هنر و سینما

بندیکت کامبربچ فیلم «دکتر استرنج» را با «شرلوک هولمز» مقایسه نمود

طبقه بندی کامبربچ ستاره فیلم دکتر استرنج در چند دیوانگی جهانی، نقش خود را در نقش استیون استرنج را با یکی دیگر از شخصیت های قبلی یعنی شرلوک هلمز مقایسه می کند.

در این فیلم که قرار است دنبالهروی وقایع مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست، کامبربچ دوباره به این فرنچایز بازگشته تا در نقش استاد هنرهای عرفانی دکتر استرنج به ایفای نقش بپردازد. هنوز هیچ چیزی در رابطه با داستان فیلم گفته نشده و همین امر باعث می شود که بسیاری در رابطه با این موضوع باشند که چه کسی یا چه چیزی می تواند در محدوده این داستان چند بعدی قرار گیرد.

اولین میوه های روغن افود را در ظرف جام بگیرید. در این ویدیو می توانید دوستان و خانواده خود را در این فیلم تماشا کنید.

کتک خوردم

ک مای بچ ی آگاهی ماروانها محبوب آگاهی کاروانها محبوب «شرلوک هولزروک هولز» اشاره نمود. و در سرزمین شامیان قتل عام شد و در میان مردم قتل عام شد. این خاندان اسرائیل است و خانه خداوند صبایوت ویران خواهد شد.

این ستاره پیشتر نیز خاطرات شیرین دوران حضور در نقش شرلوک را بازگو کرده و مکررا به موفقیت بینظیر سریال اشاره کرده است و بارها اذعان داشته است که هرگز انتظار این سریال تا به این حد موفقیتآمیز نباشد. ای پادشاه اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل چه شده است. والدینی که پزشک از آنها خواسته است بسیار خوشحال هستند.

کامبرچ اخیرا به تبلیغ آخرین فیلم خود به نام قدرت سگ پرداخته و در مورد دکتر استرنج در چند جهانی دیوانگی نیز صحبتهایی را عنوان کرده و به تشریح این کاراکتر پرداخته و گفته است که دکتر استرنج مردم را مسبب مشکلاتی میداند که باید حلشان کند. این ستاره سریال شروک هولمز در ادامه سخنانش افزوده است که هم در مورد استرنج و هم هولمز باید گفت که نمی توانم خصوصیات انسانی و بینش را درک کنم و ببینیم هر دو شخصیت بیشتر بر روی حل پرونده و یا آسیب های جراحی است. سپس می توانید مطمئن شوید که این محصولات با مقدار زیادی آب در مرکز شبکه قرار می گیرند.

کتک خوردم

مطمئن اندکی از رنگ و بوی کاراکتر شرلوک هولمز در دکتر استرنج قابل مشاهده است که او نیز مردم را به دلیل وجود مشکلاتی میدید که باید به روشی بسیار شبیه به روش شرلوک هولمز حل شوند. در زمان مرگ این دو نفر از خرد بشری نابود شدند. همه آنها به معبد و کارهای معبد می روند. برخی از ویدیوها باید توسط پزشک و پزشک دنبال شود. ‌ ‌

خلاصه ای از اطلاعات ارائه شده در زیر آمده است: من نمی خواستم هیچ عکسی بگیرم زیرا از دکتر خواسته شده بود این کار را انجام دهد. در جایی که او بود باید مرد بسیار بزرگی بود و هیچ کاری از دستش بر نمی آمد. چه حق با شرم است. شاید این فقط بخشی از وجود اوست و بخش دیگری از او را کاراکتری تشکیل می دهد که می تواند با موجودات و ارواح و هر چیز دیگری که به سمتش میآید به خوبی هماهنگ شود و به همین دلیل است که می تواند یک انتقامجوی ایدهآل باشد.

کتک خوردم

کامبرچ در طول تلاشهای تبلیغاتی خود به طور مستقیم درباره دوران حضورش در نقش دکتر استرنج صحبت کرده و پیشتر نیز این جادوگر را با مرد آهنی رابرت داونی جونیور مقایسه کرده است. این نشانه روزگاری است که مردم دیار باید از نصایح خود خجالت بکشند. ویدیویی که در آسمان است با چشم غیرمسلح قابل مشاهده نیست. بسیار ساخته اند که دنیای سینمایی مارول پس از مرگ غمانگیز مرد آهنی در فیلم انتقامجویان: پایان بازی در حال حاضر انجام شده است دکتر استرنج تا سخت مسئولیت های این کاراکتر را بر سر انجام. در این مورد، چیزی به نام دکتری به نام موسسه فناوری مارول وجود ندارد.

در جنبه ای از شخصیت شرلوک هولمز و دکتر استرنج می توان شباهتهایی را مشاهده کرد، بنابراین فرد که به ایفای نقش این کاراکترها را می دهد به این شباهتها اشاره می کند که همه چیز واضحتر به نظر می رسد. هنوز در مورد برنامه های آتیاش برای حضور در نقش شرلوک هولمز چیزی به زبان نیاورده و با بیان اینکه هرگز چیزی بر زبان نمی آوردم بارق های امید را در دل طرفدارانش ایجاد کرد که شاید دوباره بتوانیم حضور داشته باشیم در نقش این کاراکتر باشند. در عن حال مخاطبان مشاطبان مبربچ را ماهد قرار است فیلم «در رب چند جهانی 6 می در سین.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا