تکنولوژی

رئیس سامسونگ موبایل تغییر کرد ؛ مدیرعامل جدید سامسونگ کیست؟

سامسونگ اخیرا مراسم سالانه تغییر مدیرعامل خود را برگزار کرد و مدیر عامل جدیدی برای بخش Samsung Mobile منصوب شد. با ما همراه باشید برای مطالب بیشتر.

سامسونگ به تازگی رویداد سالانه تغییرات اجرایی خود را برگزار کرده است. در این مراسم یک مدیرکل جدید برای بخش موبایل که شامل تمامی تلفن های همراه و همراه است، حضور داشت.

خرید زمین در گلبهار مشهد

سامسونگ به زودی می آید سری گلکسی اس 20 پرچم و گوشی فولد جدیدش گلکسی زد فلیپ ولش کن. تا زمانیکه تاریخ عرضه گلکسی اس 20 و زد فلیپ شناخته شده است، اما شایعات هنوز در مورد این دو گوشی منتشر می شود. برای اطلاع بیشتر از این خبر با ما همراه باشید.

درباره مدیرعامل جدید سامسونگ موبایل چه می دانیم؟

روح ته مون به عنوان مدیر این شعبه انتخاب شد. رو جوانترین در بخش ICT و تلفن در سن 51 سالگی است و مدیر کل بخش های مختلف شرکت بوده است. او جای خود را در کوه دونگ جین گرفت. کو همچنان به عنوان مدیرعامل کار می کند.

مدیرعامل این شرکت جدید برای رویارویی و رقابت با هواوی و گسترش سریع آن در دنیای موبایل انتخاب شده است. Ro احیای خط گلکسی A بود که بازار وسیعی را در اختیار گرفت و به فروش سامسونگ در آنجا پایان داد.

موبایل سامسونگ
رو تائه مون، رئیس سامسونگ موبایل

به گفته یک شرکت، Roh Taehmoon یک غول کره ای برای نزدیک به دو دهه است و این فرصت را دارد که در ماه های آینده حرکتی جسورانه در بخش موبایل انجام دهد. ما انتظار داریم که برای اولین بار در 11 فوریه، زمانی که سامسونگ گلکسی S20 معرفی می شود، عمومی شود.

ادامه مطلب

منبع: gsmarena

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا