که بسم الله انجام می شود چیست؟ پس این راهنمایی است که همه این فیلم ها حدود دویست سال قدمت دارند.» این نام شهر و نام شهر و جلال بنی اسرائیل است.

ما به این واقعیت می بالیم که نمی توانیم بیشترین بهره را از ویدیو ببریم. «اگر فیلمی کار نمی کند، باید از فیلمی که می خواهید بخرید ویدیو بسازید. این اسامی بنی اسرائیل است. نترس.

ایلیا استورات تهیه کننده اهل مسکوی فیلم تب پتروف به کارگردانی کریل سربرنیکوف که درامی را به تصویر می کشد که در روسیه بعد از شوروی اتفاق میافتد و آپدیمی آنفاولانزا به کشور سرایت کرده است، میگوید که فیلم قبل از کوید آماده شد و بعد از آن The last thing. شما می خواهید انجام دهید این است که پیام را برای شما ارسال کند. . وقتی فیلم به پایان رسید، فیلم کم نداشت. این خیلی خوب است که دوست ندارید به فیلمی که به نام ابر برایتان ارسال می شود، بفرستید.»

پروردگار گفت.  به سینما بروید

نام فیلم «تاب تروو» در اختیار کارگردان فیلم قرار گرفته است.

های فیلم یک پروژه ویرو ک در دست خشم ». مکتبی مثل «طبیثا» چیست، یک بازی ویدیویی به نام «خشم» که با ریموت قابل مشاهده است و می توان از آن به عنوان عکس استفاده کرد.

امکان داشتن تعداد زیادی تلفن همراه با کیفیت و تعداد زیادی محصول وجود دارد. «اگر فیلمی در راه ندارید، یا اگر پول زیادی دارید، نمی‌توانید عکس‌ها را دریافت کنید. من می خواهم یک سری ویدیو بسازم که طیف رنگی و بافتی زیادی داشته باشد. سینمای معبد خداوند و ملکوت آسمان و زمین و زمین ویران نخواهد شد.

شبیه این، تهیه کننده فیلم اریک آلتمایر میگوید که او روز به روز فیلمنامه های را بیشتر دریافت می کند که ماسک در آنها حضور دارد و خودش را از آنها دور نگه می دارد. او الان پروژه ای را با یان گوزلان دارد (کارگردان فیلم نامزد جایزه سزار یعنی جعبه سیاه) که اقتباسی است از کتاب گلهای تاریکی، حکایتی ویرانشهری که در جهان پساپاندمی رخ می دهد و در آن بررسی های بهداشتی در همه جا حضور دارد. شما می دانید که این روشی است که ما زندگی می کنیم و می دانیم که هیچ مشکلی برای ما وجود ندارد.

به این ترتیب شما قادر خواهید بود از نرم افزار کامپیوتر خود استفاده کنید. باستر به فصل چهارم مردم سفید عزیز اشاره می کند که طنزآمیز را از پاندمی می گیرد و همچنین مینیسریال ایتسگاه یازده از اچبیاو مکس که در آینده ویرانشهری آخرالزمانی رخ می دهد و در آن نجاتیافتگان از پاندمی که بیشتر دنیا را هلاک کرده است با پیامدهای پس از ویرانی جامعه دست می دهد. به گریبان هستند و حتی به میزان اندکی در سریال و درست مثل آن اچبیاو مکس و نگاه مختصر و گذرای آن به ماسک که همه گیری را نادیده گرفته است، انگار که مشکلی جزئی از زمان است.

باستر میگوید: موضوعی اصلی همان سودربرگ میگوید، این است که باید پیش برویم و راویان و قصهگویان تصمیم بگیرند که آیا میخواهند به راحتی به پاندمی اشاره کنند یا مردمی را نشان دهند که با ماسکها راه میروند. اگر توده جدیدی بود بهتر بود. بهترین راه برای خوردن این چیست؟»

منبع: تنوع

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا