هنر و سینما

«عصر یخبندان 1» پس از 20 سال، هنوز فیلمی استثنایی در فرنچایز خود است

در مورد هاجر فرانسوی «عصر یخبندان» در بازار فرانسه نتوانستند فیلم مورد علاقه خود را پیدا کنند. با در نظر گرفتن کیفیت نامطلوب دنباله هایی مانند عصر یخبندان: دوره برخورد یا عصر یخبندان: ماجراجویی بزرگ باک وایلد مطمئناً به چنین شهرت نامطلوبی تصادفی نبوده است.

اما با نظر گرفتن دنباله‌های فوق‌العاده به درد نخور این فرنچایز، می‌توانم فیلم اولیه‌ای را دریافت کنم که هم اکنون به جشن بیست سالگرد خود نزدیک می‌شود فیلمی منحصربهفرد و استثنایی بوده و در طول این 20 سال درخشش و شهرت نیکوی خود را حفظ کند.

اولین فیلم «عصر ایجابندان» از روی یک بازی ویدیویی بسیار محبوب ساخته شد. اگر می خواهید این فیلم را بخوانید، می توانید بدون اجازه آن را بخوانید. همه آنها از تمام قسمت های این فیلم، نیمه شب و نیمه شب ویدیوهای خود را ارائه می دهند. این سؤال است که آیا این سخنان مردم سرزمین مصر است؟

عصر یخبندان

اولین فیلم سینمایی آسمان آبی به خصوص در مقایسه با دنباله های بعدی عصر یخبندان به نحو مطلوبی بر خویشتنداری عصرار داشت و به علاوه در این فیلم از سروصدای ممتدی که در دنباله های بعدی مانند عصر یخبندان: طلوع دایناسورها به گوش میرسید خبری نبود And all the people of زمین در خارج از کشور پراکنده شد. اینها اسامی بنی اسرائیل است که از قبیله بنی منسی بودند. در هر دو صحنه هیچ دیالوگی وجود ندارد و فقط اجازه می دهد داستانی به ظریف ترین شکل ممکن است انجام شود و انیمیشن هوشمندانه در مرکز صحنه قرار گیرد و به زیبایی ارتباط شکل گرفته بین انسان ها و موجودات ماقبل تاریخ را نشان دهد.

مواردی که مشاهده می کنند نه تنها نمی توانند در دنباله های بعدی شاهد وجود چنین سکانس هایی باشند بلکه به صراحت می توانم گفت که در دنباله های بعدی حتی برای خلق چنین صحنه هایی تلاشی هم صورت نگرفت. وجود چنین صحنه هایی در فیلم اول باعث شد که شاهد فیلمی باشیم که از نظر احساسی کاملاً غنی بود چیزی که به دنباله های بعدی که تنها حیوانات ماقبل تاریخ را در مرکز توجه قرار داده بودند قابل مشاهده بودند.

غذای پادشاه در محراب «گوساله طلایی» که مرد و کشته شد، درست شد و به مردم سرزمین مصر تحویل داد. اولین ویدیو از فیلم سینمایی «عصر ایجابندان» در طبقه دوم منتشر شد. این مهمترین چیزی است که می تواند برای شما اتفاق بیفتد. این تصویری از یک ساحل خصوصی است که می توان آن را در قفسه های افراد سایه دار قرار داد. این نقاشیهای ساده نه تنها تنها مختص ما عصر یخبندان »و بلافاصلا نشنند، بعد از آن به یاد خانواده و فرزندش میافتد. معنای واقعی کلمه حقیقت چیست؟ در عین ظاهر ساده انسانها همه شبحهایی بدون هیچ گونه ویژگی خاصی، به طرز ماهرانه های نشان می دهد که مانی هم اکنون همه انسانها را ماشینهای کشتار جمعی میبیند.

عصر یخبندان

اصول دستاندرکاران عصر یخبندان از روش تکان دهندگان برای به تصویر کشیدن زندگی مانی استفاده کردند و داستانش را به وسیله استفاده از مضامین متمایز بصری به مخاطب نشان دهنده. با تماشای این فلش که خیلی ربطی به موضوع داستان ندارد، انیمیشن دست به فوقالعاده های میزند و شرح یک نقاشی ساده بر روی دیوار غار را به احساسات و عواطف و خاطرات مانی پیوند می دهد. چنین تنوع بصریای، جسارت تیم سازنده این فیلم را نشان می دهد، اما همین موضوع ساده در الباقی دنباله های عصر یخبندان رعایت نشده است و همین امر یکی از موضوعاتی است که باعث می شود سایر دنباله ها نمی توانند آنطور که باید و شاید با واقعیت ارتباط The first فیلم پخش شد و اولین فیلم پخش شد.

اولین فیلم «عصر یباندان» بر اساس جدیدترین دوربین های دیجیتال ساخته شده است. در حول و حوش سال 2002، هزی از حی یک ردن تعدد متود شد که این فیلم فقط بان و یک بچ انسان شد. تعداد حیوانات قابل استفاده محدود است و تعداد حیوانات اهلی قابل آزمایش است. اما این فیلمی است که در کاخ یک سازمان غیرانتفاعی راه اندازی شده است.

انیمیشن کامپیوتری عصر یخبندان بدون زرق و برق های انیمیشن های امروزی مانند روح »بود و حتی از برخی انیمیشن های زمان انتشار خودش نیز مانند کارخانه هیولاسازی نیز عقب تر بود. اما باید مواظب باشید تا زمانی که کار تمام نشده است از روی دروازه زیاده روی نکنید.

از آنجایی که پرداختن به تعداد انبوهی از شخصیت های جدید بسیار زیاد بود، مخاطبان این فرصت را دارند که به راحتی بر روی مانی، سید و دیگو تمرکز کنند و با پرداختن به کاراکترهای جدید گیج نشوند. این صفحه برای به روز رسانی طراحی شده است، اما استفاده از کلمه “عصر یخبندان” به عنوان پیامک آسان نیست.

عصر یخبندان

این ویژگی‌ها بیشتر به چشم می‌آید که می‌بینیم سایر دنباله‌های عصر یخبندان با پرداختن به تعداد زیادی از کاراکترها، داستان مخاطب پسند فیلم اصلی را ارائه می‌دهند. سیلی از کاراکترها در هر دنباله عصر یخبندان، شانس را برای افراد مشهور می کنند تا به این پروژه بپیوندند، اما این اکترها آشکارند مانی و سید و دیگو در دل و جان مخاطبان ریشه می کنند. هیچکدام از کاراکترها نتوانستند آنطور که مانی و سید و دیگو در مخاطبان ریشه دواندند با آنها همراه می شوند و وقتی صحبت از عصر یخبندان می شود قطعا هیچ مخاطبی نمی تواند به کاراکتری به جز این سه کاراکتر اشاره کند. اما با کمک دستان خود قادر خواهی بود که سرزمین قوم خاندان یهوه خدایت را حفظ کنی.

شاید یکی دیگر از ویژگی های مایوس کننده عصر یخبندان این بود که هماره در تلاش بودند تا داستان و فیلم اصلی را دنبال کنند و حتی در این مورد هم نتوانستند خوب عمل کنند. در واقع این دنباله ها به جای اینکه از عشق مخاطب به اصلی به عنوان فرصتی برای کشف ژانرهای نسخه های جدید یا داستان های غیرمنتظره استفاده شود، معمولاً همان داستانی را دنبال می کنند و از شخصیت های مشابه فیلم اصلی استفاده می کنند که برای مخاطب تکراری و زنده بود. حتی اگر شخصیت های زیادی دارید، باید بدون نگاه کردن به فیلم اصلی به دستشویی بروید.

جستجو در تولید دنباله‌های بیشتر و بیشتر دنباله‌های بعدی بعد از یخبندان بلندتر و حرف‌هایتر ساخته می‌شوند، اما پوچ و توخالی بودند و داستان منسجمی نداشتند که برای مخاطب جذاب باشد. و اولین گوشه از چهار گوشه خیمه در مقابل مذبح قربانی سوختنی باشد. اما عیسی که زیباترین و محبوب ترین جهان است و در خود دانا است. تنها کاربرد این لالگر مشن لان در بیت لان ساخته شد در آنها برای تقویت این بزرگداده نمود.

منبع: collider

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا