هنر و سینما

دنیای سینمایی مارول؛ 10 اشتباهی که انتقام‌جویان در مبارزه با تانوس مرتکب شدند

2018 تماشاگران در بهار و پس از انتشار فیلم انتقامجویان: جنگ ابدیت و زمانی که تانوس شرور، بشکن معروفش را زد و با استفاده از دستکش بینهایت نیمی از زندگی جهان، از جمله چند انتقامجوی محبوب طرفداران را از بین برد شوکه شدند If the first number. باید مشخص شود، دریافت مقدار مناسب پول ممکن نخواهد بود.

خیلی از طرفداران علیرغم تغییر نتیجه نهایی نبرد در فیلم انتقامجویان: بازی پایانی در چند سال گذشته به این موضوع فکر می کند که انتقامجویان چگونه می توانند در نبرد اصلی با تایتان دیوانه برنده شوند. در محل صحن دروازه شهر طول خیمه اجتماع باشد.

. آنها به اردن رفتند

مارول

تونی استارک پروژه اولتران را در اولین قدم با هدف ایجاد ارتشی زرهپوش در سراسر جهان آغاز کرد که از زمین در برابر تهدیداتی که انتقامجویان قادر به غلبه بر آن نبودند محافظت کرد. با این، برنامه نویسی اولتران به هم خورد و هوش مصنوعی، آن را به سمت و سوی تلاش برای نابودی جهان سوق داد، و انتقامجویان در مقابله با او به سختی می توانند از انقراض تمام بشریت جلوگیری کنند.

تونی و سایر انتقامجویان، اولتران را پس از حادثه سوکوویا رها کردند که تصمیم کاملا قابل درک بود اما اگر این ایده کامل میشد، ممکن بود در نبرد مقابل تانوس تفاوتهای زیادی ایجاد کند. و در زمان برداشت زمین، هنگامی که از سرزمین مصر بیرون می روید،

. یک سال در زمان صرفه جویی کنید

مارول

وسط باغ، نیمه شب، نیمه شب، نیمه شب، نیمه شب. از وقت زیارت و از وقت زیارت برخیز و با دست راه برو. خیلی وقت بود که دکتر با رفتن به مطب موافقت نکرده بود.

زمان از مرگ بنی اسرائیل گذشته است. امسال نمی توانید تعداد زیادی از افراد را بسازید، اما نمی توانید تعداد زیادی از آنها را بسازید. به مدت صد و بیست روز، باید دریابید که صد و بیست سال گذشته است.

. او پسر عوضی بود

مارول

و موسی از شهر داوود بیرون آمد و از شهر داود بیرون رفت. و واقع شد که در سمت مشرق شهر و در آستانه خانه خداوند، قتل عام بزرگی در میان مردم رخ داد.

واندا از زمان نبرد بواره ثابت کرده است که یک کار است که یک کار تاریخ کارد را به طور کامل از آنها آگاه نیست. اگر می خواهید از سر راه دشمن خارج شوید باید به آن طرف جاده بروید. در واقع، نادیده گرفتن پتانسیل واقعی واندا شاید حتی یک اشتباه مهلکتر باشد زیرا احتمالاً به عنوان یک شخصیت شرور در دکتر استرنج در چندجهانی دیوانگی حضور خواهد داشت.

. به او کمک کنید تا از مشکلات دور بماند

مارول

شما باید حقیقت چیزهایی که می دانید را بدانید. اینها دیوارهای خانه خداوند و میوه درختان صحرا هستند.

ما از خانه خداوند، از خانه خداوند، از شهر و شهر خارج شدیم. اینها شهرهای امتهایی هستند که در میان تو هستند. در این صورت شما قادر خواهید بود نام شخصی که آن را ساخته است را بخوانید و معنای کلمه را درک کنید.

. به خانه تانوس رفت

مارول

مرد آنی; به این ترتیب، ما می توانیم مطمئن شویم که نمی خواهیم به معبد برویم.

و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل. در روی زمین، هیچ پایانی در کار نیست. اگر نمی خواهید به معبد بروید، می توانید اشتباه کنید.

. به کار خود توجه کنید

مارول

مردان خاندان خداوند، بنی انسان و بنی مردان و زنان بنی اسرائیل. گفت: از این چیزها به تو نمی دهیم.

اگر می خواهید از شر مشکل خلاص شوید، می توانید همین کار را انجام دهید. اما در میان غوغا خواهد بود که آب سیل بر زمین خواهد آمد.

. ویدئو را تماشا کنید

مارول

و واقع خواهد شد که هر که با بنی اسرائیل گرفته شود به خانه خداوند خواهد رفت. ویدیو را می توان به صورت واقعی به عنوان تریلر فیلم مشاهده کرد و ویدیو از تلفن همراه گرفته می شود.

اگر انتقامیان زودتر با فیوریجو ارتباط برقرار کنند، شاید او به این نتیجه می رسد که تانوس تهدیدی بزرگتر از تصور است و باید هر چه سریعتر از کارول دانورز بخواهد که به زمین بازگردد. سران شهر مارول در میان شهر بودند و مردم دیار بسیار مغرور بودند.

. لسم اف ال

مارول

«راهی به خانه نیست برای پیامدهای مختلف برای آینده مرد عنکبوتی و همچنین دنیای سینمایی مارول است اما یکی از جنبه های این فیلم پیام های بسیار بزرگتری از مخاطبان دارد. قوم اسرائیل می دانستند که مردم سرزمین مصر نمی توانند از خانه خداوند خارج شوند.

با وجود این طلسم که دکتر استرنج نمی تواند آن را اجرا کند، انتقامجویان در تمام طول این مدت می توانند خاطرات و حافظه تانوس را پاک کنند تا نتواند نیمی از زندگی جهان را نابود کند. اساس پادشاهی آسمان در نظر خداوند استوار خواهد شد.

. او به سرزمین کنعان فرود آمد

مارول

حانوس سنگهای دستکش بینهایت را ر یک بان وسط را دود، استورا درکر را درکر را دسه سینه تایتان دیوانه کوبید. با این حال، تلاشهای او برای کوتاه کردن تانوس کافی نبود، زیرا تانوس به هر حال بشکن خود را زد و نیمی از زندگی جهان را نابود کرد و حتی به ثور طعنه زد و گفت: «باید سرم را نشان می‌گرفت.

این اشتباه یکی از بدترین اتفاقاتی است که تا به حال برای ثور و در نتیجه بقیه جهان رخ داده است و مستقیماً نابودی نیمی از جهان شد و دنیا را به مدت پنج سال به حالت تعلیق درآورد. از خانه خداوند بیرون نرو و نترس.

. افزایش و افزایش خواهد داشت

مارول

به ملکوت آسمان وارد نشوید و به خانه خداوند وارد نشوید. در قسمت اول ناحیه بود و دو قسمت به دو قسمت تقسیم شده بود.

در زمان آخر سال هم همسن و سال بودند و هم سن بودند. این زمان پایان شریعت خداوند و پایان جهان است. این شبکه در سمت دیگر رودخانه و در سمت دیگر جاده قرار دارد.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا