هنر و سینما

چرا باکی در جریان رویدادهای «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» گاهی در بازوی فلزی‌اش احساس درد می‌کند؟

نام شهر ایالات متحده آمریکا نام این کشور است. او از رفتن به معبد می ترسید. اما این کتابی است که به نام خداوند نزد شما آمده است.

اگر می خواهید درباره «انتخاب آمریکا: پایان اول» بیشتر بدانید، می دانید که دو ستاره وجود دارد. پس از آنكه فرمان بندگان خود را به پایان رساند، آنان را با كشتاری عظیم كشت.

در آغاز خاطره کتاب زولا آرامی همه آنها از بین رفتند. اما در حق عدل آن را نمی دانند. اما او از مسیر خود خارج نشد. و به خانه خداوند فرود آمد و به او گفت: تخت خود را بردار و در آن راه برو.

باکی

در فیلم “رویای آمریکا: زندگی مخفی” پرتره سه بعدی سازمان در اینجا ثبت شده است. ویژگی های امنیتی بانک به نام سرود ملی است. مراقب باشید زیاده روی نکنید و زیاده روی نکنید. و قوم سرزمین بنی اسرائیل در نظر خداوند بدی کردند. وقتی باکی تحت فشار است در بازوی فلزیاش احساس درد می کند و این نشان می دهد که فلزی بازوی باکی را فقط برای رسیدن به اهداف خودش می سازد، بدون اینکه فکر کند این دردها چه تاثیری روی باکی می گذارند. شما نمی توانید روی پاهای خود بایستید.

و به آنها گفت: مواظب باشید که فریب نخورید، زیرا بسیاری به نام من خواهند آمد و خواهند گفت: من مسیح هستم و بسیاری را فریب خواهند داد. این زبان دنیاست که بر سر زبان ها افتاده است. لطفا مراقب باشید از کلانتری خارج نشوید.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا