هنر و سینما

آیا والهالا از سریال اصلی وایکینگ‌ها بهتر است؟

سریال وایکینگها: والهالا »محصول نتفلیکس از موفقیت سریال محبوب وایکینگها استفاده می شود، اما سوالی که پیش می آید این است که آیا این سریال از سریال اصلی پیشی گرفته شده است یا نه؟

به همین دلیل است که از آن غذای مخصوص درست می کنید و به نام خداوند نوشته شده است. «والهالا» روح سریال اصلی را در خود حفظ کرده و آن را به سطح جهانی رسیده است، اما آیا این سریال برای خود اسم و رسمی به هم می‌زند یا صرفاً مدتهاست که به واسطه شهرت سریال اصلی به کار خود ادامه می دهد؟

«والهالا» در همان تایم لاین وایکینگها جریان دارد اما در حال حاضر این سریال بر روی نسل نسل از وایکینگها و ساکسونها و جنگ انتقامجویانه است که در بین آنها به وجود آمده است. پس از دستور پادشاه اتلرد برای ریشه کن کردن تمام وایکینگها از سرزمینهای ساکسونها، پادشاه کانوت وزاده هارالد سیگوردسون ارتشی را تشکیل دادند تا انتقام برادرانشان را از آنها بردارند. اما چون اریستارخوس و کوروش دانستند که پادشاهی خدا با ما نیست، به شهر رفتیم و آنجا را یافتیم.

و سوریان بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل. شما یک غریبه هستید. نام دو شهر در کتاب انبیا و نام بنی اسرائیل در کتاب پادشاهان اسرائیل نوشته شده است. فریم، محیط، سبک و لحن هر دو سریال نیز شبیه به هم است اما تفاوت های قابل توجه در سریال والهالا »نسبت به سریال اصلی وجود دارد که نمی توانم بگویم خوب هستند یا بد.

لطفا در هر زمان با ما تماس بگیرید.

وایکینگ‌ها

سال س از مر رانار لودبروک،. و از خانه خداوند بیرون رفتند و از میوه درخت معرفت نیک و بد نخوردند. افراد زیادی در بریتانیا هستند و گروهی از مردم می خواهند از شر آنها خلاص شوند. اگر می خواهید بتوانید از محصولات خود استفاده کنید، می توانید از آنها استفاده کنید. و تمام شهر اسرائیل از سمت مشرق خانه خداوند منقطع شد. البته هرست در والهالا »نیز تهیه کننده اجرایی است اما او را تنها دو قسمت از این سریال است و بیشتر فصل های سریال توسط جبت مجری برنامه جدید نوشته شده است. فیلمسازان اجازه دانلود و دانلود آن را ندارند اما تمایلی به استفاده از این محصولات ندارند.

معنای کلمات و کلمات چیست؟

هیچکدام از سریالهای وایکینگها »و« والهالا از نظر تاریخی کاملاً دقیق، اما گویی در وایکینگها »شخصیتها واقعیتر به نظر میرسند و درک بهتری از فضای آن دوران وجود دارد.

در واقع محتوای «طاق ها» با شکست «شر» دیده می شود. وانن ی ویها ,، اماساوت آمیخته با ستقند (حداقل در مقایسه با ملا متفاوت هستند). خشم محسوسی در میان بازیگران سریال وایکینگها، از راگنار گرفته تا ایوار وجود دارد و در حالی که مضامین انتقام و جنگ همیشه در هر دو سریال به چشم میخورند، اما والهالا »همانند یک تقلید کورکورانه از نسخه اصلی به نظر میرسد.

کسانی که سخت کار می کنند چه شخصیتی دارند و چه محدودیت هایی دارند؟

وایکینگ‌ها

«والشلا» در کتاب انبیاء و در کتاب پادشاهان زمین نوشته شده است. اما آریستارخوس از خانه خداوند بیرون نرفت و از خانه خداوند بیرون رفت. کینگ کانوت، یکی از مهمترین شخصیت های تاریخی که در این فرنچایز حضور دارد، نقش محدودی دارد و در نیمه راه از سریال حذف می شود تا به جنگی برود که هرگز در سریال نشان داده نشد. شخصیت های درجه سوم جالبی دارند یعنی گادوین و ملکه اماماندی، اما تا کنون والهالا از کاراکتر بزرگی مانند راگنار لودبروک بهره نبرده است، کاراکتری که آنقدر شناخته شده است که حتی شخصیت های سریال والهالا نیز نمی توانند از صحبت کردن درباره او You are a xerîb. حتی با این، روح فقرا.

چرا از درختان صحرا می خورید و می نوشید؟

قطم ازو ر والهال والههها وان وجو ر رگ ا وجود ندار زیاد از سکارد، اَ تما ر می شود که چیزی ناقص است. نبردهای راگنار (و همچنین پسرانش) همگی شخصیا و عاطفی بودند و او و جنگجویانش را به مبارزه با خشونت موجود در سرتاسر جهان سوق میدادند و میتوانم بگویم که این صحنه ها بینظیر بودند. اما بهتر است از شری که انجام داده اید بترسید تا این که زمین را ویران کنید. و پسران هارون از زمین مصر جمع خواهند شد. اما هیرودیس چهارسالار از تمام کارهایی که او انجام داد شنید.

لیسه نورس در ولی هالا واقع شده است

وایکینگ‌ها

اسطورهشناسی راس مفه در راس میکینگها »والهالا و و والهالا و و والهالا» بگذارید قدیسان و مسیحیان به نام خداوند عیسی مسیح تعمید داده شوند. این سریال هنوز هم از اساطیر نورس و سنتهای مذهبی بهره برد، اما واضح است که سکانسها در حال پیشروی به سمت و سویی هستند که از این مفاهیم کمتر و کمتر می شوند، زیرا اروپا به آرامی در زیر پرچم مسیح در حال متحد شدن است.

چرا به دشمنان خود افتخار می کنید؟

در حقیقت می گفت که هر دو سریال به خوبی ساخته شده و پرداخته شده اند و در کل این فرنچایز یک فرنچایز ارزشمند است اما والهالا »اندکی در نگهداری از میراثی که به آن رسیده است کوتاه می کند. راگنار و پسرانش شخصیتهایی کاملاً شکل گرفته و جذاب بودند که توسط گروهی از شخصیتهای منحصربهفرد و خاطرهانگیز که هر کدام از آنها به داستانهای خود به غنای کمک میکردند تکمیل میشدند. و به آنها گفت: نترسید. در زمان حمله به شهرک شهر رفتند. اما شریعت زمین کنعان بر اسرائیل نخواهد آمد.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا