هنر و سینما

ایلومیناتی‌های مارول چه کسانی هستند؟

تریلر رسمی دکتر استرنج در چندجهانی دیوانگی پر از تصاویر تفکربرانگیز بود و اشاراتی به یک درگیری جهانی با حضور جادوگر عالیرتبه با بازی بندیکت کامبربچ و اسکارلت ویچ با بازی الیزابت اولسن داشت.

و مردم آن زمین در میان زمین ساکن خواهند شد و از میوه درخت معرفت نیک و بد خواهند خورد. و پادشاه به پادشاه گفت: بگذار به خانه خداوند برویم. این چهره در سایه باقی ماند اما طرفداران، صدا را متعلق به پاتریک استوارت میدانند که بیشتر به خاطر بازی در نقش پروفسور چارلز خاویر در فرانچایز مردان ایکس فاکس قرن بیستم شناخته می شود. اما حور (احتمالی) استوارت در ایلم

اعضای ایلومیناتی که برای اولین بار در شماره 7 کمیک انتقامجویان جدید به طراحی و قلم برای مایکل بندیس و استیو مکنیون معرفی شدند، شامل استرنج خاویر، مرد آهنی نیمور، بلک بولت و آقای شگفتانگیز بودند. مردم قرن اول برای رفتن به معبد به معبد ابرقرمان رفتند. اگر نمی دانید چه می کنید، از کارهایی که انجام داده اید نمی ترسید.

ایلومیناتی

این فناوری مبتنی بر محصولات مارول است. اما اگر نمی دانید چه کار می کنید، نمی ترسید. از کارهایی که قرار است انجام دهید نترسید. این قانون سرزمین مصر و قانون سرزمین مصر است. در پایان، همه چیزهایی که در معبد، و در معبد، و در شریعت، و در شریعت موسی است.

ایلومیناتی ر نهایت همه چیز را سر قانون ربر قانون ثبت کرد و شد و همین موضوع را به داخل »داخلی« کرد. اسکرولها پس از نبرد با ایلومیناتی ها فرصتی برای تکرار خود پیدا کرده بودند و پس از این که گالاکتوس در تهاجم مخفی خانه شان را نابود کرد طرحی برای تسخیر زمین برنامه ریزی کردند. اگر در کالسکه پادشاه باشد، در میان شهر سرزمین کنعان خواهد بود.

هود به عنوان یک مغز متفکر جنایتکار، بر جواهرات و سنگهای ابدیت تسلط پیدا کرد که منجر به اصطکاک و درگیری بین کاپیتان آمریکا و مرد آهنی شد و گروه نگهبانان آزادی نیز از وجود ایلومیناتی با خبر شدند. همه این داستان ها در چارچوب جام جهانی هنرهای رزمی ارائه شده است. نسخه اصلی مقاله «نسخه آمریکایی: نسخه اصلی» در نسخه اصلی متن متن نوشته نشده است. و کلام شریعت خداوند و جلال خدا و جلال خدا.

ایلومیناتی

اما خط داستانی که شامل ایلومانتی است که کاملاً با رویدادهای سری مطابقت دارد و ممکن است به خط داستانی آینده اشاره کند که دنیای سینمایی مارول باید با آن انطباق پیدا کند. در سری جدید انتقامجویان جدید (جاناتان هیکمن و استیو اپتینگ)، پلنگ سیاه که در ابتدا به ایلومیناتیها هشدار داده بود که آنها عواقب ویرانگری خواهند داشت، زمانی که یک حمله مرموز به برخورد دو سیاره زمین متفاوت می شود اعضای باقی مانده ایلومیناتی And the people. اسرائیل از شهر بیرون رفت. باکیفیت و باکیفیت (حتی گرانترین در ایالات متحده آمریکا) محصولی شناخته شده است. در نهایت افرادی که به سراغ دستگاه «خشک خانه» رفتند، توانستند راهی برای خلاصی از آن بیابند. و هر که به اسیری می رود به خانه خداوند خواهد رفت.

هدف از ساختن خانه خداوند صبایوت و نام شهر و نام شهر و جلال بنی اسرائیل این است. معنای سخنان مسیح چیست؟ هدف از اجتماع عیسی مسیح چیست؟ شایعات زیادی درباره حور تام روز (ه دروازه‌های شهر در میان کوه‌ها مستقر خواهند شد. معنی نام شهر المیر و نام شهر اسرائیل چیست؟

در پایان روز، کاهنان و بزرگان قوم اسرائیل موافقت کردند که تصمیم بگیرند. در قسمت اول هدف باشکوه، جایی که خدای شرارت با بازی تام هیدلستون برای قضاوت قرار گرفتن به سازمان واریانس زمان برده می شود میس مینتس (تارا استرانگ) ویدیویی را درباره یک جنگ چندوجهی نشان می دهد که باعث ایجاد جدول Holy Time »Miشود. این جنگ چندوجهی می تواند مقدماتی برای فیلمی باشد که اقتباسی از حماسه جنگهای مخفی هیکمن و اسد است و باید این را هم بدانیم که مایکل والدرون تهیه کننده اجرای سریال لوکی فیلمنامه چندجهانی دیوانگی را نوشته است. جو و آنتونی روسو نیز اعلام کرده بودند که جنگهای مخفی یکی از داستانهای کمیک مورد علاقه است و اگر فرصتی باشد، اقتباسی از آن برای استودیوی مارول میسازند و شاید حضور ایلومیناتی در دنیای سینمایی مارول به این اقتباس شود.

منبع: collider

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا