تکنولوژی

5 ترفند برای کاهش مصرف اینترنت اینستاگرام ؛ اینترنت مصرفی اینستاگرام را کم کنیم!

راه های زیادی وجود دارد که می توانید مصرف اینترنت خود را کاهش دهید. در اینجا چگونه است استفاده از اینترنت اینستاگرام کاهش یافته است قبلا آموزش دیده

خرید زمین در گلبهار مشهد

اینستاگرام یکی از اپلیکیشن هایی است که می تواند هزینه های زیادی در اینترنت داشته باشد. مصرف اینترنت بیشتر از آن چیزی است که فکر می کنید ارسال عکس، فیلم و داستان به طور منظم در این شبکه اجتماعی. به عنوان مثال، در اینستاگرام، یک ویدیو بدون اعلان ظاهر می شود، در حالی که در فیس بوک، کاربران برای مشاهده آن باید روی یک ویدیو کلیک کنند.

علاوه بر این، ویژگی پیش بارگذاری ویدیوی اینستاگرام به کاربران این امکان را می دهد که فیلم را فورا تماشا کنند، اما برای انجام این کار از اینترنت نیز استفاده کنند. همه این ویژگی ها در کنار هم می توانند هزینه زیادی برای استفاده از اینترنت شما داشته باشند. در این مطلب راهکاری برای کاهش مصرف اینترنت اینستاگرام ارائه کرده ایم. گوش به زنگ باشید.

نحوه کاهش مصرف اینترنت اینستاگرام

تهیه نسخه پشتیبان از اخبار و استفاده از تاریخچه بسیار ساده تر از ویژگی های جدید اینستاگرام است

توقف پیش بارگذاری

این ترفند یکی از راه های کاهش مصرف اینترنت اینستاگرام است. برای استفاده از این راه حل باید ابتدا به اکانت خود رفته و در قسمت داده موبایل روی گزینه داده بی مصرف کلیک کنید.

این راه حل سرعت فیلم را قبل از دانلود با استفاده از داده های گوشی کاهش می دهد، اما در هنگام استفاده از اتصال Wi-Fi همان سرعت و نمایش معمول را ارائه می دهد. استفاده از این محلول هیچ تاثیر نامطلوبی بر سرعت تصویر ندارد.

اتصال وای فای رایگان

اینستاگرام یک برنامه عالی برای گذراندن وقت و سرگرمی است. برای مثال زمانی که در رستوران یا فرودگاه منتظر شخصی هستید، می توانید با این اپلیکیشن وارد حساب کاربری خود شوید تا دیگر گذر زمان را احساس نکنید. در مکان‌هایی مانند این، می‌توانید از شبکه Wi-Fi خود استفاده کنید، اما برای کاهش خطر به خطر افتادن داده‌هایتان، باید به یک شبکه امن متصل شوید. هرگز اجازه اتصال خودکار به تلفن خود را ندهید، به یاد داشته باشید که داده های تلفن خود را روشن یا خاموش کنید.

بیشتر بخوانید:

اپلیکیشن روبیکا را دانلود و بررسی کنید

مصرف اپلیکیشن روبیک را مشاهده کنید. آیا سرویس روبیکا رایگان است؟

در صورت عدم استفاده، داده های تلفن را خاموش کنید

بیشتر مردم آنقدر مشغول انجام کارهای مختلف هستند که فراموش می کنند به تجهیزات خود نگاه کنند. وقتی برنامه ای در پشت تلفن اجرا می شود، چه از آن استفاده کنید یا نه، آن برنامه داده های تلفن شما را مصرف می کند. این در مورد برنامه هایی مانند اینستاگرام، توییتر و فیس بوک صادق است. هنگامی که از تلفن خود استفاده نمی کنید، داده ها را متوقف کنید.

اعلان های گوشی را خاموش کنید

یکی دیگر از راه‌های کاهش مصرف اینترنت، خاموش کردن اعلان‌های تلفن است. هر تبلیغ کسری از مبلغ شما را در اینترنت خرج می کند. برای جلوگیری از این امر می توانید اعلان های نرم افزارهای مختلف را خاموش کنید و زمانی که وقت آزاد دارید وارد حساب کاربری نرم افزار مورد علاقه خود شوید و فعالیت های مختلف را تماشا کنید.

عکس ها را از گالری آپلود کنید

هر بار که عکسی می گیرید، اینستاگرام آن را در یک رول دوربین ذخیره می کند که اتصال اینترنت شما را مصرف می کند. می توانید با رفتن به نمایه خود و غیرفعال کردن ویژگی Save Original Photos از این امر جلوگیری کنید. برای کاهش مصرف اینترنت، تصاویر دلخواه خود را مستقیماً از گالری موبایل آپلود کنید.

فیلم هم همینطور. بارگذاری یک ویدیو از یک گالری در اینترنت هزینه کمتری نسبت به ضبط ویدیو با دوربین اینستاگرام شما دارد. همچنین قابل ذکر است که نرم افزار دوربین گوشی با کیفیت بهتری نسبت به نرم افزار دوربین اجتماعی عکس و فیلم می گیرد.

بیشتر بخوانید:

.

منبع: smartdatacollective

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا