تکنولوژی

آموزش فیلم برداری از صفحه گوشی اندروید با موبیزن : از نمایشگر خود راحت فیلم بگیرید

گرفتن عکس ممکن است ساده تر از عکس گرفتن با کامپیوتر باشد. در این مقاله آموزش گرفتن صفحه گوشی اندروید با موبیزن قبلا پرداخت شده است

خرید زمین در گلبهار مشهد

اگر در حال بازی با گوشی اندرویدی خود هستید و می خواهید از بازی در حال اجرا عکس بگیرید، این مقاله را بخوانید. در این مطلب به شما آموزش داده ایم که چگونه با موبیزن از صفحه نمایش گوشی اندروید خود عکس بگیرید. گوش به زنگ باشید.

ضبط فیلم روی صفحه گوشی اندروید با موبیزن

قسمت 1: نصب و نصب برنامه Mobizen

قسمت 1: نصب و نصب برنامه Mobizen

 1. وارد اپلیکیشن گوگل پلی استور شوید. این فروشگاه نرم افزار به عنوان منبع مورد اعتماد گوگل، نرم افزار سیستم عامل اندروید بدون ویروس را ارائه می دهد.
 2. یک برنامه Mobizen پیدا کنید.
 3. وقتی برنامه پیدا شد، آن را دانلود و نصب کنید.
 4. نرم افزار Mobizan را باز کنید. می‌توانید برای دسترسی آسان‌تر به این برنامه روی صفحه گوشی خود یک میانبر ایجاد کنید.
 5. حساب Google خود را طوری پیکربندی کنید که با برنامه Mobizen شما سازگار باشد. در این فرآیند باید شرایط را بپذیرید، آدرس ایمیل خود را انتخاب کنید و یک رمز عبور قوی برای حساب خود تعیین کنید.
 6. اجازه دسترسی روت به نرم افزار را بدهید. هنگامی که برای اولین بار برنامه Mobizen را باز می کنید، یک کادر محاوره ای از شما می خواهد که برنامه را حذف نصب کنید. برای تکمیل این فرآیند گزینه Grant را انتخاب کنید.

بخش 2: فیلم از صفحه نمایش تلفن همراه

بخش 2: فیلم از صفحه نمایش تلفن همراه

 1. گزینه Record Screen را انتخاب کنید. این یک ویجت Mobizen در نزدیکی لبه صفحه ایجاد می کند.
 2. روی Mobizen Widget کلیک کنید. در این مرحله سه نماد ظاهر می شود. نماد اول (آیکون دوربین فیلمبرداری) برای گرفتن اسکرین شات، نماد دوم (آیکون دوربین) برای گرفتن اسکرین شات و نماد سوم (آیکون دوربین فیلمبرداری) یک میانبر برای طرح بندی Mobizen است.
 3. اولین گزینه را برای شروع یک ویدیو انتخاب کنید. این باعث می شود که یک نور کم رنگ در اطراف ویجت دایره ای ظاهر شود که نشان می دهد فرآیند عکسبرداری در حال انجام است.
 4. فرآیند را شروع کنید. پس از انتخاب گزینه ضبط، می توانید شروع به گرفتن عکس از هدف خود کنید.

قسمت 3: گرفتن عکس از صفحه نمایش را متوقف کنید

قسمت 3: گرفتن عکس از صفحه نمایش را متوقف کنید

 1. روی Mobizen Widget کلیک کنید. حال اگر فرآیند تصویربرداری در حال اجرا باشد، به جای آیکون Start، آیکونی برای توقف فرآیند ویدیو مشاهده خواهید کرد.
 2. برای توقف ضبط، گزینه Stop Video (گزینه اول) را انتخاب کنید. ویدیوهایی که ضبط می کنید در پوشه ای به نام Record در قسمت گالری گوشی اندروید شما ذخیره می شوند.

پیشنهادات:

 • همیشه برنامه های مورد نظر خود را از یک منبع قابل اعتماد مانند Google Play Store، Amazon App Store یا موارد مشابه دانلود و نصب کنید.
 • Mobizen وقتی یک نور کم در اطراف برنامه Widget می چرخد ​​از صفحه تلفن همراه عکس می گیرد، در غیر این صورت عکسی از آن گرفته نمی شود.
 • مجوزهای نرم افزار root را اعطا کنید. Mobizen بدون این مجوزها نمی تواند از سراسر تلفن Android شما فیلم ضبط کند.

بیشتر بخوانید:

.

منبع: wikihow

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا