تکنولوژی

فروش هواوی میت 30 در سراسر جهان به 12 میلیون دستگاه رسید

فروش هواوی میت 30 از 12 میلیون برند در سراسر جهان فراتر رفته است. این یک چیز خوب برای شرکت های چینی با توجه به محدودیت های آن است.

حدود یک ماه پیش، هواوی اعلام کرد که بیش از 7 میلیون گوشی هواوی میت 30 در سراسر جهان فروخته است. اکنون گزارش جدیدی از خبرگزاری چینی نشان می دهد که فروش هواوی میت 30 از مرز 12 میلیون برند در سراسر جهان فراتر رفته است.

خرید زمین در گلبهار مشهد

فروش هواوی میت 30; گوگل در مقابل کنترل کیفیت

با توجه به محدودیت های دسترسی به این دستگاه ها در خارج از چین و همچنین عدم وجود سرویس موبایل گوگل در این دستگاه ها، آمار ثبت شده بسیار چشمگیر است. این شرکت چینی قصد دارد فروش هواوی میت 30 را به 20 میلیون افزایش دهد. فاصله چندانی با آمار نرخ فروش فعلی ندارد.

در حال حاضر هواوی میت 30 پرو یکی از بهترین گوشی های پرچمدار اندرویدی است. دوربین این گوشی چه در شب و چه در روز بهترین عکس ها را از محیط اطراف خود می گیرد. نمونه ای از روشنایی بی نقص و کیفیت بالا در نمایشگر خانواده میت 20. علاوه بر این باتری گوشی حرف های زیادی برای گفتن به دیگر رقبا دارد.

فقدان سرویس گوگل در این گوشی یکی از بزرگترین دلایلی است که ما نمی توانیم بیش از این معامله کنیم. اما با وجود تمام این موانع، پرچم هواوی همچنان ادامه دارد.

بیشتر بخوانید:

منبع: gsmarena

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا