تکنولوژی

رفع ریپورت اینستاگرام ؛ آشنایی با روش های رفع مسدود شدن اکانت اینستاگرام

اگر اکانت اینستاگرام شما مسدود شده است، نیازی به ناراحتی ندارید زیرا راهی برای باز کردن آن وجود دارد. در اینجا چگونه است گزارش اینستاگرام خود را ویرایش کنید قبلاً آموزش دیده است.

خرید زمین در گلبهار مشهد

زمانی که اکانت اینستاگرام شما مسدود می شود، هر زمان که بخواهید فردی را فالو کنید، مثلاً یک پست یا کامنت زیر یک پست بنویسید، عبارت Action Block را مشاهده خواهید کرد. اگر با این اعلان مواجه شدید ناراحت نشوید زیرا معنای این اعلان با معنای اعلان تعلیق اینستاگرام که هنگام مسدود شدن ورود کاربر به حساب خود ظاهر می شود یکسان نیست.

برخی از افراد می خواهند بدانند چرا اینستاگرام گاهی اوقات به کاربران خود اجازه انجام اقدامات خاصی را نمی دهد؟ چگونه می توانند از چنین کمبودهایی جلوگیری کنند؟ و چگونه حساب مسدود شده آنها را باز کنیم؟ در این پست طی آموزش نحوه حذف ریپورت اینستاگرام به تفصیل به موضوع فوق پرداختیم و دو سوال اصلی در مورد چرایی مسدود کردن اکانت اینستاگرام و نحوه حذف ریپورت اینستاگرام را مورد بحث قرار دادیم.اکانت اینستاگرام مسدود شد. گوش به زنگ باشید.

گزارش اینستاگرام خود را ویرایش کنید

نحوه حذف اکانت اینستاگرام

سوال 1: چرا اینستاگرام حساب ها را مسدود می کند؟

شبکه اجتماعی بزرگ اینستاگرام اغلب با کاربران خود به شیوه‌ای خشن و خشن رفتار می‌کند، به‌ویژه زمانی که آن‌ها آن را به عنوان یک حساب اسپم (ارائه اطلاعات بی‌معنا، جعل حساب یا آزار سایر کاربران) می‌بینند. منظور از اینستاگرام، محدود کردن کاربران از طریق محدود کردن دسترسی به فعالیت هایی مانند کامنت، لایک و فالو کردن دیگران است.

قاعده کلی این است که برای جذب فالوورهای بیشتر و ارسال پیام هایی که ممکن است باعث آزار دیگران شود، زیاده روی نکنید. توجه داشته باشید که اینستاگرام به طور خودکار کاربران بد را پیدا می کند و بدتر از همه این است که کاربران هرگز نمی دانند چرا حساب های خود مسدود شده است. اینستاگرام در این زمینه مانند یک دیکتاتور عمل می کند و به کاربران مورد نظر هشدار نمی دهد و دلیلی برای مسدود کردن حساب ارائه نمی کند.

بنابراین بد نیست بدانید که یک اشتباه کوچک می تواند شما را از ورود به حساب کاربری خود باز دارد، اما دلیل آن را نمی دانید. اما نگران نباشید زیرا با خواندن این مقاله با برخی از این دلایل و راه حل هایی برای افزایش محبوبیت اینستاگرام آشنا خواهید شد.

پر طرفدارهای ای بی سی مگ
لیست قیمت گوشی آیفون امروز 9 آبان 1400

دلایل مسدود کردن اکانت اینستاگرام چیست؟

با مطالعه و درک دلایل زیر می توانید از مسدود شدن اکانت اینستاگرام خود جلوگیری کنید و اطمینان حاصل کنید که دیگر چنین مشکلاتی برای شما پیش نخواهد آمد. اگر اکانت اینستاگرام شما در حال حاضر مسدود است و دلیل آن را نمی دانید، دلایل زیر را مطالعه کنید تا متوجه شوید که چرا اکانت شما مسدود شده است و سپس قسمت دوم این مقاله را برای رفع مسدودیت اکانت اینستاگرام خود بررسی کنید.

 • پست های کافی در اکانت اینستاگرام شما وجود ندارد

ممکن است اخیرا یک حساب کاربری ایجاد شده باشد، اما کاربران قادر به لایک کردن یا نظر دادن در مورد مقاله نبوده باشند. در این صورت دلیل مسدود شدن اکانت شما این است که اینستاگرام شما را به دلیل عدم ارسال پست در حساب کاربری خود به عنوان یک کاربر جعلی معرفی کرده است. شما باید چند عکس را در حساب اینستاگرام خود آپلود کنید. 10 مقاله برای شروع کافی است. همه عکس های خود را کنار هم قرار ندهید؛ شما باید این کار را در طول زمان انجام دهید.

 • اطلاعات حساب کامل نبود

اگر هنوز اطلاعات اکانت خود را وارد نکرده اید و هنوز پروفایل یا عکسی در اکانت اینستاگرام خود قرار نداده اید، اینستاگرام شما را کاربر کاذب می داند و حساب شما را مسدود می کند. برای حذف ریپورت اینستاگرام و باز کردن حساب کاربری خود، باید پروفایل خود را پر کنید.

 • هر بار مطالب زیادی ارسال کنید
هر بار مطالب زیادی ارسال کنید
گزارش اینستاگرام خود را ویرایش کنید

ارسال های مکرر می تواند باعث مسدود شدن حساب اینستاگرام شما شود. اینستاگرام هرزنامه ها را شناسایی می کند و حساب هایی را که چندین پست را در مدت زمان کوتاهی ارسال می کنند مسدود می کند. ساده ترین راه برای جلوگیری از مسدود شدن حساب خود در این مورد، برنامه ریزی یک پست است.

بیشتر بخوانید:

آمار مرگ و میر و بروز کرونا در ایران؛ گزارش فوری

نحوه فعال کردن حالت شب در واتس اپ (حالت تاریک)

چگونه مشکل TikTok را حل کنیم

ارسال پیام های برنامه ریزی شده به تلگرام

 • مانند یک سری مقاله در مدت زمان کوتاه

لذت بردن از پست های دیگر کاربران در کوتاه مدت نیز ممکن است باعث مسدود شدن حساب شود. اینستاگرام رفتارهایی مانند اسپم را می پذیرد، زیرا برخی افراد پست های زیادی را برای جلب توجه سایر کاربران لایک می کنند. طبق قوانین اینستاگرام شما می توانید از 350 عکس و ویدیو در یک ساعت لذت ببرید. ما به شما توصیه می کنیم این قانون را رعایت کنید.

 • چندین حساب را دنبال کنید
پر طرفدارهای ای بی سی مگ
قیمت هوآوی نوآ 9 (Huawei Nova 9) مشخص شد
چندین حساب را دنبال کنید
گزارش اینستاگرام خود را ویرایش کنید

دنبال کردن چندین اکانت اسپم محسوب می شود و می تواند باعث مسدود شدن حساب کاربری اینستاگرام شود. اگر اخیراً افراد زیادی را دنبال کرده اید، به همین دلیل است که حساب شما مسدود شده است. از این پس نباید بیش از 20 حساب در ساعت ردیابی کنید. همچنین بدانید که می توانید تا 7500 اکانت را دنبال کنید.

 • محتوای تکراری ارسال کنید

اگر پست‌ها، ایموجی‌ها یا کامنت‌های تکراری بگذارید، اینستاگرام به محض اینکه مشخص شد حساب شما را به طور نامحدود مسدود می‌کند. طبق اطلاعات ارائه شده توسط کاربرانی که این تجربه را داشته اند، زمانی که با پیام Action Block مواجه می شوید، ممکن است حساب شما برای ساعت ها یا هفته ها مسدود شود.

 • سایر کاربران اغلب ذکر می کنند
سایر کاربران اغلب ذکر می کنند
گزارش اینستاگرام خود را ویرایش کنید

ذکر مکرر سایر کاربران نیز ممکن است حساب شما را مسدود کند. توصیه می کنیم در پست ها و کامنت های خود زیاد از سایر کاربران نام نبرید، زیرا این رفتار نمونه ای از رفتارهای تکراری و استفاده بیش از حد از اینستاگرام است. این امر به ویژه زمانی مهم است که به فردی اشاره می کنید که در لیست فالوورهای شما نیست. برای جلوگیری از مسدود شدن حساب خود تا حد امکان این کار را انجام ندهید.

 • استفاده نادرست از ربات های اینستاگرام

احتمالاً می‌دانید که ربات‌هایی وجود دارند که کاربران دیگر را در حساب شما دنبال می‌کنند، پست‌های آن‌ها را لایک می‌کنند و روی پست‌هایشان نظر می‌دهند. برای مثال ربات Instamber برای افزایش تعداد فالوورها یکی از این ربات هاست. این ربات ها در افزایش تعداد فالوورهای شخصی بسیار موثر هستند، اما بهتر است از آنها به درستی استفاده کنید.

برای جلوگیری از مسدود شدن حساب کاربری خود توسط اینستاگرام برای استفاده از چنین ربات هایی، باید دو ایده را در نظر بگیرید. 1. هنگام جابجایی یک ربات، اعمال آن را محدود کنید (مثلاً 15 تا 20 لایک برای مدت زمان مشخص کافی است)، 2. رباتی را انتخاب کنید که مانند یک فرد معمولی اقدامات مختلفی را انجام دهد. ربات Instamber هر دوی این ویژگی ها را دارد.

 • قوانین اینستاگرام را نادیده بگیرید

نادیده گرفتن قوانین شبکه اجتماعی اینستاگرام دلیل دیگری برای مسدود کردن حساب است. بخش دستورالعمل های اینستاگرام را در اینستاگرام بخوانید تا مطمئن شوید که اقدامات شما قوانین شبکه های اجتماعی را نقض نمی کند.

سوال 2: برای افزایش محبوبیت اینستاگرام چه کنیم؟

زمانی که اینستاگرام حساب شما را مسدود می کند، بازگشایی آن بین 3 تا 4 هفته طول می کشد. بنابراین، توصیه می کنیم برای جلوگیری از مسدود شدن حساب خود، اشتباهات ذکر شده در بالا را انجام ندهید. اما چگونه حساب مسدود شده خود را سریعتر باز کنیم؟ برای ویرایش رپورتاژ اینستاگرام، باید از اینستاگرام بخواهید تا حساب کاربری شما را دوباره تایید کند. در ادامه راه های ارتباط با اینستاگرام را درج خواهیم کرد.

 • هنگام مشاهده پیام درخواست ارسال کنید فعالیت مسدود شده
با مشاهده پیام Action blocked درخواست ارسال کنید
گزارش اینستاگرام خود را ویرایش کنید

همانطور که گفته شد، دریافت پیام Action Blocked مانند مسدود کردن حساب شما است. هنگامی که با این پیام مواجه شدید، برای ارسال پیامی در مورد این مشکل در اینستاگرام، به ما بگویید. پس از زدن گزینه Tell Us، اینستاگرام ممکن است از طریق ایمیل از شما بخواهد که اطلاعات امنیتی را تکمیل کنید و سپس عکسی را برای شما ارسال کند تا مطمئن شود که یک شخص واقعی هستید. هنگامی که عکس خود را آپلود کردید، اینستاگرام در چند روز حساب شما را بازیابی می کند.

 • با ایجاد تغییرات، درخواست حذف بلوک را در حساب اینستاگرام خود ارسال کنید
با ویرایش اینستاگرام درخواست حذف اکانت را ارسال کنید
گزارش اینستاگرام خود را ویرایش کنید

در پروفایل اینستاگرام خود، روی گزینه یا تنظیمات (آیکون در گوشه سمت راست بالای صفحه) و در پایین صفحه، روی گزارش مشکل کلیک کنید. از این قسمت می توانید مسائل مختلف اینستاگرام را گزارش کنید. اکنون باید آنچه را که کار نمی کند لمس کنید، فرم باز شده را با درخواست باز کردن قفل حساب اینستاگرام خود پر کنید، بگویید که یک شخص واقعی هستید و گزینه ارسال را لمس کنید.

اگر صبور باشید، اینستاگرام پس از مدتی حساب شما را بازیابی می کند، اما اگر علاقه ای به انتظار ندارید، تغییر پروفایل اکانت و حذف و نصب مجدد اپلیکیشن اینستاگرام روی گوشی، دو راه دیگر برای مسدود کردن حساب اینستاگرام شما است. توجه داشته باشید که قبل از حذف برنامه اینستاگرام از گوشی خود باید اطلاعات خود را بازیابی کنید.

بیشتر بخوانید:

.

منبع: instamber

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا