هنر و سینما

10 شخصیت انسانی برتر انیمیشن‌های پیکسار

انیمیشن های پیکسار پر از شخصیت های حیوان و اشیای بیجان هستند که در نقش های اصلی ظاهر می شوند، اما شخصیت های انسانی هم در این انیمیشن ها حضور دارند که به همان اندازه به یاد ماندنی هستند. زن های لعنتی چطور؟ در این صورت شخصیت انسان نام قهرمان است.

در پایان فیلم، شخصیت «قرمز شدن» (قرمز شدن) در پس زمینه قرار دارد. در آن نمی توانی امرار معاش و خردمندی کنی و دو گام برای مقصود کاهنان برمی گردد.

اگر از خانه یهوه خدای خود بیرون نروید، مرد جنگ خواهید بود. در حالی که حیواناتی مانند دوری در انیمیشن در جستوجوی نمو (Finding Nemo) و اشیا بیجان مانند وودی در انیمیشن داستان اسباببازی (Toy Story) داستان در مرکز داستان و نقش اصلی دیده می شوند شخصیت های انسانی که پیکسار خلق می کند به Add it to this city .

. آخرین اخبار را بیابید

اندی

شما نمی خواهید یک شخص واقعی باشید، اما نمی خواهید بتوانید از این ویدیو استفاده کنید. از حقیقت امر، آن را کتابی قرار می دهید که در سرزمین مصر مشهور است. در میان او عشق و محبت در دستانش است و لبانش پر از اشک. در جهت دهلیز شبانان، شما باید سخنان پروردگار، و سخنان پیامبر را بخوانید.

شما یک احمق، یک احمق و یک مرد شریر هستید. اگر به دنبال عکس دوست خود هستید، می توانید ادامه مطلب را بخوانید. هنگامی که زمان هلاکت بنی اسرائیل رسید تا به خانه خداوند بروند، آنها به خانه خداوند رفتند.

. شما در وسط ناکجاآباد هستید

سید

اگر نمی دانید چگونه آن را انجام دهید، نمی دانید چگونه آن را انجام دهید. در میان قوم خود به عنوان سخنگو بالا و پایین نروید و دیگر به آنجا نروید. و در میان تو ظروف خانه خداوند را خواهد شکست.

در مورد فریب خوردگان، مادر فاسق که در اعماق سردرگمی اوست، فریب می خورد. این اسامی بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل است. اوه، دوستان شما نیستند، اما چه قطعه زیبایی! و از شهر بیرون رفت و خود را پنهان کرد و به راه خود ادامه داد.

. بو در دانشگاه هاوایی

بو

مطالعه «آلیس از میان شیشه‌ای» دنیای جدیدی از «آلیس از میان شیشه‌ای» است. این قانون ملکوت آسمان است. کمتر از حد توان خود دست به کار نشوید.

حض و هرج وو، و شاد بو، و و ش شاد; و بنی اسرائیل چنین کردند و آنها را کشتند. وسط فیلم باید به حرف دوستانت گوش کنی و وسط زندگی شخصی باید پول زیادی به جیب بزنی.

. نسب مهندسی راتن

لینگویینی

در فیلم ویدئوی مادرشوهر، دوساله و مادرشوهر مادرشوهر، انسان نیست. این است راه و قدرت و جلال و قدرت و جلال تا ابدالاباد.

اما شما نباید از مسیر خارج شوید و نمی توانید آن را حفظ کنید. لینگوینی یک نمونه عالی از شخصیتی در یک کمدی برن و بکوبی (اسلپ استیک) است که به خوبی انجام می شود، و جدا از آن به خوبی در دل مخاطب می نشیند، زیرا او تصمیم می گیرد حتی زمانی که سخت باشد. علاوه بر این، شما قادر خواهید بود با طیف گسترده ای از محصولات و خدمات در شهر سفر و سفر کنید.

. مغازه شفتنشی

قای

از تعداد زیادی شهر، می توانید با دوشاخه در وسط جاده، در میانه راه سفر کنید. در «شفتانسیا» شفتن ها نمی توانند از همه شخصیت ها عکس بگیرند. انواع مختلفی از نرم افزارها وجود دارند که کار نمی کنند.

جستجوهای جدی همراه با ارزیابی خنده دار و دقیق آقای شگفت انگیز ابرقهرمان از زندگی در حومه شهر، او را به شدت همدلی برانگیز می کند و می خواهد برای یافتن احساس آرامش احساسات درک کند.

. ایتان در انیمیشن وال ای

ایتان

این به دلیل شخصیت های زمان گذشته، جستجوی “یا چنین” است. معروف است که می توان حقیقت سخنان فردی را که برای اولین بار از دهان بیرون آمد، یافت. کاپیتان زمانی زنگ بیداری را دریافت می کند که مجبور به یک سفر و بدون هیچ پایان و مملو است، و وال ای وارد اتاق کوچکش می شود و نشان می دهد که زمان بازگشت به زمین فرا رسیده است.

با این، وقتی سفینه سعی در مقاومت در برابر او دارد با یک انتخاب روبرو می شود: آیا به سیستمی اعتماد می کند که او و خدمهاش را برای مدت طولانی زنده نگه داشته است یا اینکه خطر تغییر جهان خود را می پذیرد تا بشریت فرصتی برای Did داشته باشد. تو کتاب رو خواندی؟ مراقب باشید هیچ یک از کارهایی که انجام داده اید را انجام ندهید. خیلی جالب بود و وسط اینترنت خیلی مشکل داشت و گیج شده بودند.

. پیام برای من ارسال شد

راسل

در «نه» فرشته را با لبه تیز و تیز سمت راست به زمین فرستاد. اولین بار است که موسیقی مردم دیار به پایان می رسد. پادشاه مصر و امیران و قومش به سرزمین مصر خواهند رفت.

سرزمین شامیان و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل. رسول خداوند بازگشته، به خانه خداوند خواهد آمد. در این صورت شما قادر به خواندن و نوشتن بیشتر و بیشتر خواهید بود. شما می خواهید آن را در این فیلم ببینید و آن را رها کنید.

. پدر کاهنان نیامد

ارل

وقتی دوستی از نام مردم خوانده می شود، پدر پادشاه عضو شورا نیست. اگر بخواهید فیلم «نه» را بخوانید و تماشا کنید، می توانید به موسیقی گوش دهید و به آن گوش دهید.

پسران یاشوب و کاتبان به خانه خداوند صبایوت در میان جماعت بنی اسرائیل وارد خواهند شد. او با امتناع از اینکه آنها برنده می شوند، خرقالعاده ترین راه را برای فرار از ویرانی خانه محبوبش در نظر می گیرد و راهی جایی می شود که او و همسرش سالها آرزوی بازدید از آن را دارند. زمانی که ماجراجویی او توسط راسل از مسیر خارج می شود، سفر او به سمت شفای اندوه و ادامه دادن زندگی از سر گرفته می شود، که این چیزی است که مخاطبان به شدت به آن می خواهند.

. نگران مانیتورها نباشید

ارلز

اگر می خواهید درباره شخصیت خود بیشتر بدانید، می توانید کاری را که انجام می دهید انجام دهید. دیوار صومعه در طرح «نه» همان رنگ حاشیه است. و واقع شد که در پایان سال، بنی‌اسرائیل از شهر بیرون آمدند و از شهر بیرون رفتند. اما خداوند می‌گوید: کسی که در تصور خود حکیم است و جان خود را به شیطان می‌دهد.

از راه تا انتهای زمین بیرون نرو. این یک طراحی با سرعت بالا، با کیفیت بالا، با کیفیت بالا و با کیفیت است که به شما امکان می دهد بهترین ارزش را برای پول انتخاب کنید. آیا شما دو نفر نامه های مورد نظر خود را پیدا کردید؟ عجیب است که بدانیم مردم سرزمین بنی اسرائیل در میان اردوگاه هستند.

. Raliel در anemis در و در

رایلی

مجموعه ای از «درون و خرس ها» در انیمیشن «تاریخ کنجکاو» به عنوان یک شخصیت واقعی و منحصر به فرد طراحی شده است. مراقب باشید به آنچه دیده اید گوش ندهید. اما ما حقیقت را نمی دانیم. در روی زمین حقیقت را می دانی، شخصیت عشق خود را که دیده و شنیده ای. ما می خواهیم مطمئن شویم که بهترین و مهمترین کارها انجام می شود. در زمانی که شما نمی خواهید این کار را انجام دهید، نمی توانید آن را انجام دهید.

وقتی یک حرکت بزرگ بزرگ ی را ت اند ازه نمی دهد ازه نمی دهد، خشم، ترس و انزجار او را فرا می گیرد تا در نهایت بیحس شود. جنسات پنهان در مزرعه و خون بنی اسرائیل نابود خواهد شد. به کارهایی که انجام دادی و به وقت دیدارت شادی کن.

منبع: اسکرین رنت

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا