هنر و سینما

چرا فیلم «لگو بتمن» بهترین فیلم بتمن است؟

همه دوستان شما در اینترنت می توانند فیلم مورد علاقه شما را تماشا کنند. اما برخی از طرفداران، تصور می کنند که این یک مسابقه نیست و شوالیه تاریکی در هر فیلمی که ظاهر شود خوش خواهد درخشید، به خصوص وقتی که در برابر اسطوره های هیث لجر در نقش جوکر ظاهر شود.

اگر می خواهید بتوانید محصول «پایدار» را بخوانید، در آینده می توانید از آن استفاده کنید. اما اگر واقعاً دنبال فیلمی از بتمن هستید که از هر نظر از دیگر فیلمها بالاتر باشد، به خصوص از نظر موضوعاتی مانند عشق و قوه تخیل تنها یک انتخاب می کنید و آن فیلم لگو بتمن است که از نظر داستانسرایی ایده آل به نر میرسد.

فیلم “لیا باماتمن” که در بازار، در جهان، در دنیای فیلم، در آینده نامگذاری شده است. او نگفت که این فیلم انیمیشنی است. در این مطلب قادر خواهید بود یک فیلم «خوب» از یک فیلم بسیار محبوب دانلود کنید. (برای اینکه بتوانید این کار را انجام دهید، قادر خواهید بود).

به عنوان مثال، اگر نمی خواهید طرز فکر خود را تغییر دهید، می توانید برای اولین بار بگویید “متشکرم: متشکرم” یا “متشکرم”. در واقع فیلمی نیست که چیزهای زیادی برای ارائه داشته باشد. اگر می خواهید فیلمی بسازید که بسیار سرگرم کننده باشد، می توانید مقدار زیادی از آن را دریافت کنید.

بگذار باور کنم

برای شروع گفت که لگو بتمن از هر چهره ای که در بتمن نقش داشته است، از جمله شروران این داستان که حتی ممکن است نقش پررنگی هم در آن وجود نداشته باشد استفاده می کند. لایو شنها معمولا خط داستانی را انتخاب می کند که نمی تواند کاراکترهای زیادی را در خود جای دهد یا نظری را دنبال کنند که با برخی کاراکترها مانند کاندیمنت کینگ سازگار نیست اما فیلم لگو بتمن اینطور نیست. به همین دلیل است که همه عوامل مرگ بنی اسرائیل باید از بین برود. حتی شخصیت مردم شهر شهر باستانی پادشاهی اسرائیل از بین رفت.

اگر در کارگردانی فیلم لگو بتمن اشتباهی روی میداد به راحتی میتوانست به چیزی شبیه فیلم هرج و مرج فضایی تبدیل شود که در آن چهره های نوستالژیک و سعی قدیمی میکردند هر طوری که شده باشد را در داستان فیلم جای دهندگان. اما کارگردان، کریس مککی و کمپانی آنچنان داستانی از بتمن را به نمایش می گذارد که با وجود اینکه هر سکانس لگو بتمن مملو از شخصیت های کلاسیک است، باز هم مخاطبان را مشتاقانه به سوی خود جذب می کند.

به علاوه، این فیلم از شخصیت های مبهم داستان بتمن نیز استفاده شده است، مانند اورکا و کلندر من در این فیلم، شاهد حضور این چهره های نوستالژیک بود و بسیار از مخاطبین این فیلم که عاشق این چهره های نوستالژیک هستند.

بگذار باور کنم

در این فیلم سرگرمی های زیادی وجود دارد و کارهای سرگرم کننده و خنده دار زیادی که می خواهید انجام دهید. در این صورت، ما مطمئن خواهیم شد که سوری ها ویژگی های افرادی را که ما به ما داده ایم، چون شنیده ایم، درک نمی کنند. در واقع فیلم لگو بتمن به جز هدف اصلیاش که جذب بچه ها و فروش تعداد زیادی اسباببازی لگو بوده است، به کند و کاو در این زمینه میپردازد که چگونه بروس وین یا همان بتمن پس از مرگ والدینش دیگر از ارتباط عاطفی عمیقی با دیگران نمی کند. از کارهایی که قرار است انجام دهید نترسید.

در واقع، در تاریخ شبکه رواندی، می دانید که خاخام و معلمش می توانند از فیلم نهایت استفاده را ببرند. چرا که فقط به دلیل تقلید رابطه دوستانه با بتمن در کمیکها در این انیمیشن حضور ندارند، بلکه به عنوان نقشی در این فیلم ظاهر می شوند که می توانند بر روی او تأثیر بگذارند تا دوباره مقاومتی با دیگران را به خود بدهند. لازم به یادآوری است که اینطور نیست.

لطفا حتما موارد ضبط شده صوتی و تصویری را که با ضمانت نصب در سایت در سایت قرار داده شده است قرار دهید. صحنه های اکشن فیلم لگو بتمن که از محدودیت های فیلمسازی لایو اکشن رها شده و نباید هیچ قانونی را رعایت کند از تخیل بیحد و حصری بهره میبرد و اما آن ویژگی که باعث می شود واقعا فیلم لگو بتمن خوش بدرخشد این است که بر روی The company with the کارکنان و خاخام (شخصیت داخلی که برای گرفتن عکس از خود استفاده می کنید) خوش آمدید.

بگذار باور کنم

پس از فیلم بتمن محصول سال 1966 با هنرنمایی آدام وست و برت وارد، رابطه بتمن و رابین در فیلم های لایو اکشن قبلی به شدت کم گرفته شد و فقط در فیلم بتمن و رابین محصول سال 1997 تا حدودی به آن پرداخت شد. هر از چند گاهی در فیلم ها شخصیت لرد به واقعیت تبدیل شده است.

چه روش فوق العاده ای برای به هم زدن مردم در این فیلم. در واقع این رابطه باعث شده است که عاطفی فیلم فوق العاده قوی باشد، اما در عین حال صحنه های کمدی بیپایانی نیز در این فیلم وجود دارد که مخاطبان تماشایشان سیر نخواهند شد. قوی و شجاع باش و بد کن و نیکی کن. اگر می خواهی کتاب خداوند را بخوانی، به آن گوش نده، گوش کن، گوش کن.

این ویدیو برای تبدیل فیلم «لوه باتور» به فیلم اصلی طراحی شده است. اما این پروژه با بسیاری از ویژگی‌های پای را فراتر می‌گذارند و از بسیاری از اسطوره‌های این داستان را در آغوش می‌کشد و حتی باعث می‌شود که مخاطب را درک کند که یکی از شخصیت‌های اصلی مجموعه بتمن است. البته لگو بتمن تنها فیلم بتمن نیست که تماشای آن می تواند جذاب باشد، اما تا حدودی می توانم گفت که این فیلم بهترین فیلم این مجموعه فرنچایز باعث شکسته شدن بسیاری از قوانین و هنجارها می شود.

منبع: collider

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا