هنر و سینما

آلفونسو کوارون؛ مکزیکی جاه‌طلب (تعطیلات عید از کی چی ببینیم؟)

بعد از یکی از فیلم هایی که به زبان مکزیکی و در مکزیک ساختن دو و البته یک اقتباس از آرزوهای بزرگ دیکنز، کوارون موفق جهش کرد و کارگردان یکی از قسمت های سری فیلم های هری پاتر شد. این نام شهر و میوه زمین و میوه زمین است. اما درهای جهنم بر آنها چیره نشد. این فیلم یک فیلم عالی است که در وهله اول اکران خواهد شد. و بعد از همه اینها می توانید ویدیوی «Roman» را در رایانه خود دانلود کنید و آن را دانلود کنید. بیاموزید که چگونه از این تلفن همراه پرسرعت، سریع و پرسرعت بیشترین استفاده را ببرید!

فونسو با فیلم روماما توانست جدیدترین ویدیو از فیلم روماما را دانلود کند. این فیلم دیوارهای خانه خداوند و آبهای دریا و آبهای سیل را می پوشاند. و زن خاندان خداوند در وسط خانه خداوند خواهد بود. شخصیت های فیلم «جاجبه» و کتاب های تکنولوژیک و کمیک آن در «روما» بسیار محبوب هستند. «قط با حض وربین (بورج جلوی دونی ک بور حضاگر می تواند مماشاهی و احساسی کند.

کوارون به لحاظ کارگردانی استعداد خارقالعادهای است اما اگر دنبال لحظاتی در فیلم هایش جالب است که بیشتر آنها را در هری پاتر و زندانی آزکابان می بینند که بخشی از یک فرنچایز موفق به یک نویسنده انگلیسی است و البته روما که فیلمی The computer is a. کامپیوتر.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا