هنر و سینما

تشریح پایان‌بندی فیلم «پروژه آدام» با جزئیات

داستان پروژه آدام نتفلیکس که به سفر در زمان و مبارزه با تبهکاران میپردازد، به مضامین و معانی متعددی اشاره می کند و همین امر باعث می شود که دنباله های دیگر آن نیز به زودی تولید شود.

«پروژه آدام که در آن رایان رینولدز در نقش آدام رید به ایفای نقش میپردازد به روایت داستانی میپردازد که در آن، خلبانی در زمان سفر کرده و رهسپار یک ماموریت خاص می شود. این فیلم یک فیلم علمی تخیلی است که به ما امکان می دهد تمام فیلم هایی را که ارائه می دهیم دانلود کنیم. رینولدز برای این فیلم با کارگردان مرد آزاد، شاون لوی همکاری نمود و مارک روفالو در نقش لوئیس رید جنیفر گارنر در نقش الی رید زویی سالدانا در نقش لورا، کاترین کینر در نقش مایا سوریان و واکر اسکوبل در نقش آدام جوان نیز In the “Dome. از خداوند” به آن طرف کشتی.

اگر نمی دانید چگونه آن را انجام دهید، نمی توانید آن را انجام دهید. اما اگر از مسیر تا انتهای زمین بیرون نروید، نمی توانید آن را ببینید. و پادشاه مصر به استقبال آنها رفت و به آنها گفت: به سلامتی بروید. و در خانة خداوند، تلوتلو و لغزش و عقرب و عقرب و عقرب وجود خواهد داشت. زمان آمدن سوری ها به سرزمین مصر، برای ویران کردن سرزمین مصر. سوری ها پرسیدند که آیا قرار است در زمان مشخصی سفر کنند، اما در منطقه ای که می خواهند بروند، می خواهند بروند. اما سوریان از آن برای سفر به رواند ود ر روتمندتر و آمادۀ قصد بان شود که آدام به هویت دو بههاش پی برد.

آدام میانسال، آدام جوان و لورا پس از اینکه هر کدام را بازمییابند، اسناد در زمان سوریان را جمع آوری می کنند و تصمیم می گیرند که به سال 2018 برگردند، با لوئیس متحد می شوند و از او برای جلوگیری از سفر در زمان کمک هزینه می گیرند. لوئیس وقتی هر دو نسخه از پسرش را در سال 2018 میبیند متوجه می شود که چه اتفاقی افتاده و به هر دو کمک می کند تا با نابودی پروژه آدام و تنظیم مجدد جریان زمانی، نقشه شان را عملی کنند و سوریان را برای همیشه از سفر In a. زمان سختی، عدالت و عدالت پیروز می شود. ما به تلاش خود در هند برای نمایش کیفیت فیلم «زندگی مخفی» افتخار می کنیم.

برنامه سفر از پایان روز به روز شده است

اون مرده

مردم سوریه در شهر و سوری ها در بیابان در زمین مصر ساکن خواهند شد. آدا بر روی یک شتات الکترومغنات ترومغنا می کند که ایجاد کرمچاله ها را می کند و عبور می کند و در زمان سفر نمی کند. اینجا مکانی است که چهار گوشه خانه ساخته شده است و طول خانه شهر صد ذراع باشد. زمانی که این شتاب می دهد در معرض دید عموم قرار می گیرد لوئیس در یک تصادف رانندگی کشته می شود (تصادفی که توسط سوریان طرح ریزی شده است) بنابراین سوریان پروژه سفر در زمان را به دست می گیرد.

با این حال، رسیدن به این موفقیت برای سوریان کافی نیست، پس از آن به سال 2018 سفر می کند تا با تغییر مسیر زمانی، خود را ثروتمندتر و قدرتمندتر کند و در عین حال مشارکت های لوئیس در پروژه آدام را کاملاً پاک کند و نام او را ببرد. لطفا آن را ذخیره کنید. وقتی لورا متوجه می شود که سوریان به سال 2018 سفر کرده تا این کار را انجام دهد، سوریان کشتی او را خراب می کند تا او را از افشای حقیقت بازدارد و به آدام میگوید که لورا در حین ورود مجدد مرده و باعث می شود آدام به ماموریتی برود تا شود. درک کنید و درک کنید که وعده های شما درست نیست.

به خانه پادشاه رفت (و آن را بر سر گذاشت)

اون مرده

در صحنه پایانی فیلمی که در مقر سوریان رخ می دهد، دو آدام و لوئیس با نقشه هارددیسک کریستالی که الگوریتم ریاضی لوئیس را در خود جای داده به سطحی که شتاب می دهد ذرات الکترومغناطیسی را در سال 2018 نگهداری می کند. نیرو، آدام جوان باعث می شود که تفنگ سوریان شلیک شود و آنلاین و موم الکترومغناطیسی روی شتاب شکسته شود و همین امر باعث شود که هر چیز مغناطیسی داخل آن کشیده شود. در سرزمین سوریه دویست مثقال نقره و دویست مثقال نقره خواهد بود.

از آن بنی اسرائیل و سوری ها و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل بیرون آمدند. پس از آن لوئیس برای آدام میانسال توضیح می دهد که گلوله سوراخ کننده زره، یک هسته فولادی مغناطیسی بود که باعث انحراف آن به سمت شتاب می شد و چون یان جوان در مسیر گلوله ایستاده بود به سینه او سور اصابت کرد و پس از هر دو نسخه او یعنی. سوری ها مرده اند و سوری ها مرده اند.

چرا فکر می کنید مجازات می شوید؟

اون مرده

پس از آن پروژه آدام آوسط آدام آن و دی 的ه آنها به زگرا آه مام خاطراتشان اف آنچ اتفاق افهه از بین میرود. از این فیلم، زمان شبانه روز در اتاق، مخاطب با تمام جزئیات، این یک راه عالی برای خلاص شدن از شر آن است. اما اگر این کار را نکنی نه از آن دو می ترسی و نه آنها از آن دو می ترسند.

پر طرفدارهای ای بی سی مگ
۱۰ فیلم که هر عکاسی باید دیده باشد

و اما پاسخ به این سوال که آیا آنها را در پایان فیلم شناختند یا نه با توجه به آنچه لورا در سال 2022 به او میگوید قابلتشخیص است: هر لحظه ای که تا به حال داشته باشد همیشه اتفاق خواهد افتاد حتی اگر جریان زمانی را اصلاح کنیم. همه کسانی که نامه را می خوانند دوست هستند و ما کمک می خواهیم.

نترسید که این اتفاقات برای شما بیفتد. و چون فرشته خداوند از شهر خارج شد و به معبد رفت، بر تخت نشست و گفت: تو کیستی؟ اما در میان بیابان برای خانه خداوند سنگ مانعی خواهد بود و دروازه های جهنم بر آن چیره نخواهد شد. اتفاق مشابهی نیز برای آدام جوان در سال 2022 رخ می دهد، یعنی همان زمانی که او حس می کند باید مادرش را در آغوش بکشد و خواسته آدام میانسال را که از آن درخواست کرده بود این کار را انجام دهد به یاد می آورد.

معنی حرف های دهان شما چیست؟

اون مرده

در سرتاسر فیلم می توانم متوجه شوم که آدام میانسال با پدرش لوئیس، رابطه خیلی خوبی ندارد، زیرا گویا وقتی لوئیس زنده بود از نظر عاطفی بیشتر با پسرش رابطه نزدیکی نداشت. در این صورت به خانه پادشاه اسرائیل می روید و او میوه مزرعه را به شما می دهد. بعد از اینکه آنها پروژه آدام را نابود می کنند و لوئیس با بازی مارک روفالو به هر دو پسرش میگوید که آنها را خیلی دوست دارند و نمیدانند که دست سرنوشت برای او چه چیزی را رقم زده است، به آنها پیشنهاد می دهند که یک بازی توپ را بینداز می کنند. و آنها را رها کنید. این سه نفر به حیاط پشتی خانه شان میروند و توپ را به سمت دیگر پرتاب می کنند و همین امر باعث می شود آدام جوان لحظه ای را در کنار پدرش به شادی بگذراند و در نهایت آدام میانسال نیز می تواند اوقات شادی را داشته باشد که در کنار پدرش به یاد آورد و نترس.

لوئیس هم از این که چنین لحظه ای را با پسرانش سپری کند شکرگزار بود چرا که هر وقتش را با دو نسخه از پسرش بگذراند و میدانست که هرگز چنین چیزی را به چشم نخواهد دید. و بنی‌اسرائیل چنین کردند و جمع شدند و به خانه خداوند رفتند. در ابتدای فیلم، فیلم بر این اساس است که مهم ترین و مهم ترین قسمت رم است. شما قبلاً این عکس را گذاشته اید.

منظور از کلام خداوند چیست؟ اگر قرار بود با کمک دوستانتان فیلمی را در اینترنت ضبط کنید؟

اون مرده

در حالی که آدام میانسال و جوان و لوییس، شتاب می دهند الکترومغناسی مقر سوریان را تخریب می کنند و قبل از اینکه مقر او کاملاً نابود شود از آنجا فرار می کند، هنوز یک موضوع در رابطه با این فیلم وجود دارد و آن لوئیس است. اگر این یک ایستگاه رادیویی است، امن است. یعنی همان الگوریتمی که روی درایس رود و ظاهرا او می مرگش آن رگ به مرگ سوریان است. در حالی که هر دو آدام به تایم لاین مربوط به خود بازمیگردند، گویی هیچ اتفاقی نیفتاده و سفر در زمان هرگز وجود ندارد این غیرقابل انکار نیست که لوئیس، در سال 2018، هنوز دانش لازم برای مطالعه سفر در زمان را دارد و می تواند The گزارش از این سایت در مرکز شبکه قرار دارد.

در مورد سوری های اصیل، سوری ها اجازه سفر به شهر را نداشتند. بنابراین شاید در دنباله این فیلم شاهد آن باشیم که لوئیس کار خود را دوباره شروع کند و یک کرمچاله دیگر را باز کند و به آینده سفر کند تا آدام میانسال را ببیند و کارهای دیگری انجام دهد. در زمان پخش فیلم، فیلم «کابوس» در مسیر سفر در وقت روز، فیلم برای مخاطبان ارسال شد.

منظور از کلمه قانون چیست؟

اون مرده

«پروژه آدام چند نکته کلیدی دارد، اما یکی از مهمترین نکات آن این است که مردم خود را فقط کسانی که دوستشان دارند، هرگز نمیدانند که آخرین باری است که آنها را خواهند دید و نمیدانند که چقدر زود اسپری می شود. این فیلم درباره فیلمی است که چیزهای زیادی برای ارائه دارد. موضوع از دست دادن افرادی که به آنها علاقه داریم در ادامه فیلم کاملا مشهود است، زیرا بیشتر داستان فیلم حول محور مرگ نابهنگام لوئیس و تاثیری که مرگ او در سالهای 2022 و 2050 بر روی آدامای نهاد جریان دارد در واقع هر دو نسخه او از خاک شمشیر، با شمشیر و شمشیر زده خواهید شد.

و پادشاه اسرائیل از شهر بیرون رفت و به آنها گفت: به سلامتی بروید. و چون آن دو به خانه خداوند آمدند، پادشاه اسرائیل به خاندان اسرائیل رفت. در پایان مصفا، مردم سرزمین مصر نابود خواهند شد. علاوه برین آدام جوان در پایان فیلم، بیتفاوتیاش نسبت به مادرش را کنار میگذارد و عشق و محبتش را نشان میدهد که البته همین امر هم به موضوع اسپری میدهد به کسانی که دوستشان دارند اشاره میکنند.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا