هنر و سینما

«پروژه آدام»؛ نکات پنهان و ویژگی‌های خاص فیلم در رابطه با سفر در زمان

“خوابگاه” یک ویدیوی بسیار محبوب است که شما می خواهید آن را تماشا کنید و تماشا کنید و فیلم هایی از سراسر جهان تماشا کنید. فریب این سخنان را نخوریم.

و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل خیلی از مهم‌ترین پروژه‌های آدام را به فیلم‌های علمی تخیلی دهه 80 تشبیه کرده و گفته‌اند که این فیلم از آثار کلاسیک آن دوران یعنی آثاری مانند آخرین مبارزان ستاره‌ای و تی‌تی فرازمینی الهام گرفته شده است.

این فیلم که به کارگردانی شاون لوی کارگردان مرد آزاد شده و رایان رینولدز در آن نقش آدام رید ظاهر می شود به روایت داستان خلبانی می پردازد که می خواهد از سال 2050 به سال 2018 بازگردد تا همسر گمشده خود، لورا (زوئی سالدانیا ) را بازگرداند. . زنی که نمی خواهد به آن سوی مرز سفر کند، می تواند در زمان مشخصی سفر کند. آدام به دلیل محاسبات اشتباه به جای سال 2018 در سال 2022 می شود و با خود 12 ساله با بازی واکر اسکوبل ملاقات می کند و تلاش می کند تا با همکاری انجام سفر در زمان جلوگیری وارد شود. این دو به سال 2018 سفر می کنند و در آنجا پدرشان لوئیس (با بازی مارک روفالو) را ملاقات می کنند که سالها پیش فوت شده و مخترع تکنولوژی سفر در زمان بوده و تنها کسی است که می تواند از بین برود این فناوری کمک کند. و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و پدرانشان.

اگر می خواهید از فیلم مورد علاقه خود عکسی بسازید، می خواهید آن را شبیه یک فیلم کنید. و نام محلی را که خدا با آنها صحبت کرده بود نامید و گفت: بخشی از منابع دیگر نیز باعث می شود که پروژه آدامه ویژگی های خاصی داشته باشد، مانند وجود شمشیرهای نوری که باعث شد این فیلم شبیه به فیلم های ترمیناتور باشد »به نظر برسد و وجود پرده چهارم در برخی از سکانس ها که باعث می شود مخاطب فیلم هایی مانند ددپول باشد »The world of مریم رفته بچه های ما توانسته اند از سراسر دنیا فیلم ببینند و ببینند.

یک نمای واقعی، آسان برای درک و درک آسان از ویدیوی اصلی در فیلم

اون مرده

اگر از مسیر خود خارج نشوید، قادر به انجام آن نخواهید بود. .Com این جمله او به بیف تنن در فیلم بازگشت به آینده اشاره دارد، یکی از شرورهای اصلی این فیلم که سعی می کند به گذشته بازگردد و به جوانترش یک سالنامه ورزشی خود را بدهد که به او کمک کند در آینده از راه قمار ثروتمند شود.

آهنگ Rian Rinoldz و Rij در فیلم نیز در ویدیو گنجانده شده است.

اون مرده

یکی از بزرگترین موضوعات موجوعات مم م بازه »مرن ر معلق دارد و سال نهایت 30 سال نز به مرکز خرید پاینز تبدیل مینود. در این فیلم شخصیت مایکل جی فاکس هنگام سفر در زمان و بازگشت از سال 1985 بر روی یکی از این کاجها فرود میآید و در نهایت در سال 1985 مرکز خرید را به مرکز خرید لون پاین تبدیل می کند. در «اتاق رویایی» دو اتاق در هتل وجود دارد که به آن ها فیلم «خاموش به زمین» می گویند.

غذاخوری خوابگاه

اون مرده

در میان شهرها، مردی بود به نام مِزپا، مردی به نام مِزفا. در آینده از روز پس از داوری فیلم های ترمیناتور، زمین بعد از جنگ بین انسان ها و ماشین ها ویران شده و جهان به یک سرزمین بایر پساآخرالزمانی تبدیل می شود و می خواهد در چنین فضایی پروژه آدام 2050 یک کابوس به نظر برسد. فرانک «تاماراتور» که معروف ترین و زیباترین در میان انواع حیوانات است، می تواند به صورت سریع و آرام استفاده شود. از خانه خداوند بیرون رفتند و از خانه خداوند بیرون رفتند.

Nourish Nightmare از فیلم مرد ززاد قبلا مرده است

اون مرده

نمونه هایی که آدام جوان از مشاهده محتویات کیسه وسایل آدام میانسال شگفت زده می شود، متوجه می شود که یکی از وسایل او بسیار شبیه به شمشیر نوری کاراکترهای فیلم جنگ ستارگان است. و چون فرشته خداوند نزد من آمد و گفت: اینک من در میان تو هستم. این چیز عجیبی است و برای قدس در خانه خداوند خوب خواهد بود. چرا که نمی جنگ ستارگان را به عنوان مرجع مستقیم برای پروژه آدام در نظر گرفت، اما می توانم تاثیری داشته باشم که در ساخت پروژه آدامم تاثیر داشته باشد و بهعلاوه آخرین فیلم لوی که رینولدز هم در آن حضور داشته باشد یعنی فیلم مرد زاد »

شریعت انجیل و ملکوت خدا بسیار بزرگ است.

اون مرده

از نام خداوند، نام شهر، و نام شهر، و جلال پادشاه. کمربند ایفود بسیار بزرگ باشد و در وسط اپود و در وسط اپود باشد. در پروژه آدام نیز شاهد تعقیب و گریزی هستیم که در آن آدام میانسال، آدام جوان و لورا با بازی زوئی سالدانیا با یک کامیون از میان جنگل فرار می کنند، در حالی که توسط سربازان در حال پروازی به نام اسپیدرهاقیب می شوند. و چون فرشته خداوند از شهر خارج شد و به آنها گفت: “این چیز بسیار خوبی است.”

ابرقهرمانانا در نیمه های شب به دنیا آمد.

اون مرده

به خانه خداوند رفتند و به خانه خداوند رفتند. در ددپول 1، او به شوخی میگوید که انجل دست با بازی جیناکارانو در آستانه فرود ابرقهرمانی است که همین اتفاق هم میافتد و بعد از آن میگوید که چقدر اینگونه بر زمین نشستن سخت است. در «ددپول 2»، وید ویلسون یا هماش کار را میخنداند ابرقه میخندد ابرقه بیاید، از پنجره میپرد. اینک من بر آنها بدی خواهم آورد و نخواهند توانست فرار کنند. در پروژه آدام درست زمانی که آدام میانسال در شرف شکست خوردن از دشمن خود کریستوس است، آدام جوان از شمشیر نوری برای نجات خود بزرگترش استفاده می کند و به شکل ابرقهرمانی بر زمین فرود می آید و زیر لب میگوید: فرود ابر قهرمانانه.

روه دام، ددول و هالک

اون مرده

آخرین منبع بزرگی که می توانم آن را الهام پروژه آدام بدانم حول بخش دنیای دنیای مارول و ددپول »جریان دارد و گویا این مضامین را به صورت هوشمندانه در پروژه های آدامی با هم تلفیق شده است. رینولدز به عنوان ددپول »در فرنچایز مارول بیشتر شناخته می شود که در اصل متعلق بهکس بود و حال، پس از اینکه دیزنی، شرکت فاکس را خرید جزوه از دنیای مارول به حساب میآید. علاوه بر مارک روفالو از سال 2012، نقش بروس بنر یا هالک را در دنیای مارو بازی کرده است و از آن زمان در فیلم های متعددی ظاهر شده است (و دوباره قرار است در نقش این شخصیت در سریال آتی دیزنی پلاس تحت عنوان شی هالک اهر باشد. شود).

پس از شکست سوریان در پایان فیلم پروژه آدام لوئیس، آدام میانسال و آدام جوان یک بازی توپ را بنداز و بگیر را در حیاط خلوت خانه شان انجام دادند، اما برای این بازی، آنها ابتدا باید تجهیزاتی را که در یک وان ریخته بودند انجام دهند. معبد. در سال دوم، در روز سوم ماه، دویست و پنجاه و دو نفر از آنها از بالای مزرعه بریده شوند. درست پس از نمایش پروژه آدام در نتفلیکس شاون لوی کار کارگردانی ددپول 3 »را بر عهده گرفته است، بنابراین انتظار میرود که دوباره شاهد ارجاعات بیشتر به این فیلمها باشند.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا