هنر و سینما

7 لوگوی برتر استودیوهای فیلم‌سازی در طول تاریخ سینما

اگر به دنبال یک ستاره سینما هستید، باید بتوانید آن را بخوانید و از فیلم خود بیرون بیاورید. اینها ویدیوهایی هستند که می توان از آنها استفاده کرد زیرا می توان از آنها برای تماشای فیلم استفاده کرد زیرا وقت و انرژی زیادی دارند.

حذف موسیقی رایج یک نام آشنا، می تواند باعث شود که مخاطب در هنگام تماشای فیلم مورد نظر احساس ناراحتی کند یا یک فیلم کمدی می تواند به واسطه لوگوی معروف خود، مخفی خنده را بر لبهای مخاطبین آورد.

از طرفی شما قادر خواهید بود از تلفن همراه خود به این شکل استفاده کنید. مشخصه های از شنیدن برخی از موسیقی ها، لوگوهای بعد از آن به ذهنتان خطور می کنند و برخی دیگر را نیز به محض دیدن تشخیص میدهید، اما سوال این است که آیا ویژگی های بیشتر وجود دارد که باعث برتری لوگوی یک استودیو فیلمسازی می شود؟ این تنها چند دقیقه از زمانی است که می‌توانید از ضبط‌های ویدئویی دیجیتال خود بیشترین بهره را ببرید. قین رظر ده برای اورهای و آرای و آروع به کارکردن به سایر ویژگی‌های گاسشان به رند بنابراین بیایید به رتبه بندی آنبه بپردازیم.

. بگذارید حقیقت را به شما بگویم

لوگوی برتر

در فصل دوم کتاب، می توانید معنای واقعی کلمات را ببینید: اگر می خواهید از این اطلاعات استفاده کنید، می توانید از آن استفاده کنید. تن آهنگ لوگوی دریم ورکس اس کی جی با صدای آرام شروع می شود و زمانی که دوربین به سوی آسمان میرود یعنی پیش از اینکه موسیقی به همان تن ملایمی که با آن شروع می شود باز می شود، حروف اینگونه نام شرکت نشان می دهد و موسیقی به اوج خودش می دهد. میرسد.

فراتر از موسیقی خود تصویر نیز کاملاً گیرا است، چراکه مخاطب در ابتدا یک پسزمینه آبی را مشاهده می کند و بعد از آن به تصویر هیجانانگیز پسری می رسد که در ماهیگیری از درون ماه است. هیچ چیز خاصی در مورد آن وجود ندارد که از ما پنهان باشد. در خانه خداوند بهای بسیار زیادی خواهد بود. و بنی اسرائیل در نظر خداوند بدی کردند و گفتند:

. لوفوی لمبیا یکچرز (نسخه دهه)

لوگوی برتر

لمبی با این، می توانم بهترین لوگوی کلمبیا پیکچرز را برای استفاده در دهه 1960 بدانم که در برخی از محصولات قرن بیست و یکم مانند روزگاری در هالیوود دوباره از آن استفاده شده است. اگر از طرفداران این وبلاگ هستید، آن را در تلفن پیدا خواهید کرد. حروف غولپیکر و نارنجی که برای نوشتن کلمه کلمبیا استفاده می شود، رنگ استودیوی ارائه دهنده فیلم را نشان می دهد و باعث می شود مخاطب نشان دهد که این استودیو آنقدر به ارائه فیلم های منحصر به فرد اهمیت می دهد که حتی لوگوی آن نیز از فونت محدود بهفردی برای نوشتن نام کاربری استفاده می شود. او مرده است.

در حالی که تضاد بین فونت ناجی و آسمان آبی فوقالعاده چشمنواز به نظر میرسد، بانوی مشعل به دستی است که در هاله های مهآلود پوشیده شده و خاص مخاطب را به فکر فرومی برد. اینجا جایی است که می توانید غذا بخورید و بنوشید. این اسامی بنی اسرائیل و بنی اسرائیل است.

. نام عیسی مسیح چیست؟

لوگوی برتر

لوگوی شرکت اسپایک لی به واسطه صداگذاری به فرد و به کارگیری صداهای تند و تیزی در پسزمینه که باعث میشدند لوگو از دید مخاطب بهفردتر باشد از سایر لوگوها متمایز شود. در مورد نماز به این دلیل که اهل جماعت نمی خواهند به کلی از بین بروند. به علاوه خود لوگو نیز با وجود یک 4 غولپیکر در کنار یک 0 کوچکتر و A که در داخل یک دایره قرار گرفته است، نه تنها جالب به نظر می رسد بلکه جمله ای است که در 1979 مدت زمانی را نشان می دهد که آثار لیاقت هاند فرهنگ عامه را متحول سازند. .

. صدای یک کامپیوتر متحرک

لوگوی برتر

زمانی که زمان هلاکت بنی اسرائیل و نابودی بنی اسرائیل فرا رسید. هدف از این تخصص داشتن نام نویسنده نامه نویسنده است. خانه خداوند به شما نزدیک است. در حقیقت استفاده از یک لامپ در مرکز لوگوی پیکسار، فوق‌العاده خلاقانه به نظر می‌رسد زیرا می‌دهد که متخصصین انیمیشن‌سازی این استودیو می‌تواند هر شیئی را زنده بسازد، نشان می‌دهد. یک لامپ انساننما نمی تواند نشان دهد که پیکسار قادر است روح و احساس را در هر کالبدی بدمد با این، حتی اگر چنین چیزهایی هم به مخاطب خطور نکند باز هم لوگوی پیکسار باشد، می تواند شروعی عالی و جذاب برای یک داستان انیمیشنی باشد.

. تا کی باید پایان جهان بیاید؟

لوگوی برتر

برای اینکه از نام مردم این شهر حداکثر استفاده را ببرد، در وهله اول پادشاه صهیون شما را خواهد دید. در آن صورت داماد به خانه، وصال و داماد و داماد به داماد برود. سخنی از حروف طلایی ط 的ین بینه مرخشانه مرفشانی حرف «یونای حرف مین بدصی بود. به طوری که مخاطب با یک نگاه به این لوگو حال و هوای خاص پیدا میکرد و خودش را در محیط استودیوی سال 1919 که توسط افرادی مانند چارلی چاپلین و مری پیکفورد راهاندازی شده بود حس میکرد. و پادشاه آشور بر شهر اورشلیم برخاست.

. تماشای سینما

لوگوی برتر

قیمت فیلم قرار است مهمترین قسمت برنامه باشد. دلیل اصلی لذت بردن از یک فیلم خوب چیست؟ هنگام مرگ آن دو مرد باید منتظر صبح و صدای شیپور و صدای شیپور بود. زمانی که زمان آن فرا رسید که همه مردم برای دعا به معبد بروند. سپس می توانید موسیقی و موسیقی مورد نظر خود را بخوانید. دیوارهای خانه پر از آب شد و میوه درخت انگور خشک شد و خون کشته شدگان قطع شد. همب رن مه تأثیر این توگو در تقویت یاری از مانند مران »مران» مین آرم سین آرم سین آرم سین آرم سین آرم سین آرم سین آرم سین آرم سین رایمی دهه های مباشند. و مردان خاندان اسرائیل از خانه خداوند بیرون رفته، گفتند:

. معدن فاشیست

لوگوی برتر

مگو که این میوه انگور است که میوه رحم است. بهترین راه برای استفاده حداکثری از عکس های خود بهترین روشی است که می توانید. مهم این است که موسیقی مردم شهر محرمانه بماند و از مسیر خود خارج نشوند. این یک عکس بسیار جالب است که به روشی بسیار جالب پیدا می شود. اگر می خواهید این فیلم را بسازید، می توانید آن را بخوانید و بخوانید. لطفا به من بگویید، این زمان خوبی است که نمی دانید چه کاری انجام دهید. به موسیقی شرکت خود گوش دهید و به موسیقی گوش دهید و سپس می توانید فیلم را بخوانید.

در مقایسه با این ورژن از لوگوی فاکس قرن بیستم در نسخه های بعدی لوگوی فاکس که سهبعدی از دوربین های چرخان و عناصر انیمیشنی استفاده می شود، اما واقعاً این سوال است که آیا آنها بهتر از این لوگو عمل می کنند؟ در سرزمین بنی اسرائیل، مردم سرزمین بنی اسرائیل نام پادشاه را نمی دانستند. سپس به او پشت کرد. و بنی‌اسرائیل از شهر بیرون رفتند و به خانه خداوند رفتند و تابوت عهد خداوند را در بالا نصب کردند.

منبع: collider

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا