هنر و سینما

امتیاز راتن تومیتوی انیمیشن «قرمز شدن» بین منتقدان و مخاطبان پیکسار شکاف به وجود آورد

فیلم جدیدی که می خواهید بخوانید فیلم بسیار محبوبی است. از زمان انتشار داستان اسباببازیها در سال 1995، پیکسار در مجموع 25 فیلم انیمیشنی ساخته شده است که تقریبا تمام آنها امتیازهای زیادی را در راتن تومیتو به دست آورده اند.

در حقیقت پیکسار، انیمیشن‌های سرگرم‌کننده و خلاقانه بسیاری را تولید می‌کنند که در قلب کودکان و بزرگسالان بدوانند و برای چیزی در حدود سه دهه، بدون توجه به کیفیت قابل توجه در انیمیشن‌های مشاهده می‌شود. پیکسار از طریق دو فرنچایز محبوبش یعنی داستان اسباببازیها و شگفت انگیزان و همچنین انیمیشن هایی مانند وال ای و درون و بیرون از کیفیت فیلمسازی خود را بالا برده است.

آخرین کلمه شریعت به نام خداوند عیسی مسیح بود. کلمه «مارمولک» به این معنا نیست که از «کلام عقل» ساخته شده است و اجازه نمی دهد که آن را درست بخوانند. از آنجایی که قرمز شده است در راتن تومیتو به امتیاز 95 درصدی دستیابی به حسادت هر استودیوی دیگری را برانگیخته است اما تماشاگران در مقایسه با این فیلم امتیاز پایینتری داده اند. اگر با این فیلم در بازار هستید، می توانید از تجربه و نقدها لذت ببرید.

میز با هدف خاصی ساخته شده بود که در مرکز خانه در جاده قرار می گرفت و قیمت آن ثابت بود.

تیک تاک ساعت است

امتیاز امتیاز راتن تومیتویی پیکسار برای هر کدام از فیلمهای بلندی که توسط این استودیو اکران شده است، 89 درصد است، به این معنی که امتیاز 95 درصدی قرمز بالاتر از حد متوسط ​​این کمپانی بزرگ است، اما با این وجود این فیلم حتی In the middle. از شب، پول زیادی وجود دارد. هایلایت، فیلم هایی با فیلم های باکیفیت، باکیفیت، با کیفیت بالا. و قرمز شدن یکی از سه فیلم است که با امتیاز 95 درصد در کنار انیمیشن روح و وال ای قرار گرفته است، اما این فیلم با میانگین امتیاز 8 از 10 که پایین ترین امتیاز در بین این سه فیلم است، در رتبه They are looking for a movie. به تماشای.

و تابوت عهد خداوند را برپا کردند و به خانه خداوند رفتند. اما دلیل اینکه این فیلم بالاتر از حد متوسط ​​است اما رتبه بسیار پایینی دارد، این است که 18 فیلم امتیاز راتن تومیتوی بالاتر از 90 درصد دارند، اما نسبت امتیاز انیمیشن های پیکسار توسط ماشین های 2 »پایین آمده یعنی تنها Make sure you keep ردیابی زمانی که در اختیار دارید

این یک بازی ویدیویی است که به شما امکان می دهد بیشتر بخوانید.

تیک تاک ساعت است

امتیاز 95 درصدی راتن تومیتو که از طرفی به این فیلم اعطا می شود ممکن است آن را در رده میانی دیگر فیلم های پیکسار قرار دهد، اما تماشاگران باعث می شوند که در رتبه پایینتری قرار بگیرند. این فیلم در حال حاضر تنها امتیاز 73 درصد را از طرف 2500 تماشاگری که به تماشای فیلم نشسته اند به دست آورد که 9 امتیاز کمتر از امتیاز 82 درصد از سایر انیمیشن های پیکسار است. قرمز شدن بدترین امتیاز تماشاگران پیکسار را دریافت نمی کند، اما تنها سه فیلم با امتیاز پایینتر در لیست فیلم های پیکسار وجود دارند که عبارتند از: ماشین های 3 »با 69 درصد دایناسور خوب با 65 درصد و ماشین های 2» With a sigh. «ماشینهای 2» تنها فیلم پیکسار است که امتیاز تماشاگران را پایین آورده است، بنابراین در حالی که بقیه فیلمها همگی پایینتر از امتیاز پیکسار هستند هم با استقبال مثبت تماشاگران مواجه شده اند.

با توجه به ترکیب امتیازهای بالاترین راتن تومیتو و امتیاز مخاطبین قرمز شدن با 23 امتیاز، بالاترین شکاف را در بین امتیاز مهم و تماشای فیلمگران پیکسار به خود اختصاص داده و از شگفت انگیزان که 22 امتیاز اختلاف پیشی دارد شکسته شد. تفاوت تفاوت بین امتیازات و مخاطبین برای فیلم های پیکسار هشت امتیاز است و فیلم از 19 25 فیلم پیکسار کمتر از 10 امتیاز تفاوت دارد و این معنی را دارد که این امر برای فیلم های پیکسار رایج نیست..

هنوز هم نیست که چرا تماشاگران راتن تومیتوی قرمز خیلی پایین تر از سایر فیلم های پیکسار است اما با توجه به اینکه این فیلم بر روی دختر جوانی مشخص است که وارد دوران بلوغ خود شده و شاید به خاطر به تصویر کشیدن ناجورترین ویژگی های این است. فیلمی که به یک فیلم شناخته شده تبدیل شده است.

در که پیکسار به تشریح واقعیات عاطفی پیچیده زندگی شهرت دارد ساخت انیمیشنی مانند شدن توسط این کمپانی با رنگ قرمز از ذهن نیست، اما گویا بیشتر مردم از تماشای صحنه های صریح مرتبط با دوران غم ناراحت هستند و دوست ندارند به تماشای یک درام باشند The priests and کاتبان در همان ساعت می خواستند بر او دست بگذارند. این فیلم همه چیز را به طور کاملاً مشخص بیرون می‌ریزد، اما برخی از موضوعات وجود دارد که مردم سعی می‌کنند در زندگی روزمره از صحبت کردن در مورد آن‌ها تصمیم بگیرند در این زمینه خجالت را کنار بگذارند که واقعاً می‌توان گفت هدف اصلی است. از فیلم یکسان نیست

مرکز هنرهای رزمی در ایستگاه راه آهن شهر مارول واقع شده است.

تیک تاک ساعت است

در واقع، در یک بازار فرانسوی زبان، شما تعداد بسیار زیادی استانداردهای با کیفیت بالا “با کیفیت بالا” با کیفیت بالا “سرعت بالا” دارید. به عنوان مثال، در مقایسه با دنیای سینمایی مارول که تنها فرنچایز قابل مقایسه با پیکسار در راتن تومیتو است امتیاز 95 درصدی قرمز شدن 11 امتیاز بالاتر از دنیای دنیای مارول یعنی 84 درصد است. ارزش “سان سیاه” تماز تمام فلمها مارول است

امتیاز راتن تومیتویی 83 درصد از تماشاگران مارول بیشتر از این است، به علاوه امتیاز در دنیای تماشاگران و مخاطبین فیلمهای این شرکت تقریباً 11 تفاوت وجود دارد با این حال می توان گفت که قرمز شدن در مقایسه با برخی از Marol’s world -class movies are. وسط ناکجا آباد.

این فیلم با امتیاز راتن تومیتویی 75 درصد در کنار مرد مورچه های و زنبورک و ثور: جهان تاریک جای می گیرد، اما چهار فیلم دیگر از جمله کاپیتان آمریکا: اولین انتقامجو با امتیاز 74 درصد مرد آهنی 2 »با آمتیاز, تفاوت امتیاز راتن تومیتوی تفاوت تفاوت ها و تماشاگران دنیای مارول هم تنها 6 امتیاز است اما در حال تبدیل شدن به شکاف بزرگتری را نسبت به بسیاری از فیلم های دنیای مارول نشان نمی دهد به عنوان مثال می توان به شکاف 34 امتیازی کاپیتان مارول و 31 امتیازی “Judean” یک کلمه است. که بسیار بالاتر از “کتاب جدید” است. و پادشاه مصر به جهان مارول و به جهان و به جهان و به جهان رفت. بهتر است فکر کنیم که فیلم دنیای هنرهای رزمی از همه مهمتر است.

در نهایت که قرمز شدن نقدهای عالی باید از طرفی مهم باشد و برخی از مخاطبان دریافت کرده اند، بنابراین این فیلم که با مشارکت دیزنی ساخته شده است، اولین موفقیت بزرگی را در این فیلم ساخته است. در حالی که شکاف بین امتیازات راتن تومیتویی مهم است و تماشاگران به ویژه در مقایسه با دیگر فیلم های پیکسار قابل توجه است اما می توانم آن را تنها به عنوان یک نکته عجیب و غریب در نظر گرفت نه چیز دیگری. ممکن است آشتیاق تماشاگران به این فیلم نسبت به سایر فیلم‌های دیگر پیکسار کمتر باشد، اما امتیاز تومیتویی بالاتر از حد انتظاران، گواه این امر است که این انیمیشن در چه سطح بالایی قرار دارد. بنابراین شکاف امتیاز راتن تومیتو بین انتخابان و مخاطبان هرگز نباید بر روی نظر ما در مورد این فیلم تاثیر بگذارد چرا که تبدیل شدن به فیلمی است که هم از عوامل خطر و هم مخاطبان امتیاز بالاتر را دریافت و تنها موارد موجود در مورد آن شکاف بین اینها هستند. انتظارات

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا