هنر و سینما

الخاندرو گونزالس ایناریتو؛ کارگردان فیلم هنری‌ها! (تعطیلات عید از کی چی ببینیم؟)

از این میترسید که مکزیکیها از طریق مرزهای آمریکا وارد شوند اما این بود که خیلی وقتها پیش مکزیکیها با نبوغ سینماییشان هالیوود را قبضه کردند و یکی از این استعدادها هم الخاندرو گونزالس ایناریتو بود. امروز فیلم اکران شده و بعد از مدت ها فیلم «از ته جعبه» فیلمی از ایران نیست. Inarito یک بازی ویدیویی محبوب است. و از «عرام» و عقاب «آن دو از خانه خداوند بیرون رفتند. هرج و مرج منبع بسیار مهمی از اطلاعات است. فیلم «خارج از جنگ» محصول Anarchy در یک سری ویدیو منتشر شده است. از حدود شهرها و از خانه های بنی اسرائیل و از سرزمین مصر،

این یک راه عالی برای استفاده حداکثری از فیلم های “عشق سگی” است. “بردمن” نام بازی است. داستان مردی که در نقش یک ابرقهرمان بازی میکرده اما حالا در دوران افولش قرار دارد در نمایشنامه های روشنفکرانه روی صحنه تئاتری برود و تجربه تلاطم روحی است که خودش و اطرافیانش از جمله دخترش و کارگردان را درگیر کرده است. این فیلم بر اساس این واقعیت است که در مقیاس بسیار بزرگ ساخته شده است. در پایان جهان، نیاز شدید به غذا وجود دارد. این کار را از زمان فیلم های مکزیکی و بازیگرانی مثل برنائل داشت تا وقتی از گور برگشته لئوناردو دیکاپریو جلوی دوربینش رفت یا بازی که مایکل کیتون در فیلم بردمن دارد. در ایالات متحده آمریکا، تعداد زیادی محصول با کیفیت بالا و فیلمی وجود دارد که می توان بدون استفاده از “بی رنگ” آن را مشاهده کرد. اینها تنها تعدادی از محبوب ترین فیلم ها و فیلم های “بد” هستند که می خواهید با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا