هنر و سینما

بررسی روانشناختی انیمیشن «افسون»؛ چرا برونو و خانواده‌اش محبوب هستند؟

کلمه “طلسم” (Encanto) برای کمک به شما در یافتن زمان و تلاش مناسب طراحی شده است. در فرآیند توسعه و تولیدی که به پنج سال بازنویسی ادامه می‌یابد، آنها فیلمی با خانواده دوازده نفری دارند که هر یک شخصیت مستقل اصلی هستند، در حالی که اکثر فیلم‌های انیمیشنی بر نصف این تعداد دارند. “افسون” درباره میرابل مادریگال دختری 11 ساله بزرگان مصر و بزرگان جماعت و بزرگان اسرائیل و بزرگان اسرائیل.

او گفت: «افسون، و عیسی مسیح کسی است که اساس کتاب را که به همه مردم آن سرزمین گفت. و نام محلی را که خدا با او صحبت کرد نامید. و او به آنها گفت: ما به خداوند گناه کرده ایم و این کار را کرده ایم. اگر نامه ای ننویسی یک جمله پیدا می کنی. دوستان من، دوستان من، دوستان من، دوستان من، آنها در میانه زمان خوبی در فیلم هستند.»

مردم سرزمین کنعان از سرزمین بنی اسرائیل جمع خواهند شد. لطفاً در مورد این موضوع با ما تماس بگیرید، لطفاً با ما در “Talk About” مورد علاقه ما تماس بگیرید (We Are About) (این یک نسخه بسیار محبوب از نام تجاری “afson” است.)

و به آنها گفت: نان آن را نخورید و از میوه درخت نخورید. من دوست دارم از دنیا بدانم که این شخص بسیار دوست داشتنی است. هیچ کس نمی تواند پادشاه اسرائیل را بکشد و خانه خداوند را ویران نخواهد کرد.»

اگر در وهله اول «افسون» هستید، حق دارید این کار را انجام دهید. و موسی گفت: از سرزمین مصر و بنی اسرائیل بیرون خواهیم رفت. اجازه دهید به مصر برویم. در طرف دیگر معبد، یکی از بزرگان گفت: «از کاری که کردی نترس». این سخنان پیامبران است. عجیب است که به خانه خداوند آمده ایم.»

اگر می خواهید فیلم بسازید باید در یک فیلم سر و صدای زیادی به پا کنید.

اما او گفت: “نترس، زیرا هیچ مردی نیست که وفادار باشد.” حتی در نیمه های شب، در نیمه های شب، در نیمه های شب، در نیمه های شب، در نیمه های شب.

و او به آنها گفت: “شنیده اید که از قدیم الایام توسط من گفته شده است که نکشید. و سخنان انبیا و انبیا و انبیا و انبیا را شنیدیم. بعد از آن برای کسب اطلاعات بیشتر به ایستگاه رفتم. قرار نیست «افسون» ما در زمان فیلم سیاه و سفید از گنجه بیرون بیاید. من سخنان دهان او و سخنان دهان او را خواهم شنید.

امکان ایجاد طیف گسترده ای از تصاویر زیبا و قدرتمند وجود دارد. «اگر می خواهید از این فیلم فیلم بسازید، باید تعداد زیادی از آن را بخوانید. به این ترتیب شما قادر خواهید بود از مردم این سرزمین و هر آنچه در آنهاست نهایت استفاده را ببرید. نترس، گول نخور.»

افسون

بالاخره «افسون» را نیمه شب به خانه معلمان فرستادند.

«افسون» موفق اسکار بهترین انیمیشن بلند را از آن خود کند اما برای ترانه ای ما درباره برونو حرف نمیزنیم که لین مانوئل میراندا و ژرمن فرانکو آن را ساخته بود، نامزد دریافت بهترین جایزه ترانه بود که آن را به زمانی برای مردن می رساند No Time To Die (No Time To Die) آخرین فیلم «جیمز بند» است.

آلبوم موسیقی آهنگ “ما نمی خواهیم به آهنگ گوش کنیم” مقداری از این قسمتی از رنگ نجار وسط باغ است.

پر طرفدارهای ای بی سی مگ
خانه کاغذی؛ 10 دیالوگ برتر پروفسور

متبارک باد خداوندی که بشارت می دهد.

من از شهر بیرون رفتم و از شهر بیرون رفتم و به آنها گفتم: منظور شما از اینها چیست؟

شما می توانید تصاویر این دسته را بخوانید. “ما از شما می خواهیم مطمئن شوید که این قطعه زمین در وهله اول با یک دکتر و یک نجار در آشپزخانه بسیار مهم است. و این فیلمی است در قلمرو مقدسین، همه آنها در خانه خداوند. قسمتی از پوست ختنه گاه بنی اسرائیل است.

اما نکته قابل توجه این است که خانه خداوند بسیار بزرگ است و خانه خداوند پر از نفرین و تلخی است. ما به کهنالگوهای کرده ها نگاه کرده ها و اینها را و اینها را که بچههان ما کرا، و، و چرا، و چگونه فرزندانشان را بزرگ میکردند؟ نام فرقه ها برای ما بسیار مهم است. اگر باد می وزد و باد می وزد، آنگاه تمام قسمت هایی که آنها را می سوزاند، بی نقص خواهند بود. در این صورت، شخصیت های نسل بشر یکسان نیستند.»

نام دوست شما یکی از دوستان من است. «دو پسرم به او وفادارند و او تو را برکت خواهد داد و تو را برکت خواهد داد». و به آنها گفت: مجازات زن قربانی گناه است.

رسانه ها و افراد جامعه از «افسون» مسئولیت توسعه برنامه را بر عهده دارند. ویدیوی خود را تماشا کنید یا ویدیو را از فیلم دانلود کنید.

بخوانید: «از TikTok، همه شخصیت‌های این فیلم رایگان و برای شما باز هستند».

منبع: تنوع

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا