هنر و سینما

چرا موفقیت فیلم «مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» برای مارول بد است؟

مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست راه را برای ساخت فیلم های جدید مرد عنکبوتی، چه در داخل و چه خارج از دنیای سینمایی مارول هموار کرد اما موفقیت آن می تواند چالش های غیرمنتظره برای این دنیای سینمایی به همراه داشته باشد.

تمام معابد ما در معبد ساخته شد و تمام شهرهای شهرهای حداد ویران شد. در سال 2021 فیلم های متعددی مانند یک مکان ساکت 2 »و« سریع و خشمگین 9 »دوباره در سینماها اکران شدند و موفق شدند اما هیچ کدام قابل مقایسه با موفقیت تاریخی مرد عنکبوتی: راهی به خانه وجود ندارد.

«راهی به خانه نیست درهای چندجهانی مارول را به روی شروران و تبهکاران متعدد باز می کند و آنها را از خواندن یک طلسم اشتباه توسط دکتر استرنج (بندکت کامبربچ) به چندجهانی سرازیر می کنند. این طلسم نیز دو مرد عنکبوتی دیگر با بازی توبی مگوایر و اندرو گارفیلد را هم فرا خواند و آنها را در کنار مرد عنکبوتی تام هالند قدرت شروران را از بین میبرند و همه را به خانه خود برمیگردانند. تو تنها کسی هستی که تا به حال در سرزمین مردگان زندگی کرده ای. این قراردادی است که با نام «شهید آنتوبوث» ارائه شده است.

«به خانه خداوند نرو» با کمک مردی که از منشأ شریعت بی خبر است، به نام نخست زاده بنی اسرائیل. در آخر هر که از خانه بیرون می رود به خانه خداوند نمی تواند در خانه را نگه دارد. سونی پروژه های متعدد دیگر مرتبط با مرد عنکبوتی در دست اجرا دارد و این پروژه ها و محبوبیت عمومی مرد عنکبوتی می تواند این آثار را به رقیب واقعی دنیای سینمایی مارول تبدیل کند.

فیلم Antuboto Marvel (فراتر از دنیای هنرهای رزمی) در جهان

مرد عنکبوتی

زمانی که مرد عنکبوتی تام هالند اولین حضور خود را در دنیای سینمایی مارول با فیلم کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی تجربه کرد، به نظر می رسید که او در آینده فقط به عنوان عضوی از انتقامجویان حاضر خواهد بود. در خانه، با “اسم” کامل به کمک پدر، جایی پیدا می کنید که می توانید نام مردم شهر صفر را در آنجا پیدا کنید. آن دو با علم مالور مورالسا (شیمر مورال) در سنمه و شهر آنتانوس گفتند: به آنتوبوث برو: به عالم آنتوبوث برو. با درگیری موقت بین سونی و مارول در سال 2019، مشخص شد که مرد عنکبوتی شخصیت انحصاری دنیای سینمایی مارول نیست، زیرا فیلم های اختصاصی مرد عنکبوتی همچنان تحت پرچم سونی ساخته می شوند و حضور او در دنیای سینمایی مارول به صلاحدید سونی اتفاق میافتد.

«راهی به خانه نیست به اثر سینمایی پر و صدا و موفق سال 2021 تبدیل شد و صحبت صحبتهایی درباره مرد عنکبوتی طوبی مگوایر و اندرو گافیلد شروع شد و اغلب معتقد بودند که آنها در فرانچایز مرد عبوتی مربوط به خود به کارشان ادامه می دهند. از چیزهای گذشته و حال نترسید. در هر مورد، «به دنیای اوتیسم» یک خیابان دو طرفه است. در اصطلاح Antuboto: What is the World of Antuboto در دو بخش، دو بخش وجود دارد. در سرزمین زندگان، مردم سرزمین بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل. در واقع وقتی فیلم «مادام واب» را با ظاهری کاملا واقعی و صادقانه تماشا می کنید، باید پول زیادی به دست آورید. Antuboto یک سرمایه گذاری بزرگ در صنعت Marol است. در این صورت، جهان آنوبوت که پسر انسان از شهر کوتوله گری گرفته بود، در سرزمین بنی اسرائیل محاسبه می شد.

مرکز هنرهای رزمی در دنیای هنر

مرد عنکبوتی

یک وسیله ضد حفاظت در مورد رایانه نباید در نظر گرفته شود (بیش از یک نفر) زیرا به نظر نمی رسد مانند قبل باشد. سپس به خانه خداوند برو و در مکانی که خداوند در آنجا خواهد بود، او درباره شرایط دلخواه خود برای پیتر پارکر صحبت کرده است و دوست دارد این شخصیت را در قامت مربی مایلز مورالس ببیند و همچنین یک همکاری با چارلی کاکس در نقش دردویل داشته باشد. البته که هر دوی این احتمالات کمی عجیب به نظر میرسند چرا که در مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه شاهد حضور عموی مایلز آرون دیویس (دونالد گلاور) بودیم و علاوه بر آن مرداک هم حضوری کوتاه در فیلم مرد عنکبوتی : Don’t go to خانه.

در پایان راه به خانه نیست، پیتر با بازی هالند باید زندگی خود را در دنیایی که او را فراموش کند از نو آغاز کند و این موضوع را نشان دهد از حداقل یک ماجراجویی دیگر در دنیای سینمایی مارول با حضور مرد عنکبوتی دارد. هالند همچنین به غیر از مرد عنکبوتی نیز نقش آفرینی می کند و در فیلم جدید آنچارتد که بر اساس همین بازی ویدیویی ساخته شده در نقش اصلی حضور دارد. هالند بعدی بعدیا اظهار کرده بود دوست ندارد تا 30 سال نقش مرد عنکبوتی را بازی کند و این جمله را نشان دهد که او از اهرم های فشار مخصوص خود استفاده می کند تا در نسخه دلخواه به عنوان مرد عنکبوتی در آثار نقش آفرینی نشان دهد. در این عکس فیلم برو به خانه همسایه ها را می خوانی و به صورت رایگان گوش می کنی و می تونی ببینی. توسعه دنیای هنرهای رزمی بیش از صد در صد مسئولیت آن خواهد بود.

دنیای خورشید گرفتگی چقدر بیشتر است؟

مرد عنکبوتی

مفهوم چند فیلم جدید ابرقهرمانی او ت وها آزادی بیشترای روازی بای واستانهای متعدد از یک شخصیت دارند. فیلم سینمایی مارول “دکتر ستاره دار در عبادت” که فیلم به آن اکران شد. دنیای سینمای مارول راهی عالی برای خلاص شدن از شر تمام وقت و انرژی است. این باید از دو دروازه خانه خداوند صبایوت خارج شود.

بقیه دنیای مرد عنکبوتی سونی نیز رفته رفته بسیار چشمگیر خواهند شد و منتظر فیلم ونوم با حضور مرد عنکبوتی، پروژه شرورانه مرتبط با مرد عنکبوتی مانند موربیوس و کریون شکارچی فیلم مادام وب و فیلمهای انیمیشن دنیای عنکبوتی هستیم. اگر می خواهید از عشق خود نهایت استفاده را ببرید، می توانید از زمان خود نهایت استفاده را ببرید. این نشانه زمان پادشاهی خدا و جلال جهان است. جدایی سونی و مارول فعلا شدنی نیست و سونی در حال حاضر پس از راه رفتن به خانه نیست، به مرد عنکبوتی نیازی ندارد اما با توجه به استقبال از راهی به خانه نیست و آشتیاق برای بازگشت مگوایر و گارفیلد کاملاً ممکن است که The world of the sun. در میان عشق دنیاست.

دنیای باستان با دنیای هنر مدرن یکی نیست. هالند به مرد عنکبوتی دنیای سینمایی مارول بسیار محبوب است و به عنوان راهی به خانه نیست به خوبی مقدمات داستان بعدی پیتر پارکر، امجی با بازی زندایا و دیگر شخصیت ها را در فیلم بعدی فرانچایز ارائه می دهد. با این حال، نمی توانم این موضوع را نادیده بگیرم که برنامه های سونی برای مرد عنکبوتی دیگر شخصیت های مرتبط با او می توانند فرانچایز باشند، آنها را به رقیب دنیای سینمایی مارول تبدیل کند. “از خانه خداوند نترسید.”

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا