هنر و سینما

5 بازی متفاوت رابرت دنیرو که دست کم گرفته شده‌اند؛ از «بیداری‌ها» تا «عاشق شدن»

برای دانلود فیلم “راننده تاکسی” کلیک کنید چیزی که شما گفتید قرار بود روی فیلم ها کار کند. گاو خشمگین، گاو خشمگین، دوستان خوب، پدر گرم، قسمت دوم، و خدا قسمت دوم (گاو خشمگین) و او گفت: برو، از تو می خواهم تا امروز. در این صورت از شما می خواهم که نام خود را برای مدت طولانی بنویسید.

قبل از اینکه او ما را با بازی در نقش مافیای حیله گری به نام جیمی کانوی در رفقای خوب بترساند با مریل استریپ در فیلم عاشقانه شدن احساسات را برانگیخت و درست یک سال پس از انتشار مخمصه او ما را به نام نوزاد در “خواب زده ها” “در کرایست چرچ. بنابراین، در حالی که مجموعه ای از بازی های او همیشه در فیلم شناسی این بازیگر برجسته باقی می ماند، زمان آن فرا رسیده است که به آن دسته از بازی های کمتر شناخته شده ای می رسد که به همان اندازه توان و هنر دنیرو را ارائه می دهند.

. بیداری ها در فیلم

لومناترد

  • اردن: نی مارشال
  • محصول: 1990

اگر نمی خواهید بیش از یک فیلم بخوانید، نمی توانید آن را بخوانید. این نام بازی در بازار است. بر اساس یک داستان واقعی، این فیلم درباره دکتر جوان با بازی رابین ویلیامز است داروی را برای بیماران کاتاتونیک (نوعی مانع اسکیزوفرنی) انجام می دهد که نتایج معجزه آسایی دارد. و نام آن را سیتنه گذاشت.

دنیرو با به تصویر کشیدن کسی که ابتدا برای برقراری ارتباط با دیگران تکیه می کند و در نهایت به کسی تبدیل می شود که از سفرهای لئونارد به شکل میخکوب کنند. این فیلم نشان می دهد که او بازیگری نیست که کلیشه شود و فقط به این دلیل باشد که در بازی در نقش گانگستر سرسخت مهارت دارد، به این معنا نیست که به سمت شخصیت های آسیب پذیر نمیرود که اشک تماشاگر را درمی آورد.

. همه خوبن (همه خوبن)

فرانک

  • ارردان: ر جونز
  • محصول: 2009

با یک آه، با یک آه، یک آه، یک آه و یک آه. در مورد تعداد زیادی از افرادی که نمی خواهند از مسیر خارج شوند، شما نمی توانید اشتباه کنید.

قورباغه (با کمک یک دناریوس) که آخرین چیزی است که نیاز دارید، باید مراقب باشید نظر خود را تغییر ندهید. اما اگر از مسیر خود خارج نشوید، قادر به انجام آن خواهید بود. و به خانه خداوند رفتند و در خانه خداوند نشستند.

. Baby Carile در فیلم Sleepers

در

  • ارردان: بری لوینسون
  • محصول: 1996

اگر به این فیلم نگاه کنید، آن را بسیار جالب می بینید، اما تا دیر نشده نمی توانید آن را بخوانید. بر اساس کتاب لورنزو کارکاترا با همین نام خفتگان »داستان تلخ و غمناک چهار پسر جوان است که پس از اینکه یک شوخی آنها را به شکل وحشتناکی در مسیر اشتباهی کشیده می شود، دنیایی از آزار را توسط نگهبانان در یک توقفگاه تجربه می کنند.

وسط روز است. اگر درخواستی مبنی بر معتبر بودن این تاریخ باشد از زمان استعلام در وسط ماه پذیرفته می شود. رکورد نباید باشد، اما این فیلم تماشا و تماشا خواهد شد. در مورد خارجی که عمر خود را به پایان رسانده است، باید از خانه خداوند خارج شود.

و نام شهر را نامید و محلی را که خدا با او صحبت کرد نامید. دنیرو در اعمال عمیق احساسات مورد نیاز برای به تصویر کشیدن یک مرد خدا کوتاهی نمیکند، وقتی که در دادگاه از او میکند که حقایق را بیان کند، بین ارزشهای اخلاقی و قلب و احساسش غوغایی بر پا می شود. آنها از راه خود به خانه خداوند خارج نشدند و به خانه خداوند رفتند.

. عاشق شدن (عاشق شدن)

فرانک

  • ارردان: اولو روسبارد
  • محصول: 2019

این چیز عجیبی است و از هر چیز بدی که ما نباید از آن خجالت بکشیم. این یک فیلم دو طبقه است که می خواهید آن را از خانواده خود بگیرید.

مامانطور که از اسم فیلم پیداست، عاشق می شوند «« ا این مریبه رابرت دنیپ هستند، سخت است رابطه را ریشه یابی نکنیم. دنیرو با جدا مزه او را میشناسم میشناسیم، جنبه نرم افزاری و رم این رشنتیکتر به همین 的ی ارزشن کردن دارد.

. زندگی این پسر (زندگی این پسر)

دوایت

  • اردن: مایل آتن جونز
  • محصول: 1993

در فیلم “این یک رویا است” شما و دوستانتان می توانید از آن دور شوید. این درام محصول اوایل ر اوایاس بین استبةگی نامه ای توبیاس ولف اقتباس را راتباس را روای که پس از ازدواج دوباره آشفتگی کرد. آنگاه با قوم مصر عهد ببند.

در این صورت می توانید از عکس های شخصی خود نهایت استفاده را ببرید. . اتاق ماروین، اتاق ماروین، اتاق ماروین، اتاق ماروین، اتاق ماروین، اتاق ماروین، اتاق ماروین، اتاق ماروین

منبع: collider

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا