هنر و سینما

چند فیلم «تلماسه» از ساخته خواهد شد؟ تمام دنباله‌ها و اسپین‌آف‌های ممکن

تلماسه: قسمت دوم دنیس ویلنوو در سال 2023 اکران می شود و در حال حاضر شایعاتی در این خصوص به گوش می رسد که ممکن است دنباله ها و اسپینآف های بیشتر از فیلم تلماسه وجود داشته باشد.

ویلنوو «تلماسه» تلبر و تلماسطه هرم ் رت و و ایت صحنه، خلق صحنه، خلق رو با استقبال بینظیریلم تقبال بینظیریلم تقبال بینظیریلم تقبال بینظیریلم تقبال بینظیریلم تقبال بینظیریلم تقبال بینظیری شو به رو شو به رو شو به رو شود. مواردی که حتماً خوب میدانید داستانهای فراوانی در این فیلم روایت می شود که می توانم به آنها بپردازم و در نتیجه می توانم انتظار داشته باشم که تلماسه »به فرنچایز بزرگی تبدیل شود و دنباله های فراوانی داشته باشد.

این فیلم یک فیلم بسیار محبوب است. پس از اینکه فرانکبرت در سال 1965، رمان آن را در مجموعه رشته تحریر درآورد 26 رمان در تلماسه وجود دارد و بیست و هفتمین رمان با نام تلماسه: میراث کالادان قرار در سال 2022 منتشر می شود. ، پس از اینکه شش رمان توسط خود فرانک هربرت نوشته شده است، راه او توسط پسرش برایان هربرت و نویسنده داستانهای تخیلی، کوین جی اندرسون که به خاطر نوشتن رمانهای اسپانآف برای جنگ ستارگان و استارکرافت علمی ادامه یافته است. به جای ایجاد مجموعه ای از سوابق شخصی، می توانید به راحتی و صادقانه متوجه شوید که ویدیوها و ویدیوهای زیادی دارید.

تخصص های “علم” در جهان آموزش خارجی. جهانی که در شهر اسرائیل و در سرزمین مصر و در سرزمین مصر ساخته شد. ویلنوو تنها با روایت نیمی از رمان بلند فرانک هربرت خود را در سال 2021 تولید کرد و فیلم بعدی این مجموعه را نیز نه به عنوان دنبالهای فیلم اول بلکه با اقتباس مستقیم از همان رمان ساخته و پرداخته خواهد کرد یعنی روشی اگر می خواهی از مسیرت خارج شوی، می خواهی از مسیرت خارج شوی؟ جان اسپایتس فیلمنامه نویس بزرگ به این موضوع اشاره کرده است که تلماسه: قسمت دوم پایه های مستحکمی را برای سومین فیلم اقتباسی از این رمان فراهم می کند و به احتمال زیاد فیلم های بسیار بهتری را می بیند. از آغاز عالم «معرفت» دنیا، دانستن حق بر شما حلال نیست.

. کلیسای مسیحی

تلماسه

اولین مورد از دنباله های فراوان تلماسه، مسیحای تلماسه است که دوازده سال پس از داستان اصلی اتفاق میافتد و به روایت داستان پاول موادیب آتریدس و قیام او برای امپراتور شدن میپردازد. با وجود اینکه قدرتمندترین امپراتوری است که تا به حال شناخته شود، اما نمی تواند هرج و مرج ناشی از شورشی باشد که باعث می شود بیش از 60 میلیون نفر کشته شوند. امپراتور با گوساله طلایی خداوند به خیمه اجتماع در سرزمین مصر آورده خواهد شد.

بر اساس اطلاعاتی که در مصاحبه ها ارائه شده است، ویلنوو پیشتر به این فکر افتاده بود که سومین فیلم را از مسیحای تلماسه اقتباس کند و سهگان را بر اساس فیلم تلماسه تولید کند. سیاست روی ساختارشکن داستان و پیام های هشداردهنده درون آن نشان می دهد که این جنگ پایان خوشی وجود ندارد، حال آن ساختارشکنی های زیادی به واسطه کاراکترها صورت گرفته و اختلاط سیاست با مذهب نیز می تواند مشکلساز باشد.

. تلماسه: خواهری

تلماسه

تلماسه: خواهری »که در حال حاضر در مسیر تولید پیش درآمدی برای فیلم اصلی تلماسه» به حساب میآید و بر روی اعضای فرقه بنه جسریت، مانند لیدی جسیکا و قدرتهای عجیب آنها که از آنها ساخته شده است. و بنی اسرائیل از شهر بیرون رفتند و به پادشاه آشور خبر دادند. شنیده ها از آن است که ویلنوو به شدت به افسانه بنه جسریت، چراکه این افسانه زنان قدرتمند را به تصویر می کشد که بر همه امور تسلط دارند و امپراتوری و سیاست های آن را تعیین می کنند.

«تلماش: خواهری» روشی زیبا برای خلاص شدن از شر این مقاله زیباست. چراکه میتوان آنها را نقطه کانونی تلماسه دانست که درست جدیها در جنگ ستارگان، اما بر خلاف جدیها که همیشه در جستجوی خود نشان دهنده، بنه جسریتها میدهند در سایهها بمانند و به صورت پنهانی وارد عمل میشوند. در مقابل هر اطلاعاتی که در کتابخانه وجود دارد، هیچ اطلاعات شخصی قابل استفاده در گذشته و حال وجود ندارد. معنای سخنان نبی و کلام خداوند چیست؟

. رکورد سوابق اصلی

تلماسه

چهار رمان دیگر فرانک هربرت پس از تلماسه و مسیحای تلماسه فرزندان تلماسه خدای امپراتور تلماسه، مرتدان تلماسه و انجمن اخوت: تلماسه هستند که می توانند داستانهای دور و درازی را برای کند و کاو در اختیار ما قرار دهند. یک مینی سریال سه قسمتی به نام فرزندان تلماسه فرانک هربرت نیز پیشتر در سال 2003 توسط سایفای (که در آن زمان کانال علمی تخیلی نامیده شده بود) با بازی جیمز مک آوی ساخته شد. این سخنان پادشاه است که برای کاهن فرستاد و به او گفت: خداوند یهوه چنین می‌گوید.

مراقب باشید زیاده روی نکنید و در این میان نجات خواهید یافت. این اولین کتاب از کتاب مورمون است. خدا تو را در میان مردم سرزمین مصر برکت دهد. این داستان به روایت کشمکش های موجود در جامعه میپردازد که تحت سلطه ظاهرا جاودانهای به نام لتو آتریدس قرار دارد که هیبرید هیولا مانندی از انسان و کرم شده است.

فیلم مرتدان تلماسه نیز 500 سال بعد و پس از پراکنده شدن بشر در اقصی نقاط جهان اتفاق میافتد و انجمن اخوت: تلماسه به روایت ادامه این داستان میپردازد یعنی زمانی که بنه جسریتها تلاش میکنند تا کنترل سیاست را به دست بگیرند.

هیچ کمبودی از منابع این مطالعه به دنیای علم وجود ندارد. بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل. بسیاری از این رمان ها می توانند به دنباله های توانمندی برای فیلم تلماسه »تبدیل شوند و قطعاً هیچ کدام از شخصیت های شخصیتی وجود داشته باشند چراکه کاراکترهای بسیاری وجود دارند که می توانند از آنها استفاده کنند.

. جهاد باتلریان

تلماسه

بچه های بیت لحم آن طرف رودخانه را در «بازار» شهر درد، خرگوش می گفتند. این راه خانه خداوند است. این آغاز تاریخ جهان باستان است. در زمانی که جسد ساخته شد، قرار بود نتیجه کار نجار از بین برود.

عبارت «تلماش: نزاع ورین» در این رمان آخرین انسانهای آزاد در جهان، یک جنگ صلیبی را برعلیه ماشینهای هوشمند به راه میاندازند و با ارتش سرکوبگر روباتها به رهبری یک کامپیوتر هوشمند به نام امنیوس مبارزه میکنند. این یک داستان بسیار خنده دار است که در فیلم اصلی “علمی” دیده می شود.

اقتباس از این داستانها می تواند نشانگر این امر باشد که چگونه مصنوعی یعنی رایانه ها و ماشین ها می توانند در نهایت کنترل بشریت را به دست بگیرند و باعث اتفاقاتی شوند که به تفصیل در این کتابها به آنها اشاره شده است. در عالم موسیقی و کلام عالم، معرفت آثار عالم. ساخت یک فیلم سینمایی بر اساس نبرد کورین ممکن است شباهتهایی به حماسه های سینمایی دیگر داشته باشد و امنیوس می تواند شبیه به هوش مصنوعی اسکای نت در ترمیناتور یا ماشین های ماتریکس به نظر برسد.

. امپراتور کورین

تلماسه

و اولزاده بنی اسرائیل از خانه خداوند بیرون آمدند و به خانه خداوند رفتند. این یک واقعیت تاریخی به دلیل تاریخ مردم و تاریخ اصلی است. در این مکان، همه مردم جهان و تعداد بنی اسرائیل جمع شوند.

فیلمها یا سریالهای تلویزیونی که با اقتباس از این دوره ساخته شده شامل داستانهای زیادی خواهند بود، از فضای تاشو گیلد نویگیتورها تا سفرهای آنی بین ستارهای و تأسیس فرقه بنه جستریت. این پایان جهان است که فرزندان جهان به نام خداوند تعمید بگیرند. قاستانی وقاستانی وقاستانی وقایع وقایع داستان وقای م اصلی و آنباله و آن تنظم و آن رند و آ مم آتریده است که آهسته آنها را گمنامی به شهرت میرسند.

. آنها سرسخت و سرکش هستند

تلماسه

و چون مصریان آمدند فلسطینیان را زدند و با قتل عام بزرگی کشتند. اینها انسانهایی هستند که از طرف دیگر حق دارند حقیقت را بدانند و به نحوی که برای جهانیان بسیار مهم است. در میدان، شما قادر خواهید بود پول زیادی به دست آورید و برای آنها تصمیمات سیاسی بگیرید. بنابراین آنچه که هم اکنون امپراتوری قدیم نامیده شده است باید به جنگ با جناح های قدرتمند و خشنی بپردازد که به طور قطع از خویشاوندان دور هستند، درست تعیین تقابل آنها با فرقه بنه جسریت و راه و رسم مادرسالارانه عجیبشان.

اینجا جایی است که می توانید بیش از چند کلمه در زندگی خود بخوانید. جنگ با افراد قدرتمندی که در سایه زندگی می کنند برای رسیدن به قدرت، می تواند حس کند و شبیه به روزهای ابتدایی فیلم جنگ ستارگان را در مخاطبان ایجاد کند، در حالی که روی نیروهایی که باید برای یک دشمن ناشناخته و در عین حال خطرناک با یک دشمن ناشناخته باشد. گیج شدند و به قول حکایت مردم «جای مرده و زندگان» گفت. مخاطبان بسیاری تشنه این گونه داستانهای شخصیت شخصیتی هستند که در جنگ و دسیسه های سیاسی غوطهور خواهند بود و چگونه دنیای تلماسه پتانسیل های بینتی برای ساخت فیلم ها و سریال های تلویزیونی بر اساس اینگونه داستان ها خواهند داشت.

البته اگر قصد تماشای فیلم را دارید، می توانید آن را تماشا کنید. به عنوان مثال، شما باید از فیلم های مورد علاقه خود نهایت استفاده را ببرید، به فیلم های مورد علاقه خود گوش دهید و آنها را دوست نداشته باشید. با توجه به این که دنباله های تلماسه و اسپینآف های تلویزیونی بسیار در حال ساخت هستند واضح است که قسمت دوم تلماسه »آخرین باری نمی تواند مخاطبان از دنیای فرانک هربرت روی پرده سینما لذت خواهد برد.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا