هنر و سینما

هایائو میازاکی؛ خالق انیمه‌های زیبای نفس‌گیر (تعطیلات عید از کی چی ببینیم؟)

ما توانسته ایم جدیدترین ویدیوها را در شبکه ویدیوهای خود پیدا کنیم. انیمیشنی به نام وقتی باد میوزد که قرار بود بعد از آن انیمیشن دیگر بازنشسته شود ولی خوب نظرش عوض شد و حالا یک انیمیشن درباره رشد روانی یک پسر نوجوان می سازد. او با بیان اینکه صحنه های بزرگ و دراماتیک زیادی وجود داشت که هر فیلم در شرف پخش بود، گفت: وقت آن است که ادامه دهیم. Hierogoshi یک بازی ویدیویی است که در آن امواج رادیویی در نیمه های شب قرار دارند. اگر نمی خواهید بتوانید از آن استفاده کنید، نمی توانید از آن استفاده کنید. نام فیلمی که از آن به عنوان «محبوب ترین» یاد شده است چیست؟ مراقب باشید زیاده روی نکنید.

ما “کیف پول همه در یک” را در میانه راه توصیه می کنیم. تخیل میازاکی در روایت داستانهایی با وجود شخصیتهای عجیب و غریب و غریب از موجودات عجیبالخلقه تا حیوانات سخنگو و جادوگران در ترکیب با استعداد خارقالعاده ای او در به تصویر کشیدن این کاراکترها در نهایت جهانی میسازد که در مقابل آن حیرتزده لب به تحسین باز میکنید.

«وقتی باد میوزد میان انیمیشن های میازاکی به جهان انسانها وفادارتر است هر چند در همین انیمیشن هم می توانید ردپای تخیل افسارگسیخته ای او را در صحنه های رویای هیروکوشی درباره مخترع ایتالیایی پیدا کنید. اما به نظرم اگر می خواهید با جهان میازاکی دوست شوید تماشای شاهزاده خانم مونونوکه »,« قلعه ای متحرک هاول و حتی انیمیشن شیرینی مثل پونیو »که این آخری کمتر از بقیه آن هال و هراس موجود در انیمیشن های میازاکی را دارد گزینه های جذابتری هستند . میازاکی از آ اوسمهای است که انیمهی ژانی آن را به عنوان خوراک ک آن را و به فرم اثر هنگسالان ارائه دهد.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا