تکنولوژی

گلکسی اس 20 (Galaxy S20) یا اس 11 ؛ نام پرچمدار 2020 سامسونگ چه خواهد بود؟

شایعه شده است که سامسونگ ممکن است نام خانواده 2020 سامسونگ را به گلکسی S20 تغییر دهد. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

انتظار می‌رفت که شرکت کره‌ای قبلی پرچم‌دار بعدی خود، گلکسی اس 11 را عرضه کند، اما منابع موثق شواهد بیشتری پیدا کرده‌اند که نشان می‌دهد گوشی هوشمند 2020 سامسونگ می‌تواند گلکسی اس 20 نامیده شود. قبلاً به تفصیل در مورد الزامات فنی، قیمت و تاریخ تحویل این گوشی هوشمند در ای بی سی مگ صحبت کرده ایم. اکیداً توصیه می کنیم به موارد زیر نگاهی بیندازید.

خرید زمین در گلبهار مشهد

توضیحات سامسونگ گلکسی اس 11; قبل از انتشار شایعه را بررسی کنید

به طور کلی، S20 قابل قبول تر است. همانطور که با نام زیبای 2020 وارد سال می شوید، چه راهی بهتر از فروش بیشتر گوشی پرچمدار شرکت خود مطابق با نام سال جدید؟ چه کسی می داند، اپل ممکن است با انتخاب نام آیفون 10 یا آیفون ایکس رویای روزی مشابه را داشته باشد.

آیا نام پرچمدار بعدی سامسونگ گلکسی اس 20 خواهد بود؟

البته مشکل همچنان نگران کننده است. سخت است قبول کنیم که سامسونگ بخواهد کل میراث خانواده گلکسی اس را به نام سال جدید به حراج بگذارد. اما این امکان هرگز دور از ذهن نیست. آتش سوزی ابتدا از قبر یکی از معروف ترین کارآگاهان سامسونگ به نام حساب کاربری توییتر @UniverseIce رخ داد. چند روز پس از توئیت زیر، این خبر توجه بسیاری را به خود جلب کرد.

سامسونگ گلکسی اس 20
اعتبار: جهان توییتر

در ابتدا، بسیاری از رسانه‌ها این توییت را نادیده گرفتند زیرا فکر می‌کردند که این توئیت “متزلزل” است. اما نظرات بعدی آن را تایید کرد. Ice Universe همچنین در توییتی اعلام کرد که Samsung Galaxy S11e در مدل جدید Samsung Galaxy S20 و Samsung Galaxy S11 Samsung Galaxy S20 Plus نام خواهند داشت. نام نسل جدید پرچم‌های سامسونگ هر چه که باشد، با توجه به انتشار، به شرح زیر خواهد بود.

سامسونگ گلکسی اس 20

او همچنین حدس زد که گلکسی اس 11 پلاس را می توان گلکسی اس 11 اولترا نامید. حساب کاربری نوشت: “Olter تنها یکی از گزینه ها است، گزینه های دیگری نیز وجود دارد که می توان آنها را نام برد.” “به نظر شما چه نامی بهترین است؟”

سامسونگ گلکسی اس 20
اعتبار: جهان توییتر

همه این شایعات و پیشنهادات نشان می دهد که سامسونگ قصد دارد تا شاهزاده جدید را به گونه ای تاج گذاری کند که ثابت شود بهترین گوشی 2020 است. زیرا اپل اینگونه است و سامسونگ گزینه بهتری نسبت به ذکر پرچم دارد.

این گزارش حاکی از آن است که گوشی هوشمند 2020 سامسونگ در ماه فوریه سال جاری (حدود اواخر فوریه) عرضه خواهد شد. چیزی که از آن مطمئن هستیم این است که گزینه های زیادی برای نام گذاری رصدخانه غول فناوری کره ای وجود دارد.

بیشتر بخوانید:

.

منبع: pocket-lint

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا