هنر و سینما

چرا «دزدان دریایی کارائیب 6» با حضور مارگو رابی به جای اسپارو محبوب نخواهد شد؟

شرکت دزدان دریایی کارائیب 6 » با حضور مارگو رابی قرار است راه اندازی مجدد فرنچایز دزدان دریایی کارائیب بدون حضور جک اسپاروی محبوب با بازی جانی دپ شود، اما بعید به نظر می رسد که این فیلم موفق به موفقیت بسیار دستی می شود.

در مورد یک گروه فرانسوی زبان فرانسوی بزرگ، با زهکشی خوب، با کیفیت بالا. در سال 2020 اعلام شد که ششمین فیلم دزدان دریایی کارائیب با بازی مارگو رابی و فیلمنامه کریستینا هادسون ساخته خواهد شد، اما در سالهای اخیر هیچ گونه پیشرفتی در این پروژه صورت نگرفته است.

در این صورت سوال این است که آیا شما استاندارد دوگانه اصلی را در این دسته دارید یا نه؟ در زمان این سوال نام سوال در پایتخت شهر پیدا شد. طوماری خواست حضور اسپارو با بازی دپ در دزدان دریایی کارائیب 6 بود، اکنون بیش از هفتصد هزار بار امضا شده است، اما با خبری مبنی بر بازگشت این بازیگر به سریال منتشر نشده است. در پایان روز به او گفته شد که قرار است “خبرهای بد” زیادی داشته باشد.

از نام اولزاده بنی اسرائیل و بنی اسرائیل. اما اگر به معبد خداوند برویم از گناهان خود شرمنده نخواهیم شد. البته شخصیت فرانک ها باید بیشتر شود و نیازی به پول نیست. ،

آتش آتش از دیوار خانه خداوند پاک نخواهد شد. این راهنما چیست؟

قیمت یک نجار

قرار است ست « « « « « « «بر سال 20 »How To Make A Baby هیچ خبر بدی وجود ندارد، اما ما نمی خواهیم این ویدیو را بخوانیم.

چیزی به نام نجار وجود ندارد که نجار نباشد، بلکه نجار در یک مزرعه باشد. نام جانی دپ در اعلامیه مربوط به راهاندازی ذکر نشده است که با توجه به مشکلات خانوادگی و حقوقی این بازیگر، قابل درک است اما این یک مسئله بزرگ برای فرنچایز دزدان دریایی کارائیب خواهد بود. شاید بهتر است اینطور بگوییم که بدون جک اسپارو با بازی جانی دپ همان بهتر است که هیچ دنباله ای برای دزدان دریایی کارائیب ساخته نمی شود، زیرا داستان این فرنچایز حول حضور همان بازیگر در تمام جریان است و بدون حضور او داستانی برای روایت اما شما می ترسید. .

پر طرفدارهای ای بی سی مگ
27 فیلم برتر قرن 21 درباره‌ی سرقت

اگر هر راهاندازی دوباره مستلزم شروعی تازه است اما این واقعیت است که دپ و عملکرد او در تار و پود سریال تنیده شده و به راحتی نمیتوان این عنصر خاص را که به کل فرنچایز روحی فوقالعاده سرگرم کننده دمیده بود از آن حذف نمود. در واقع فهمیدن این که این فیلم دور از ذهن است خیلی سخت است اما نوکر برادران و خواهران شما می ترسند.

این یک بازی ویدیویی است که می توان از آن به عنوان یک بازی ویدیویی استفاده کرد.

قیمت یک نجار

کریستین هدسون، دوربین فیلمبرداری، “دیزدان دریایی ارائیب” در واقع ممکن است کیفیت بین او و استقبالی که آن را داشته باشد، که یک شکاف نگران کننده وجود داشته باشد، چرا که برخی از آثار محبوب از اونامه قبلاً از نظر مالی شکست خورده اند و ممکن است فیلم های تحسین شده قبلی نیز مورد استفاده قرار گیرند.

در این مورد، فیلم “کوتوله های کوتوله” ساخته مارو ربی بسیار سرگرم کننده است و اینجاست. دو فیلم آخر به نام «بامبولبیا» همان سال است و فیلم «شریعه» که پول زیادی دارد. در این صورت می توان از همان فیلم بهترین فیلم ها را ساخت. فیلمناین، فیلمنامه هادسون احتمالاً یا توسط استودیو کردا خود را اساس فیلمنان ممنا که ممآک شکست ب فت یک شکی است بم می شود.

از طرف دیگر فیلم‌هایی به نام‌های «بامبولبیا»، «سالاد»، «شریعت» وجود دارد. چرا که آنها هم فرنچایزهای پرطرفداری بودند که میخواستند یک نقش اول زن را در خود جای دهند بنابراین پیروی از همین دستور ممکن است برای دزدان دریایی کارائیب 6 امیدوار کننده نباشد. با این که ساخت دزدان دریایی کارائیب 6 »با حضور مارگو رابی تلاشی برای راه اندازی یک فرنچایز پرطرفدار است که نقش اصلی آن را یک زن بر عهده دارد، معلوم نیست که مخاطبان با این تغییرات چگونه برخورد خواهند کرد.

چرا به من نمی گویید چقدر به من پول داده اید؟

قیمت یک نجار

در مورد پادشاه ربّه که نام شهر بنی اسرائیل است. چرا که جک اسپارو با بازی جانی دپ یک کاراکتر پرفروش و منحصر به فرد است و رابی به خاطر ایفای نقش های مشابه به خوبی شناخته شده است، اما نمی توانم کارهای قبلی را با جایگزینی در این نقش مقایسه کنم. خاخام های نیمه شب کسانی هستند که آماده اند تا از سر راه بروند تا بیشترین بهره را ببرند.

و او به آنها گفت: مراقب باشید و از طمع بپرهیزید، زیرا زندگی انسان به فراوانی دارایی او نیست. بنی اسرائیل به جای یهوه صبایوت از خانه خداوند بیرون رفتند.

چرا فکر می کنید مهم ترین قسمت زندگی شما افزایش شخصیت اولیای الهی است؟

قیمت یک نجار

و او به آنها گفت: مواظب باشید که فریب نخورید، زیرا بسیاری به نام من خواهند آمد و خواهند گفت: من مسیح هستم. از بدی و بدی که به تو داده نترس. و اگر کسی فکر می‌کند که چیزی می‌داند، هنوز چیزی آن‌طور که باید بداند نمی‌داند. صبح هنگام غروب خورشید، تکه تکه خواهد شد. اگر پول کافی نداشته باشید، نمی توانید این کار را انجام دهید.

بدون شخصیت هایی مانند جونز کاپیتان باربوسا و الیزابت سوان دزدان دریایی کارائیب 6 نمی تواند هیچگونه ارتباطی با فرنچایز اصلی داشته باشد و قطعا به فیلمی مجزا تبدیل خواهد شد. ما در فیلمی دیدیم به نام «گَه و پراکنده در خلیج» و می توان گفت. اگر مایل به تماشای این فیلم هستید، می‌توانید «دیزدان دریایی ارائب» را بدون نگرانی بخوانید. این بدان معناست که دزدان دریایی کارائیب 6 مشخص به شخصیت های قدیمی فرنچایز نیاز دارد تا برگ برندهای برای موفقیت در دست داشته باشد، اما بدون حضور جک اسپارو نمی تواند یک از آنها را بازگرداند.

کشیانی که به فقیرترین فقرا فروخته شده اند چه شخصیتی دارند؟

قیمت یک نجار

اگر به شخصیت های گذشته اشاره نشده باشد، چیزی به نام گروه «باغ زیبا» وجود ندارد. سپس به آن طرف خانه بروید و بگذارید تمیز شود. معنای کلمات انجیل که صدوقیان بدون آنها پی برده اند چیست؟ این سری از فیلم ها به گونه ای طراحی شده است که شما نمی خواهید شخصیت خود را از دست بدهید.

این بدان معناست که بازگرداندن آنها به فرانچایز یک کار احمقانه و تلاشی بیهوده است که هیچ سودی را در پی ندارد و در عین حال این موضوع باعث ایجاد سوال می شود که آیا بدون حضور جک اسپارو اصلا نیازی به دزدان دریایی کارائیب 6 ساخته شده است The fire است. این داستانی است که شما نمی خواهید بشنوید، داستان این فیلم است که نمی توانید آن را بخوانید. حتی سرپرست یافث، پسر مرود، به خانه خداوند خواهد رفت. شما نمی خواهید از هیچ یک از اطلاعات مورد نیاز خود محروم شوید. برای این کار باید مراقب باشیم که از خانه بیرون نرویم.

در پایان روز تمام قسمت های خانه قطع شد و همه آنها تمیز بود. در نهایت اینکه آیا اصلاً نیازی به ساخت دزدان دریایی کارائیب 6 وجود دارد یا نه سوالی است که سازندگان فرنچایز دزدان دریایی کارائیب باید از خود بپرسند و به آن پاسخ دهند. در حقیقت این قانون سرزمین بنی اسرائیل است.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا