تکنولوژی

آغاز سال 2020 سامسونگ با سه جایزه در زمینه تعهد به حفظ محیط زیست در SMM

سامسونگ دهه جدید را با سه جایزه برای تعهد خود به محیط زیست آغاز کرد که نشان دهنده تداوم این شرکت در فعالیت هایی مانند بازیافت، استفاده مجدد و مدیریت زباله است.

خرید زمین در گلبهار مشهد

شرکت در جوایز چالش های الکترونیکی مدیریت مواد پایدار (SMM) 2019 که توسط آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده سازماندهی شده است. سامسونگ او توانست قهرمانی و جایزه رهبر را به دست آورد. سامسونگ همچنین در مراسم CES Innovation Awards به عنوان برنده جایزه نوآوری منابع معرفی شد.

تعهد به اقتصاد ادواری

چالش مدیریت الکترونیک پایدار مواد (SMM) که از سال 2014 توسط آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده میزبانی می شود، تعهد شرکت کنندگان به مدیریت منابع پایدار و پردازش مسئولانه مواد و شرکت هایی که در ایالات متحده داوطلب شده اند را اندازه گیری کرد. این جوایز به دو گروه برای محصولات و خدمات غیرمحصولی و فناوری‌های نوینی که به شیوه‌ای سازگار با محیط زیست تولید می‌شوند اهدا می‌شود و در زمینه رهبری در فعالیت‌های پردازشی اعطا می‌شود. امسال، سامسونگ برنده هر دو گروه شد و در 8 ژانویه، مدیران ارشد سامسونگ در جوایز چالش الکترونیک مدیریت مواد پایدار (SMM) در لاس وگاس شرکت کردند.

سامسونگ سال 2020 را با سه جایزه SMM اختصاصی آغاز کرد

در میان برندگان، سامسونگ برنده سومین جایزه در تاریخ این رویداد شد که در سال 2016 آغاز شد و رهبری ایده های زیست محیطی در صنعت الکترونیک را به نمایش گذاشت. استفاده مجدد از قطعات گلکسی برای حفاظت از محیط زیست و مزایای اجتماعی دلیل اصلی دریافت این جایزه برای سامسونگ است.

این شرکت قصد دارد از بخشی از Galaxy، یک تلفن قدیمی با دستگاه‌های قابل اتصال، دوباره استفاده کند اینترنت اشیا این به نفع جامعه کمتر توسعه یافته بوده است. این پروژه با همکاری موسسه تحقیقات پزشکی کره در سال 2017 آغاز شد و در یکی از بزرگترین مراحل در تولید تجهیزات تصویربرداری قابل حمل چشم مورد استفاده قرار گرفت. در سال 2017، این پروژه برای اولین بار برنده این جایزه شد و سال گذشته توانست 90 آزمایش چشمی را به ویتنام ارائه دهد که برای آزمایش 14000 نفر استفاده شد.

در ابتدا، سامسونگ برای ششمین سال متوالی برنده جایزه طلا شد که تنها به شرکت‌هایی اعطا می‌شود که 96 درصد از تمام محصولات الکترونیکی را در پردازش شخص ثالث تأیید کنند. همچنین سامسونگ به دلیل جمع‌آوری و پردازش 60000 تن زباله الکترونیکی در سال 2018، انعقاد قرارداد با شرکت‌های مورد تایید e-Stewards و برنامه‌ای برای اعطای گواهی‌نامه بازیافت الکترونیکی مورد تقدیر قرار گرفت. این شرکت همچنین به طور فعال در برنامه دوچرخه‌سواری الکترونیکی، که یک برنامه داوطلبانه جمع‌آوری زباله الکترونیکی است که توسط شرکت اجرا می‌شود و توسط انجمن فناوری مصرف‌کننده (CTA) اداره می‌شود، شرکت می‌کند.

نوآوری پایدار

در نمایشگاه CES امسال، سامسونگ جوایز متعددی را در بخش جوایز نوآوری برای محصولات و خدمات خود دریافت کرد، از فناوری نمایشگر گرفته تا تلفن همراه. یکی از برجسته ترین دلایل این امر، ارائه راه حل های جدید و منحصر به فرد مانند طراحی بسته های سازگار با محیط زیست در تلویزیون سریف بود که به دلیل استفاده طولانی مدت از منابع مورد تحسین قرار گرفته است.

طراحی این بسته بندی ها که Eco-Packaging نام دارند به مشتریان این امکان را می دهد که از بسته بندی محصول برای قسمت کوچکی از لوازم خانگی خود استفاده کنند. هنگامی که محصول را خارج کردید، می توانید از جعبه مقوایی ضخیم به عنوان یک میز یا قفسه کوچک استفاده کنید که با استفاده از کد QR روی جعبه قابل دسترسی است. این بسته برای اولین بار در نیمه اول سال 2020 برای تلویزیون سریف نمایش داده می شود.

قبل از نمایشگاه CES امسال در 4 ژانویه، سامسونگ یک رویداد جمع آوری زباله های الکترونیکی را برگزار کرد که در آن شرکت کنندگان می توانستند وسایل الکترونیکی قدیمی را به صورت رایگان دور بریزند. سامسونگ از سال 2017 هر ساله این رویداد را برگزار می کند.

بیشتر بخوانید:

منبع: سامسونگ

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا