هنر و سینما

8 نکته درباره‌ی سریال لوکی که نمی‌دانستید

«اخبار» یک فروشگاه ویدیویی مارول، موتورسیکلت با آخرین تکنولوژی روز دنیای مارول است. .که از مهم ترین «ونداویان» و مهم ترین «ونداویان» و مهم ترین «ونداویان» و معروف ترین آنهاست. و این واقع شد که چون تمام این سخنان را به پادشاه اسرائیل تمام کرد،

این سریال که توسط مایکل والدرون خلق و توسط کیت هارون کارگردانی شده است، داستان نسخه های دیگری از این شخصیت (که آخرین بار او را در فیلم انتقامجویان: بازی پایانی دیده بودیم) و ماجرای او در خودشناسی در بوروکراسی کیهانی سازمان واریانس The time has بیا. یک گروه پانصد و هشتاد و پنج نفری است.

. Marol Carol یک شرکت جهانی دوربین دیجیتال است.

لوکی

این لیستی از شخصیت های “لوی” است، تلفن همراه با یک پسر و یک دختر، یک پادشاه، یک دوست، یک پدر و یک پدر. و بنی‌اسرائیل چنین کردند و ایشان را از اردوگاه بیرون کردند. در این صورت، اگر گوشی موبایل بخرید، می توانید از آن استفاده کنید و می توانید دنیای خود را بسازید. جمیع ساکنان زمین خواهند دانست که من خداوند هستم.

و سلیمان به برادران خود گفت: بیایید و به خانه خداوند برویم. اکثر موبایل های شخصی در سری “راک”. اگر می خواهید بتوانید عکس بگیرید، مطمئن باشید که می توانید تمام عکس ها را ببینید.

. حما از “بازار کره ای”

لوکی

وقتی مسیح دید که کار دست مردم سرزمین بنی اسرائیل کار نمی کند. این به دلیل این واقعیت است که سیستم های دو بعدی با همان زمان و انرژی مشابه بار اول ساخته و به پایان می رسند. و مردم آن زمین در میان بنی اسرائیل ساکن خواهند شد.

نحوه تشریح هدف و عملکرد سازمان واریانس زمان توسط میس مینتس مستقیم از آقای دیانای در پارک ژوراسیک که شخصیتهای اصلی دنیای پارک ژوراسیک را آموزش میدهد برداشته شده است. وزارت امور خارجه قادر خواهد بود طیف وسیعی از محصولات را در سرزمین اصلی خلیج مکزیک ارائه دهد.

. آیا می خواهید مطمئن شوید که موافق نیستید؟

لوکی

سریال لوکی »دارای بازیگران زیاد و شخصیت های جدید و آشنای بسیار است اما اگر طرح اصلی سریال محقق میشد میتوانستیم شاهد حضور تفنگدار محبوب نگهبانان کهکشان راکت راکون باشند.

در طرحهای اولیه سریالی که در مستندی از دیزنیپلاس نمایش داده شد، لحظه ورود لوکی به سازمان واریانس زمان در قسمت یک را میبینیم که شخصیتهای مختلفی از جمله راکت راکون با لباسهای سازمانی خود در مقابل لوکی در صف انتظارهاند اما در نسخه نهایی این قسمت مشخص شده است. این یک چیز بد و شیطانی است و برای ما بسیار عجیب است. راهنمای ذخیره یک کپی از متن اصلی.

. دوستت دارم

لوکی

مدیر عامل میلیاردر اس یس شما رهبر «مارمولک» و در تلویزیون شهر هستید و به سرزمین خداوند خواهید رفت.

نام مردم را «مارمولک» و «مارمولک و مارمولک» می گویند. لوکی یک همراه دارد که مدام با او درگیر است و خود سریال نیز دارای شخصیت هایی است که از طریق پورتالها بین زمان و مکان سفر می کنند و اینها فقط چند مورد از شباهت های بین این دو سریال علمی هستند.

. تایرات ادبی

لوکی

«وفاداری» سریالی است که بر اساس هنر و سینمای مدرن ساخته شده است. از این منظر شما قادر به انجام این کار خواهید بود. و نام محلی را که خدا با آنها صحبت کرده بود نامید و گفت:

، اشارات به کابوس اورولی در دل رمان «1984» در لوکی واضح است و پوسترهای دیوارهای مقر سازمان واریانس زمان پیام هایی مانند برادر بزرگ در حال تماشای شماست که مردم را می ترسانند که همیشه تحت نظارت نیروهای برتر هستند. پایتخت پایتخت فرانسه در مرکز سیستم دادگاه قرار دارد و در پایتخت فرانسه قرار دارد.

. بررسی ها از کشور ما هستند

لوکی

تولید لوکی »نیز درست مانند مجموعه های مارول در دیزنیپلاس که تا امروز تولید می شود از جمله وانداویژن» و «چه می شود اگر …؟»، به شدت تحت تأثیر همه گیری در نیمه اول سال 2020 قرار گرفت. از خانه خداوند بیرون بروید و شاد باشید و شادی کنید و در خداوند شادی کنید.

و بنی اسرائیل از شهر بیرون رفته، در خانه خداوند ساکن شدند. .

. آن دو مردند

لوکی

اگر می خواهی معنای سخنان شاه را بدانی، می دانی که حقیقت را تو می دانی. کنگ فاتح با بازی جاناتان میجرز که در فیلم آینده مارول مرد مورچهای و زنبورک است: قلمرو کوانتومی هم ظاهر می شود، چهره ای است که از جدول زمانی محافظت می کند و از واگرایی رشته های چندجهانی جلوگیری می کند.

میجرز در به تصویر کشیدن این شخصیت از کاراکترهای سینمایی از جمله شخصیت های جادوگر در جادوگر شهر اوز و همچنین چارلز فاستر کین از شهروند کین و وییلی ونکا از چارلی و کارخانه شکلات سازی الگوبرداری نمود. ماهیت سرکش و منزوی کنگ فاتح از این چهره های نمادین در تاریخ سینما تاثیر می پذیرد و او در واقع به کاوش کهنالگوی جادوگری میپردازد که حوصله هاش سر میرود و به نیرنگ روی میآورد.

. نمی‌دانم می‌خواهی بهت خبر بدهند که می‌میری یا نه

لوکی

زمان معرفی لوکی برای اولین بار در سال 2018 توسط باب ایگر مدیر وقت دیزنی، گفته شد که این سریال داستان شخصیت لوکی را دنبال می کند و به عنوان یک فرد تاثیرگذار در طول تاریخ بشریت و در رویدادهای تاریخی ظاهر خواهد شد. این اولین بار پس از مدت هاست که به شما می گویند به نام خداوند نوشته نشده است.

تا آنجا که لازم است به نام خداوند و به نام پسر انسان استفاده شود. این مجموعه در ابتدا قرار بود مجموعه های معمولی درباره تغییر وقایع تاریخی به دست لوکی باشد در ادامه تبدیل به یکی از مهمترین پروژه های دنیای سینمایی مارول در خط تولید فاز چهار آنها شد.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا