تکنولوژی

تاثیر ویروس کرونا بر عرضه گلکسی اس 20 ؛ زنجیره تامین سامسونگ آلوده به ویروس چینی

تاثیر ویروس کرونا در عرضه گلکسی اس 20 تایید شده است. گزارش ها نشان می دهد که زنجیره تامین سامسونگ به ویروس چینی آلوده شده است.

زنجیره تامین گلکسی اس 20 سامسونگ با یک ویروس مرموز چینی مرتبط با نوع جدیدی از ویروس کرونا مواجه شده است.

خرید زمین در گلبهار مشهد

به گفته MobileFan، این شرکت شروع به دریافت ایمیل‌ها و نامه‌هایی درباره تاخیر در لوازم جانبی گلکسی S20 از برندها و تامین‌کنندگان مختلف کرده است.

شیوع مرگبار ویروس کرونا که تاکنون 213 نفر را در چین کشته است، می تواند منجر به تاخیر در عرضه لوازم جانبی سری گلکسی اس 20 سامسونگ از این کشور شود. برای اطلاع بیشتر از این خبر با ما همراه باشید.

تاریخچه تاثیر ویروس کرونا در عرضه گلکسی اس 20 چیست؟

طبق وب‌سایت MobileFan، این شرکت ایمیل‌هایی از برندها و تامین‌کنندگان مختلف دریافت کرده است مبنی بر اینکه تاخیر در تامین تجهیزات جانبی می‌تواند خرید لوازم جانبی Galaxy S20 از جمله قاب‌ها، محافظ‌های صفحه و سایر لوازم جانبی را برای شروع کار دشوار کند. فروشنده S20.

توضیحات فنی سیر تا پیاز Samsung Galaxy S20

تنها دو هفته قبل از عرضه گوشی پرچمدار سامسونگ، ویروس کرونا ووهان شیوع پیدا کرده است و به دنبال آن دولت چین تعطیلات سال نوی چینی را تمدید کرد تا راهی برای مبارزه با شیوع این ویروس در تعطیلی شرکت ها و شرکت ها باشد. برای گوشی های هوشمند و خریداران داشته باشید.

ویروس کرونا

در این گزارش آمده است که دارندگان گوشی‌های جدید S20 ممکن است برای محافظت بیشتر از گوشی‌های خود منتظر بمانند، زیرا اکثر قاب‌ها و محافظ‌های صفحه نمایش گوشی، از جمله قاب محبوب Whitestone Dome، ساخت چین هستند.

استراتژی های محافظت از ویروس کرونا چیست؟

در اوایل این هفته، گزارش‌هایی مبنی بر ابتلای یک ویروس مرگبار به اپل منتشر شد، زیرا تأسیسات فاکسکان این شرکت در ووهان ممکن است با نصب کارگران در معرض خطر غیرضروری و تعلیق تولید، تحت تأثیر شیوع ویروس قرار گیرد. . Foxokan، یک شرکت بین المللی تایوانی، نه تنها از کارمندان خود خواست که در خانه بمانند، بلکه بازرسی کارمندان در کارخانه ووهان را نیز تشدید کرد.

علاوه بر تاثیر ویروس کرونا در عرضه گلکسی اس 20، چندین زنجیره تامین دیگر نیز تحت تاثیر قرار خواهند گرفت. همچنین کالاهایی که وارد بازار غرب می شوند باید تحت کنترل های سخت گیرانه قرار بگیرند که این امر باعث می شود حمل و نقل سریعتر شود.

ادامه مطلب

مترجم: محمدجواد سیاحی

منبع: ndtvاولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا