تکنولوژی

حل مشکل not registered on network در گوشی سامسونگ

در مشکل را حل کنید در شبکه ثبت نشده است روی گوشی سامسونگ می تواند بسیاری از کاربران را از این خطا نجات دهد. خواندن این مقاله را به شما توصیه می کنیم.

خرید زمین در گلبهار مشهد

بسیاری از کاربران سیستم عامل اندروید به خصوص کاربران گوشی های گلکسی اس 4 تا سری گلکسی اس 8 سامسونگ با مشکلات عدم ثبت نام در شبکه مواجه شده اند. هنگامی که می خواهید برای شخصی پیام ارسال کنید یا با شخصی تماس بگیرید، یک اعلان شبکه ثبت نشده ظاهر می شود. در این مقاله به بررسی این موضوع و ارائه راهکارهایی برای رفع مشکل شبکه ثبت نشده گوشی های سامسونگ پرداخته ایم. گوش به زنگ باشید.

حل مشکل عدم ثبت نام در شبکه در گوشی های سامسونگ

محتوای این مقاله:

  • دلیل عدم ثبت نام در شبکه
  • راه حل اول: تجهیزات را ارتقا دهید
  • راه حل 2: سیم کارت را بردارید و دوباره وارد کنید
  • راه حل 3: یک گام ساده برای حل مشکل شبکه ثبت نشده در گوشی های سامسونگ

دلیل نمایش خطا در شبکه ثبت نشده است

این ارور از اتصال گوشی به شبکه جلوگیری می کند و مشکلی رایج در گوشی های سامسونگ است. پیام‌های بدون اسکریپت در شبکه به سه دلیل در تلفن شما ظاهر می‌شوند:

  • به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار: گاهی اوقات به‌روزرسانی‌های میان‌افزار منتشر شده پایدار نیستند و باعث بروز مشکلاتی در گوشی می‌شوند. اگر بعد از آپدیت خطای ثبت نشده در شبکه ظاهر شد، باید منتظر بمانید تا آپدیت صادر شود.
  • مشکل شماره IMEI: در این حالت شماره IMEI گوشی به SN 0000 تغییر می کند و نشان می دهد که شماره SN خراب است و نیاز به تعمیر دارد.
  • سیم کارت جدید: اگر سیم کارت جدیدی را در گوشی خود نصب کنید، ممکن است گوشی نتواند به موقع با ارائه دهنده سیم کارت مطابقت داشته باشد. به همین دلیل پیغام Not Registered on Network نمایش داده می شود.

راه حل Olaror در شبکه فهرست نشده است: به روز رسانی سخت افزار

راه حل اول: تجهیزات را ارتقا دهید

اگر پیام لغو اشتراک از شبکه را در تلفن سامسونگ خود دریافت کردید، آخرین به روز رسانی سیستم عامل ارائه شده به آن را دانلود و نصب کنید. از آنجایی که این یک مشکل بزرگ است، می توان با اطمینان گفت که سامسونگ در تلاش است راه حلی بیابد. برای به روز رسانی گوشی خود، تنظیمات > تلفن > به روز رسانی نرم افزار را دنبال کنید.

راه حل 2 خطا در شبکه ثبت نشده است: سیم کارت را بردارید و دوباره وارد کنید

راه حل 2: سیم کارت را بردارید و دوباره وارد کنید

به عنوان یکی از راه های حل مشکل عدم ضبط در شبکه در گوشی های سامسونگ می توانید سیم کارت گوشی را بردارید و آن را ریست کنید. برای این کار باید گوشی خود را خاموش کنید، سیم کارت را بردارید، چند دقیقه صبر کنید، سیم کارت را وارد کرده و گوشی خود را ریستارت کنید.

راه حل Sumarver که در شبکه فهرست نشده است: یک اقدام ساده

راه حل 3: یک گام ساده برای حل مشکل شبکه ثبت نشده در گوشی های سامسونگ

برای استفاده از این روش، به تنظیمات گوشی خود بروید، به Wireless and Networks یا Network Connections بروید و به More Networks> Mobile Networks بروید (اگر شبکه تلفن همراه را نمی بینید به تنظیمات بیشتر> Mobile Network بروید). به پایین صفحه بروید و اپراتور شبکه خود را از گزینه های Networks operators انتخاب کنید.

راه حل 3: یک گام ساده برای حل مشکل شبکه ثبت نشده در گوشی های سامسونگ

اگر راه حل فوق جواب نداد، به Mobile Networks بروید، حالت شبکه را روی WCDMA only قرار دهید و گوشی خود را ریستارت کنید. توجه داشته باشید که GSM اتصال 2G، WCDMA اتصال 3G و LTE اتصال 4G را فراهم می کند.

روش های ذکر شده در بالا به بسیاری از افراد کمک کرده است تا مشکل عدم ثبت نام در شبکه را در تلفن های سامسونگ حل کنند. امیدواریم این راه حل ها به حل مشکل شما نیز کمک کند.

بیشتر بخوانید:

.

منبع: android-recovery

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا