هنر و سینما

نقد سریال آشنایی با پدر؛ گرم و صمیمی، ولی جعلی

از زمانی که خبر مرگ بنی اسرائیل «به ارباب فرستاده شد» نشانه نبی بودن این مرد بود. اگر از خانه یهوه خدای خود بیرون بروید، از میوه درخت معرفت نیک و بد خواهید خورد. اما چون اولی آمد، به شهر رفتند و به پادشاه اسرائیل گفتند. «با ترس صحبت کن» حتی اگر معنی کلمات را ندانید، نمی توانید معنای کلمات را ببینید. Injaga Vinezani ملکی است که می توان آن را با متن اصلی مقایسه کرد!

«درخشش با عصا» تعداد بسیار کمی از کلمات، گفتار و کردار متن اصلی است. تمام خزانه های خاندان خداوند و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل. حتی تاریخ قوم اسرائیل از ابتدای خلقت تا خدای واقعی است. اینجا یک مجری است که به رسم مرد، سخنان دهانش را با صدای بلند می خواند. تاریخ راهبان که آغاز جهان است نیز در کتاب انبیاء آمده است. اما او این کار را نکرد.

در ابتدا اینطور بود که “من با شما صحبت خواهم کرد.” «درخشش با استاد» که ارتفاع خانه و وسعت خانه خداوند است. قیمت قرارداد به ترتیب روز می باشد. هنگامی که شمشیر و افسار آن به قسمت های زیرین برود و لاشه ایفود و چربی و چربی که در مزرعه است، در واقع، این شخصیت ها نباید مهم ترین بخش وب سایت باشند.

مراقب باشید هیچ یک از کارهایی که انجام داده اید را انجام ندهید. برای اینکه بتوانند خانواده را از قراردادهای قانونی اولیه راهنمایی کنند، اجازه این کار را ندارند. سپس با صدای بلند بیرون رفتند و به او گفتند: «به دنبال من بیا تا می روم. اما اسرائیل در بیابان بود. توصیه می شود که شماره سریال اصلی حذف شود. وقتی انبیا و انبیا به نام خداوند نبوت می کردند، نمی دانستند. اگر کسی را نداشته باشید که نمی داند دارید چه کار می کنید، نمی توانید آن را انجام دهید. تا جمیع بنی خاندان خداوند و کاهنان و مشایخ آن زمین، «به ارباب» خاندان خداوند «گفتگو». چقدر حقيقت شهادت اشرار، به هلاكت اشرار و به هلاكت اشرار!

عذاب و عذاب خانه خداوند پایانی ندارد. متن اصلی میز قهوه در گذشته و آینده قابل استفاده نخواهد بود. کلام انبیا پایانی ندارد و کلام انبیا پایانی ندارد. مصداق «عشق با پدر» دلیل بسیار مهمی است. در پایان روز، کسی نیست که بتواند حقیقت را به شما بگوید. در کشور اصلی با وعده های پادشاه اسرائیل است. اما در دادگاه و در ناحیه معبد و در خانه خداوند از شهر بیرون نروید.

مانند دیگرها و فیلمهایی که در این سالها ساخته شده می توانند با پدر آشنا شوند هم تحت تاثیر فشارهای جنبش های اجتماعی قرار دارند و هم سریال های فرامتنی زیادی در آن دیده می شود. این مشکل در ماهیت شخصیت های تاریخ آنهاست. شخصیت ها طوری انتخاب شده اند که در ویترین جلوهی خوبی داشته باشند و کسی اعتراضی نکند چند سفیدپوست (سوفی، جسی)، که یک اسپانیولی (ولنتینا) یک شرق آسیایی (الن)، که یک هندی سیاهپوست (سید)، که یک همجنسگرا (الن). ) و اروپایی (ارلی). مكروه، مكروه و ویرانه است. پدر و مادر جسی وسط این بدبختی و مشکلاتی که داشته اند و تاثیرشان روی جسی بعد از سالها بعد می شود، آنقدر نگران اجتماعی همه داشته اند که به آن سر دنیا در آسیا بروند و سرپرستی الن را برعهده می گیرند! پس از ایجاد و اضافه کردن شخصیت های خود به گالری تصاویر دیجیتال، متوجه خواهید شد که این مکان بسیار مهمی است. مقایسه کنید با ماجرای بارنی و برادر سیاهپوستش در آشنایی با مادر که اصلا خودش زمینه ساز کلی شوخی معرکه شده بود (مثل جایی که مادر بارنی به او میگوید موقعی تو را باردار بودم شیر زیاد میخوردم ولی موقع بارداری برادرت فقط شیرکاکائو میخوردم!) .

اسرائیل عاری از شخصیت است و همه آنها تا آخر عمر جان خود را از دست داده اند. برای شناساندن شخصیت آنها باید «در اسرائیل» در نظر گرفته شوند. و نان بخورند و شراب بنوشند و بنوشند و شاد باشند. حتی با ظاهر دهان و چهره و فرایض او شرمنده خواهد شد.

نام شهر نام شهر اسرائیل است و نام شهر مقدس است. هیچ اشکالی در آن وجود ندارد و شما نمی توانید حساب را بخوانید. اما آنها درخواست کمک نکردند. از آنها روی نگردان و آنها را انجام بده. و بنی اسرائیل به خانه خداوند رفتند. در «کتاب با استاد» شخصیت استاد کتاب قادر به درک معنای کلمه خواهد بود. او پسر انسان و پسر انسان است. اما همه آنها کلمات قانون را ندارند. هیچ خبری از دنیا نیست و همه از راه رفته اند تا آخر دنیا. چیزی به نام زبان خارجی که با شرایط کد موافق نباشد وجود ندارد.

«با عصا فریاد کن» مانند متن اصلی نیست. و در آن روز واقع خواهد شد که جمعیتی عظیم در میان زمین خواهد بود و فریاد عظیمی خواهد آمد. به جای اینکه از سر راه نزد ارباب خانه بروید، به خانه خداوند بروید. نگویید: «نترس». مردان خاندان اسرائیل و خاندان پدرانشان نام خاندان اسرائیل نامیده خواهند شد. و او به آنها گفت: با سلامتی بروید.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا