تکنولوژی

ارسال پیام زمان بندی شده در تلگرام ؛ چگونه ارسال پیام تلگرامی را زمان بندی کنیم؟

تلگرام یک شبکه پیام رسان بزرگ است و گاهی اوقات لازم است آن پیام را در زمان خاصی ارسال کنید. در این مقاله نحوه ارسال پیام های برنامه ریزی شده توسط تلگرام قبلاً آموزش دیده است.

خرید زمین در گلبهار مشهد

فرض کنید ایده ای در اواخر شب به ذهن شما خطور می کند اما نمی خواهید با ارسال پیامی در مورد آن، مخاطبان خود را تحریک کنید. برای این منظور باید پیام خود را در زمان مورد نظر ارسال کنید یا از قابلیت زمانبندی پیام تلگرام استفاده کنید تا این نرم افزار پیام مورد نظر شما را در زمان مشخصی برای گیرنده شما ارسال کند.

تلگرام این قابلیت را دارد که در زمان و تاریخ مشخصی از یک کاربر به کاربر دیگر پیام ارسال کند. این ویژگی تلگرام در صورتی مفید است که می خواهید یادداشت یادآوری تنظیم کنید، هشداری را برای یک تاریخ خاص تنظیم کنید، یا در تاریخ و ساعت خاصی به شخصی پیام تبریک بفرستید. یادگیری و استفاده از قابلیت ارسال پیام های زمان بندی شده در تلگرام آسان و ساده است. این ویژگی باعث می شود که ارسال پیام را فراموش کنید. نحوه ارسال پیام برنامه ریزی شده در تلگرام به این صورت است. گوش به زنگ باشید.

آموزش ارسال پیام های زمان بندی شده در تلگرام

یک پیام آماده کنید

اپلیکیشن تلگرام را باز کنید. به یک گروه چت یا پیام زنده بروید. پیامی را که می خواهید مرتب کنید بنویسید. این گزینه را بعد از نوشتن به جای ارسال روشن نگه دارید.

پس از نگه داشتن کلید راه اندازی، یک پاپ آپ کوچک ظاهر می شود. در این قسمت گزینه ای به نام Message Scheduling (به معنی زمان بندی پیام) وجود دارد. روی این گزینه کلیک کنید و تاریخ و ساعت ارسال پیام خود را وارد کنید. سپس روی گزینه آبی رنگ ارسال در زمان مورد نظر کلیک کنید.

مدیریت پیام های برنامه ریزی شده

پس از انجام مراحل فوق، به صفحه ای به نام پیام های زمان بندی شده هدایت می شوید. در این بخش می توانید تمامی پیام های زمان بندی شده خود را مشاهده و مدیریت کنید. برای بازگشت به این صفحه باید روی نماد تقویم در گوشه سمت راست پایین صفحه چت ضربه بزنید.

در این بخش می توانید پیام برنامه ریزی شده خود را با کلیک طولانی بر روی آن حذف، ویرایش یا فوروارد کنید.

امکان ارسال پیام های زمان بندی شده در تلگرام پس از انجام مراحل فوق، کاربر در زمان تعیین شده پیامی را برای مخاطبان تعیین شده ارسال می کند. با این روش می توانید هر تعداد پیام را که بخواهید سازماندهی کنید.

بیشتر بخوانید:

.

منبع: android.gadgethacks

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا