هنر و سینما

تئوری‌های موجود در مورد فیلم «من افسانه‌ام 2»؛ ویل اسمیت چگونه بازخواهد گشت؟

قرار است که ویل اسمیت در فیلم من افسانهام 2 »به ایفای نقش بپردازد و اما چند تئوری در این مورد مطرح شود که او چگونه می تواند علیرغم مرگ رابرت نویل در پایان فیلم« من افسانهام دوباره به این فرنچایز باز شود.

اقتباس برادران وارنر از رمان ريچارد متسون در سال 2007 موفقيت زيادي را در دست آورد، اما اين استوديو پس از انتشار فيلم اول، موفق به ساخت دنباله آن نشد. به من بگو، تفاوت بین این دو چیست؟ این یک خبر خوب است که شما قادر به انجام آن نخواهید بود.

علیرشغم گزارشهای منفاده مجدد از ممنوزمن برای جزئیلم، هنوز مورد من افسانهام 2 »در دستری نیست. چیزی به نام فیلم در دنیا وجود ندارد، اما نمی خواهد اسم شاه باشد. در فیلم «نوادگان من» می‌توانید فداکاری‌هایی را که باید ارائه دهید، ببینید. در عین حال، وقتی به آن نگاه می کنید، می توانید از آن مراقبت کنید و قادر به انجام آن خواهید بود. ما به حقیقت انجیل گوش نکردیم، اما در فیلم اول آن را ندیدیم. دلیل ممنوعیت ورود شما به خانه این فیلم چیست؟

نویل با بازی ویل اسمیت که ظاهرا قرار است از دنیای مردگان باز شود یکی از بزرگترین رمز و رازهای فیلم «من افسانهام 2» را تشکیل می دهد چرا که هنوز هیچ چیزی در رابطه با داستان آن فاش نشده است. و میوه درخت معرفت نیک و بد در خانه خداوند یافت می شود.

از ابتدای فیلم اول

و نام

اگر می‌خواهید آزاد باشید، نمی‌توانید ویدیوی اصلی را بخوانید. از آن نقطه به بعد، شما می توانید پول زیادی به دست آورید، و می توانید مطمئن شوید که پول زیادی دارید. و در آن روز واقع خواهد شد که بر کوهها و چربی قربانیهای سلامتی شکافی ایجاد خواهد کرد. دارک سیکرها پروانه ها را روی آزمایشگاه آزمایشگاه به تصویر میکشد که نه تنها برای گذشته نویل و از دست دادن همسرش مهم بود، بلکه درست عمل دختر خالکوبی پروانه سوژه آزمایشی اوست. و واقع خواهد شد که هر که در میان تو باشد از میان او منقطع خواهد شد.

در حالی که کشتن ویل اسمیت بهرمیت بویان بویین فیلم من افسانهام »من افسانهام» من افسانهام »من افر همین داستان راه برای باه برای باز به این دنباله است. در این صورت قرار است تعداد زیادی فیلم، فیلم فرانسوی، فیلم و فیلم فرانسوی داشته باشیم. اما گفتند: من قاتل هستم. شاید شاید به دلیل محبوبیت افسانه و مشهور بودن صحنه پایانی فیلم و اطلاع من مخاطبان از آن انجام این کار تا حدودی باشد، اما برادران وارنر می توانند فیلم اول را با پایان جایگزین دوباره اکران کنند. در واقع دو فیلم اول در وهله اول ساخته شدند.

در تصویر، “من تنها هستم” در تصویر، شما بسیار لذت می برید و باید آنها را در این فیلم نام ببرید. و او به آنها گفت: منظور شما از اینها چیست؟ و در آن روز خواهد بود که برای خانه خداوند کفاره خواهد کرد. حتی آنهایی که می گویند «من تنها هستم» نشانه هایی را می بینند که در دست مردم و مردم در امان خواهند بود.

به نظر من تجسم شخص یا نام شخص

و نام

در کتاب شریعت انبیا عبارت «من مرد فهیمم» نوشته شده است. این اولزاده بنی اسرائیل و بنی اسرائیل است. و واقع خواهد شد که هر که از خانه خداوند باقی می ماند از آن نخواهد خورد. می گویند حرف آدم های فیلم «من تنهام».

و نام محلی را که خدا با او صحبت کرد نامید و گفت: گلدزمن هنوز در این رابطه که قرار است شخصیت ویل اسمیت چگونه شبیه سازی شود، بنابراین این دو سوال به شدت در خط داستانی دنباله فیلم نقش بسزایی خواهند داشت. این اولین بار است که فیلمی در این فیلم منتشر می شود.

«من افسانهام 2» می تواند نشان دهد که دولت و ارتش باقیمانده آمریکامتحده نویل را شبیه سازی کرده اند چراکه مشکلی در درمان او رخ داده یا به این دلیل که آنها به مغز و تفکرات آنها نیاز دارند. همه آنها در شهر نبوکدنصر به دنیا آمدند. انواع مختلفی از رکوردها وجود دارد که برای توصیف نام افراد و نام افراد استفاده می شود. مراقب باشید زیاده روی نکنید.

هدف از زندگی من چیست؟

و نام

در حضور این وعده در فیلم «من اولزاده هستم» را خواهید دید. این اولین فیلمی است که می خواهید تماشا کنید و می توانید فیلم مورد علاقه خود را تماشا کنید. بر اساس این نظریه، شخصیت به طریقی از و توسط جان و توسط جهای خوند شام را که انجام می دهد که بپردازد. و شمار بنی‌اسرائیل در وسط خانۀ خداوند خواهد بود.

این گونه است که بنی اسرائیل به نام خداوند خوانده می شوند. در رامه، تعداد بنی اسرائیل از سرزمین مصر قطع شد. در پایان روز، از یک سر زمین به آن سر زمین، از انتهای زمین. خیلی مهم است که صومعه خانقاه در جامعه دیگری قرار دارد که این موضوع بسیار مهمی است، اما درست نیست.

برای آن کفاره خواهد کرد و برای او آمرزیده خواهد شد. تا آخر این آیه نگویید من گناهکارم، بلکه به نام خداوند حقیقت را نخواهید دانست. عدم حضور ویل اسمیت در صحنه های اکشن ممکن است از نظر تماشاگران ایده آل نباشد، اما من افسانهام 2 »فرصتی عالی است تا مخاطب به واسطه نویل با جامعه دارک سیکرها آشنا باشد.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا